Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne
Wczytuję...

Gabinety

Informacje o placówce

O nas

 • Utworzenie placówki partnerskiej o najwyższym standardzie jest odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentów. Poprzez działalność UNICARDII udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie. To skłoniło nas do decyzji o stworzeniu możliwości kompleksowej opieki medycznej również w innych specjalnościach.

  Dziś UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne to placówka oferująca wysokospecjalistyczną pomoc medyczną w zakresie: Dermatologii, Diabetologii, Endokrynologii, Gastroenterologii, Hepatologii, Otolaryngologii Doroslych i Dzieci, Pulmonologii, Neurologii oraz Neurologii Dziecięcej, Nefrologii, Pediatrii, Onkologii, Radiologii, Radioterapii, Reumatologii, Psychologii i Psychiatrii, Logopedii i Fizjoterapii.

  Świadczenia medyczne realizowane są z najwyższą starannością, ze szczególną uwagą przykładaną do poszanowania czasu Pacjenta i zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa i komfortu oraz efektywności terapii.
  UNICARDIA I UNIMEDICA oferują Państwu najnowsze metody w zakresie diagnostyki i leczenia.

Nasza oferta

 • Nasza oferta usług obejmuje wiele zagadnień, opierających się na najważniejszych dziedzinach związanych z ochroną zdrowia. <strong>Konsultacje wysokospecjalistyczne z zakresu:</strong> - Angiologia (choroby naczyń) - Andrologia - Chirurgia naczyniowa - Dermatologia - Diabetologia - Diagnostyka Kardiologiczna - Endokrynologia - Elektro - Kardiologia - Flebologia (choroby żył) - Gastroenterologia - Hematologia - Hepatolog - Interna - Kardiologia - Kardiologia inwazyjna (interwencyjna) - Kardiochirurgia - Laryngologia - Medycyna Żywienia - Nefrologia - Neurologia - Onkologia (NOWOŚĆ!!!) - Otolaryngologia - Psychologia - Psychiatria - Psychoterapia - Pumonologia - Radiologia - Radioterpia - Reumatologia - Seksuologia - Transplantologia - Urologia <strong>PEŁNA WYSOKOSPECJALISTYCZNA DIAGNOSTYKA KARDIOLOGICZNA:</strong> - Holter EKG 24/48h - Holter ciśnieniowy - ECHO serca - ECHO serca z kontrastem - EKG wysiłkowe /próba wysiłkowa/ - EKG spoczynkowe - KONTROLA URZĄDZEŃ WSZCZEPIONYCH/KONTROLA ROZRUSZNIKÓW 1/ ICD – kardiowerter defibrylator symbole: (ICD – VVI, ICD-DDD) ****Regulacja co 6 miesięcy 2/ CRT – kardiowerter defibrylator z funkcją resynchronizującą symbole: ( CRT -P, CRT-D ) ****Regulacja co 3 miesiące 3/ Rozruszniki symbole: ( AAI, VVI, VDD, DDD) ****Regulacja co 6-12 miesięcy w zależności od funkcji i baterii <strong>PEŁNA WYSOKOSPECJALISTYCZNA DIAGNOSTYKA NACZYNIOWA:</strong> - usg tętnic i żył (doppler) - usg kończyn dolnych - usg tętnic szyjnych - usg tętnic nerkowych - angiologia (choroby naczyń) - flebologia (choroby żył) <strong>Inne:</strong> - opieka psychologiczna i psychoterapia (Pacjenci przed i po operacji) - fizjoterapia (leczenie bólów kręgosłupa metoda bezbolesną) - logopedia <strong>Specjalności dziecięce:</strong> - chirurgia - dermatologia - endokrynologia - otolaryngologia - kardiochirurgia - kardiologia - logopedia - nefrologia - onkologia - ortopedia - pediatria - radioterapia <strong>Pracownia USG:</strong> - USG jamy brzusznej - USG guzów głowy i szyi - USG tarczycy - USG nerek - USG ślinianek - USG węzłów chłonnych - USG tętnic kończyn - USG tętnic nerkowych - USG żył kończyn - USG serca - USG serca z kontrastem <strong>Specjalistyczne orzecznictwo psychologiczne: BROŃ, NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ, ZAWODY PRAWNICZE</strong> - uprawnienia do wydawania orzeczeń psychologicznych dla kandydatów ubiegających się o posiadanie broni, - uprawnienia do wydawania orzeczeń nadane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności - uprawnienia do wydawania orzeczeń psychologicznych dla kandydatów ubiegających się o stanowiska sędziów, prokuratorów i kuratorów sądowych zawodowych.

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Ortopeda, Chirurg

  Janusz Włodarczyk

  • 13 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Wspaniały lekarz z ogromnym doświadczeniem. Wie, co robi, od razu widać jego fachowość i ogromną kompetencję. Praktycznie uratował moje życie, dając mi pół roku więcej życia… To naprawdę piękna sprawa.. dziękuję serdecznie - Matylda z rodziną.

