Tutaj jesteś: 
Placówki
Kardiologia
Kardiologia Kraków
Unimedica Specjalistyczne Centrum Medyczne

Utworzenie placówki partnerskiej o najwyższym standardzie jest odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentów. Poprzez działalność UNICARDII udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie. To skłoniło nas do decy... więcej

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

O nas

Utworzenie placówki partnerskiej o najwyższym standardzie jest odpowiedzią na potrzeby naszych Pacjentów. Poprzez działalność UNICARDII udało nam się zdobyć zaufanie i uznanie. To skłoniło nas do decyzji o stworzeniu możliwości kompleksowej opieki medycznej również w innych specjalnościach.

Dziś UNIMEDICA Specjalistyczne Centrum Medyczne to placówka oferująca wysokospecjalistyczną pomoc medyczną w zakresie: Dermatologii, Diabetologii, Endokrynologii, Gastroenterologii, Hepatologii, Otolaryngologii Doroslych i Dzieci, Pulmonologii, Neurologii oraz Neurologii Dziecięcej, Nefrologii, Pediatrii, Onkologii, Radiologii, Radioterapii, Reumatologii, Psychologii i Psychiatrii, Logopedii i Fizjoterapii.

Świadczenia medyczne realizowane są z najwyższą starannością, ze szczególną uwagą przykładaną do poszanowania czasu Pacjenta i zapewnienia mu poczucia bezpieczeństwa i komfortu oraz efektywności terapii.
UNICARDIA I UNIMEDICA oferują Państwu najnowsze metody w zakresie diagnostyki i leczenia.

Nasza oferta

Nasza oferta usług obejmuje wiele zagadnień, opierających się na najważniejszych dziedzinach związanych z ochroną zdrowia.

Konsultacje wysokospecjalistyczne z zakresu:
- Angiologia (choroby naczyń)
- Andrologia
- Chirurgia naczyniowa
- Dermatologia
- Diabetologia
- Diagnostyka Kardiologiczna
- Endokrynologia
- Elektro - Kardiologia
- Flebologia (choroby żył)
- Gastroenterologia
- Hematologia
- Hepatolog
- Interna
- Kardiologia
- Kardiologia inwazyjna (interwencyjna)
- Kardiochirurgia
- Laryngologia
- Medycyna Żywienia
- Nefrologia
- Neurologia
- Onkologia (NOWOŚĆ!!!)
- Otolaryngologia
- Psychologia
- Psychiatria
- Psychoterapia
- Pumonologia
- Radiologia
- Radioterpia
- Reumatologia
- Seksuologia
- Transplantologia
- Urologia

PEŁNA WYSOKOSPECJALISTYCZNA DIAGNOSTYKA KARDIOLOGICZNA:
- Holter EKG 24/48h
- Holter ciśnieniowy
- ECHO serca
- ECHO serca z kontrastem
- EKG wysiłkowe /próba wysiłkowa/
- EKG spoczynkowe
- KONTROLA URZĄDZEŃ WSZCZEPIONYCH/KONTROLA ROZRUSZNIKÓW

1/ ICD – kardiowerter defibrylator
symbole: (ICD – VVI, ICD-DDD)
****Regulacja co 6 miesięcy

2/ CRT – kardiowerter defibrylator z funkcją resynchronizującą
symbole: ( CRT -P, CRT-D )
****Regulacja co 3 miesiące

3/ Rozruszniki
symbole: ( AAI, VVI, VDD, DDD)
****Regulacja co 6-12 miesięcy w zależności od funkcji i baterii

PEŁNA WYSOKOSPECJALISTYCZNA DIAGNOSTYKA NACZYNIOWA:
- usg tętnic i żył (doppler)
- usg kończyn dolnych
- usg tętnic szyjnych
- usg tętnic nerkowych
- angiologia (choroby naczyń)
- flebologia (choroby żył)

Inne:
- opieka psychologiczna i psychoterapia (Pacjenci przed i po operacji)
- fizjoterapia (leczenie bólów kręgosłupa metoda bezbolesną)
- logopedia

Specjalności dziecięce:
- chirurgia
- dermatologia
- endokrynologia
- otolaryngologia
- kardiochirurgia
- kardiologia
- logopedia
- nefrologia
- onkologia
- ortopedia
- pediatria
- radioterapia

Pracownia USG:
- USG jamy brzusznej
- USG guzów głowy i szyi
- USG tarczycy
- USG nerek
- USG ślinianek
- USG węzłów chłonnych
- USG tętnic kończyn
- USG tętnic nerkowych
- USG żył kończyn
- USG serca
- USG serca z kontrastem

Specjalistyczne orzecznictwo psychologiczne: BROŃ, NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ, ZAWODY PRAWNICZE
- uprawnienia do wydawania orzeczeń psychologicznych dla kandydatów ubiegających się o posiadanie broni,
- uprawnienia do wydawania orzeczeń nadane przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej do orzekania o niepełnosprawności i stopniu niepełnosprawności
- uprawnienia do wydawania orzeczeń psychologicznych dla kandydatów ubiegających się o stanowiska sędziów, prokuratorów i kuratorów sądowych zawodowych.