  • 9 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor wzbudza duże zaufanie – zaufałam mu w kwestii operacji guza złośliwego płuca i dlatego teraz mogę napisać tę opinię, aby inni wiedzieli, jak dobrym człowiekiem jest pan Włodarczyk :) Dzisiaj funkcjonuję normalnie i za to jestem stokrotnie wdzięczna.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Endokrynolog

  Anna Krzentowska-Korek

  • 25 września 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Pani doktor "wykryła" u mnie guzka tarczycy ze wskazaniem do biopsji. Na szczęście postanowiłam zweryfikować tą diagnozę u innego lekarza. Okazało się, że moja tarczyca jest zdrowa i nie ma żadnych wskazań do biopsji. Owa "zmiana ogniskowa" na tarczycy to była nic nie znacząca zmiana, która wystepuje u wielu ludzi i na pewno nie jest to nic podejrzanego ani groźnego. Ta pani okazała się być niedouczona, albo chciała naciągnąć pacjenta na kolejne wydatki, bo przecież biopsję można było zrobić w tym samym ośrodku. Dodatkowo oprócz usg (100zł) wzięła za konsultacje (120zł), która polegała na zamianie dwóch zdań i wpisaniu moich wyników do karty. Skandal. Będę się ubiegać o zwrot tych pieniędzy w ramach konsultacji.

  • 2 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Po przeczytaniu Waszych opinii stwierdzam, że chyba byłam u kogo innego, albo ta pani miała zły dzień... O chorobie tarczycy dowiedziałam sie 4 dni wcześniej a wizyta u tej pani trwała jakieś 40sekund. Nieczego mi nie wyjaśniła. Nie zainteresowała się tym, że mam nadciśnienie, które po podaniu przepisanego hormonu wzrosło mi do 160/100. Nie powiedziała, że przed badaniem Tsh nie bierze sie hormonu (wyczytalam sama w necie). Pomijam już fakt zwracania się do pacjenta w trybie "Czy chorowałam już na tarczycę? Niech siądę i poczekam.", co jest wulgarne, lekceważące i nie ma nic wspólnego z poprawną polszczyzną. Ja już do nie ja pewno nie wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Pediatra

  Katarzyna Kazirod

  • 14 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Kazirod to idealny lekarz dla mojego 3 letniego syna. Tym razem obyło się bez antybiotyku (chyba pierwszy raz!), gdzie zawsze to był pierwszy lek, jaki zapisywano nam. Rewelacja.

  • 14 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Dostałem radę przez telefon, gdy Aneczkę zaczął strasznie boleć brzuch… okazało się, że to przepuklina. Od razu pojechaliśmy do pani doktor, podjęła szybkie decyzję i dzisiaj mogę powiedzieć, że już wszystko jest w porządku.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Neurochirurg

  Stanisław Kwiatkowski

  • 23 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Serdeczne podziękowania za właściwą diagnozę,która pomogła mi wreszcie ,po 12 latach choroby .Pozdrawiam G. Majewska

  • 15 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Niestety o panu docencie mam jak najgorsze zdanie na podstawie doświadczeń z ratowaniem swojego dziecka. Jest pan bardzo bezdusznym człowiekiem, przekonanym o swej nieomylności. Pan docent nawet nie zechciał na moją prośbę i profesora neurochirurga, z innego ośrodka wystawić skierowania na TK głowy kontrolne, twierdząc, że nie ma takiej potrzeby i że to zbyt duża dawka promieniowania, a mnie nazwał, "rozhisteryzowaną matką" i z ogromną ironią stwierdził, że "jeśli się mi nie podoba dziecko, to może zrobić mi ładniejsze" - bez komentarza..., Kilka miesięcy później przywiozłam do pana to samo moje dziecko po konsultacji w innej klinice z decyzją o natychmiastowej operacji czaszki. Pan docent wyparł się poprzedniej swojej diagnozy patrząc mi prosto w oczy i krzycząc z drugiego końca korytarza szpitala w Prokocimiu, że "tu gołym okiem z daleka widać potrzebę operacji" Panie doktorze zamiast impertynencji i ironii, wystarczyło zwykłe "przepraszam", na które nie było pana stać...Myślę, żę moja reakcja na pana odmówienie badania tomograficznego czaszki synka była uzasadniona, gdyby nie mój upór i brak wiary w pana kompetencje i poprawność decyzji dot. badania TK oraz samej operacji czaszki, mój synek nigdy nie miałby szansy być zdrowym dzieckiem i a pana decyzja doprowadziłaby do trwałego zahamowania rozwoju i rozrostu mózgu, co byłoby w skutkach nieodwracalne - utrata zdrowia oraz sprawności intelektualnej synka.Odradzam!!! konsultacje i leczenie u docenta z pełną odpowiedzialnością, polecam konsultacje u kogoś innego, nawet jeśli z dzieckiem trzeba gdzieś jeździć poza Kraków., Jeśli macie Państwo najmniejsze wątpliwości co do diagnozy postawionej przez docenta proszę szukać pomocy gdzie indziej. Nigdy w życiu nie zgodziłabym się na wykonanie przez pana jakiejkolwiek konsultacji na którymkolwiek z moich dzieci, nawet gdyby był Pan ostatnim neurochirurgiem w tym kraju Pozdrawiam J.P.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Urolog

  Tomasz Wiatr

  • 15 października 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan doktor Tomasz Wiatr to fantastyczny lekarz. Niezwykle dokładny, rzetelny w badaniu i bardzo kompetentny. Rozpoznano u mnie nowotwór i myślałem że to koniec. Pan doktor szczegółowo wszystko wyjaśnił, dodał mi otuchy żebym nie traktował tego jak wyrok. Zaproponował operację laparoskopową i już jestem po wszystkim. Cały, zdrowy i przede wszystkim szczęśliwy, że trafiłem na takiego lekarza, takiego człowieka. Niezwykła kultura i uprzejmość, dlatego każdemu, z pełną odpowiedzialnością polecam. Edward Jędrzejowski

  • 16 sierpnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan Tomasz to świetny diagnosta, błyskawicznie zdiagnozował mój rozrost gruczołu krokowego. Chciałbym, żeby wszyscy lekarze mogli pochwalic się taką kulturą i profesjonalizmem!

 • Internista, Kardiolog

  Jolanta Świerszcz

  • 18 sierpnia 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Dziwne, bo Pani Swierszcz kiedyś na Kopernika w gabinecie ECHA SERCA zachowała się zupełnie inaczej. Zaatakowała mnie, zrobiła mi awanturę, powiedziała, że nie wykona echa, bo nie jestem jej pacjentem, a w dodatku mam minę niezadowolonego. Trzasnęła drzwiami i wyszła. Potem wróciła, wykonała nerwowo zaplanowane kilka miesięcy wcześniej badanie, popychając mnie na łóżku; chcąc tym samym pokazać, że jestem dla niej denerwującym ją przedmiotem!!!!. Tę sytuację opisałem (ze szczegółami) WSZYSTKIM ZNAJOMYM. BYLI ZSZOKOWANI! Odradzam kontakt z tą lekarką. Nie powinna Ona pracować w ośrodku uniwersyteckim, bo to ujma do uniwersytetu.

  • 10 marca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Taki lekarz to skarb! Napradę... po badaniu kompletnie NIC nie wiedziałam. Z tych wyników to nigdy nic nie wiadomo... oczywiście miałam sto pytań, a pani Świerszcz na wszystkie odpowiedziała najlepiej jak tylko mogła. Wytłumaczyła, co jest nie tak. Miała bardzoooo dużooo cierpliwości dla mnie. Wizytę oceniam na DUŻY DUŻY DUŻY plus.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Internista

  Agnieszka Stąpór

  • 27 sierpnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani Agnieszka bardzo pomogła mi jeśli chodzi o dietę dostosowaną do moich problemów z wątrobą i otyłością. Jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa, wystarczy trylko pamiętać o przestrzeganiu jej zaleceń ;)

 • Internista

  Krzysztof Bury

  • 3 września 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Bury to świetny specjalista. Mimo że moje objawy były, z tego co mówił, dość nietypowe, trafnie znalazł ich przyczynę i mogliśmy przystąpić do skutecznego leczenie. Pozdrawiam i polecam.

 • Chirurg, Kardiolog, Chirurg Naczyniowy

  Wacław Bernard Kuczmik

  • 11 września 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Operacja żylaków wykonana przez Pana Doktora przyniosła mi dużą ulgę i zdecydowanie poprawiła komfort życia. Pan Doktor to lekarz z powołania, a jego optymizm udziela się też pacjentowi :)

  • 6 września 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Kuczmik to specjalista któremu można zaufać. Operacja przebiegła bez problemów i powikłań, zarówno przed jak i po służył też poradą i pomocą.

 • Internista

  Monika Lucyna Ścibor

  • 19 października 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Leczę się na alergię od kilkunastu lat, więc odwiedziłam niejednego lekarza. Pani Doktor przeprowadziła dokładny wywiad, zleciła dodatkowe badania i dopasowała leki które wkońcu przyniosły ulgę bez żadnych efektów ubocznych. Szczerze polecam każdemu alergikowi wizytę u Pani Doktor!

  • 5 października 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani doktor odczula mnie już drugi rok i jestem bardzo zadowolona. Na wizytę przychodzi się z przyjemnością. Serdecznie polecam!

Lokalizacja

Inne placówki