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Stec

  Dermatolog, lek.

  • bardzo dobry

   Mówiąc szczerze gdy przeczytałam pozytywne opinię o tej Pani Doktor stwierdziłam, że są zbyt dobre by były prawdziwe. Ale skoro jest ona jednym z najlepiej ocenianych lekarzy dostępnych w ramach mojego pakietu medycznego, zaryzykowałam. Byłam u tej Pani Doktor rok temu z uczuleniem, które gnębiło mnie od wielu lat, swędzącym i ropiejącym uczuleniem na dłoniach i stopach. Wcześniej byłam u dwóch dermatologów i od każdego dostawałam maść ze sterydami, która pomagała na chwilę. Żaden z nich nie zrobił ze mną wywiadu! Pani Doktor popatrzyła na moje ręce i nogi, od razu zauważyła że są potwornie suche. Zrobiła wywiad, dzięki któremu dowiedziałam się, że Hashimoto na które choruję dodatkowo wysusza mi skórę i zamiast maści, testów alergicznych zostałam poproszona o kupienie sobie zwykłego balsamu antyalergicznego i smarowanie się nim kilka razy dziennie gdyż wg p. dr to uczulenie jest najprawdopodobniej skutkiem suchej skóry. I co ciekawe, to działa! Uczulenia brak kiedy skóra jest ciągle nawilżona, gdy tylko przestanę balsamować skórę od razu wraca uczulenie...

  • bardzo dobry

   Bardzo miła pani doktor z odpowiednim wyczuciem. Na razie przepisane tabletki pomagają, bo czuję się coraz lepiej. Wszystkie informacje o mojej chorobie zostały mi podane na tacy, a nie, tak jak u innych, że czasami wręcz musiałem wyciągać informacje od doktora, bo nie chciał mi powiedzieć najgorszego. polecam

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Przemysław Włodek

  Internista, Nefrolog, dr n. med.

  • dobry

   Może nawet trochę za bardzo się przejmuje (to a propos zlecanych badań), ale jak pomyśleć z drugiej strony to dobrze, bo nerki to nie katar z nosa. Ogólnie bardzo kompetentny. Do Oskara, jeśli trenujesz dużo na siłowni (a skoro piszesz o cyklu redukcyjnym to pewnie sporo) i nie informujesz o tym lekarza (a myślę, że nie poinformowałeś) to jesteś niepoważny i nie powinieneś się wypowiadać. A tak na marginesie, jeśli dla Ciebie podwyższona kreatynina, która wraca do normy po trzech miesiącach to nie problem to współczuję Twoim nerkom. Poczytaj sobie o tym.

  • bardzo dobry

   Moim zdaniem bardzo dobry lekarz. Przeczytałam jedną z negatywnych opinii w której ktoś pisze że doktor zleca dużo niepotrzebnych badań. W moim przypadku owszem zlecił dużo badań ale moim zdaniem to nie działa na jego niekorzyść. Lepiej wykluczyć (a przy okazji przebadać się i mieć pewność, że jest się zdrowym) niż badać się tylko wtedy gdy coś nas boli. Nie musimy wszystkich badań robić prywatnie, można podejść do lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie. Chodzę do niego prywatnie i wcale nie bierze dużo za wizytę, zawsze mogę z nim porozmawiać telefonicznie i się poradzić a to dla mnie bardzo ważne i świadczy o jego zaangażowaniu. Nawet jeśli nie odbiera to oddzwania w przeciągu godziny. Na początku też myślałam, że zleca za dużo badań które są niepotrzebne. Zmieniłam zdanie gdy okazało się, że mam problemy nie tylko nefrologiczne i gdyby nie on to długo pewnie bym ich nie wykryła. Podoba mi się to, że doktor zwraca uwagę nie tylko na sprawy dotyczące jego specjalizacji ale również myśli szerzej i przez to zleca inne badania, które mogą okazać się pomocne. Drugi plus oprócz zaangażowania to fakt, iż lekarz zwraca uwagę aby nie przyjmować zbyt dużej ilości leków jeśli nie jest to konieczne ponieważ jak sam mówi "szkoda nerek" :). Serdecznie polecam i pozdrawiam doktora :).

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Lesław Malik

  Urolog, dr

  • bardzo słaby

   Po wizycie u pana Malika (5 min. poświęcone na wywiad i badanie plus kolejne 10 na klepanie w klawiaturę bez słowa) czuję się potraktowany jak kolejne 150 zł z kolejki a nie jak pacjent, którego próbowano wysłuchać, zrozumieć i pomóc. Obojętny, nieprzyjemny, arogancki w kontakcie. To była moja 1sza i zarazem ostatnia wizyta. Zdecydowanie NIE POLECAM !

  • bardzo dobry

   Niezwykły lekarz, tworzący komfortową atmosferę i miły nastrój. Cierpiałam na zaburzenia wypróżniania, doktor polecił mi odpowiednie leki i teraz krok po kroku wszystko idzie w dobrym kierunku. Wszystko będzie dobrze - wiem to! Pozdrawiam, Ada.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Piotr Richter

  Chirurg, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Rewelacyjny specjalista bardzo dobry chirurg godny polecenia i zaufania .Bardzo serdecznie polecam :))

  • bardzo dobry

   Operacja jelita przeprowadzona przez pana doktora przebiegła wzorcowo. Doktor Richter to fantastyczny fachowiec do którego mam pełne zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Leszek Bergier

  Androlog, Internista, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista. Pójście do androloga jest dla faceta krępujące, ale doktor ma świetne podejście do pacjenta. Dr jest starszym panem, ale widać, że ma nie tylko wieloletnią wiedze, ale jest tez na bieżąco z medycznymi nowinkami. U mnie była szybka diagnoza i właściwe leczenie.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry i dokładny lekarz. Wszystko sprawdza skrupulatnie przed przepisaniem leków, nie pozostawia miejsca na pomyłki.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Paweł Kruszec

  Kardiolog,

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz! Posiada niesamowitą wiedzę oraz wszystko robi z ogromną precyzją, polecam ! lekarz z powołania :-)

  • bardzo dobry

   Lekarz naprawdę godny polecenia. Żaden lekarz tak o mnie nie zadbał. Konkretny, fachowy, wyrozumiały, sympatyczny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Miłosz Pietrus

  Ginekolog, dr

  • bardzo dobry

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty i bardzo odpowiada mi podejście samego lekarza do pacjenta, wszystko drobiazgowo wyjaśnione. Dosyć rozbudowaną listę leków i zaleceń dostałam ładnie wydrukowaną na kartce. Leczenie dobrze dobrane do innych moich chorób. Dodatkowo chciałam podkreślić jakość wyposażenia gabinetu, wszystko czyściutko, sprzęt wysokiej jakości, wszelkie niezbędne akcesoria. Planuję zostać stałą pacjentką.

  • bardzo dobry

   Naprawdę super lekarz, konkretny bez zbędnych wizyt ustalił plan działania. Pamięta o pacjentkach, zawsze odbiera telefon (współczuję). Nie jest wylewny, ale nie o to chodzi, ważne, że pomaga.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Paweł Szulewski

  Gastrolog, Internista, Biegły Sądowy, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Potwierdzam negetywne opinie wystawione powyżej przez pacjentów , po za tym co jest dla mnie najgorsze to fakt jak zostaje przeprowadzona gastroskopia przez tego lekarza w raz z pomocą medyczną równie beztroską . Miałem jakieś zmiany w żołądku dr zapytał swojej pomocy czy bieżemy wycinek do badania ? Pani pokiwała głową na boki i stwierdziła że nie ma potrzeby i dr nie pobrał a tego badania ponoć nie wolno powtarzać przez kilka lat . Nie wrócę już do tego lekarza .

  • dobry

   Konsultacje u doktora zasugerował mi internista. Na moje wątpliwości powstałe w wyniku zapoznania się z ocenami pacjentów, odpowiedział, że pan doktor Szulewski jest może być odbierany jako powściągliwy i mało komunikatywny, ale z pewnością jest to doświadczony gastrolog. Choć ostrożnie i z obawami, postanowiłam jednak to sprawdzić. Jestem po dwóch wizytach u doktora Szulewskiego i zastanawiam się nad zasadnością ocen negatywnych. Pan doktor jest uprzejmy, bynajmniej nie sztucznie, cierpliwy, słucha i zadaje pytania, a także na nie odpowiada jasno tłumacząc wątpliwości. Przy tym rozsądnie i rozważnie kieruje na badania, po kolei według planu działań i na szczęście nie zalicza się do tych lekarzy, którzy bezpodstawnie przepisują leki na zasadzie poeksperymentujmy na pacjencie, albo zadziała, albo zaszkodzi jeszcze bardziej. Bierze pod uwagę różne możliwości przyczyn dolegliwości, poza gastrologicznymi i sugeruje w razie wszelkich podejrzeń konsultacje u innych specjalistów (bez problemu wystawia skierowania). Do tego zapoznaje się z dotychczasowymi badaniami, odnosząc się do nich w rozmowie z pacjentem. Można z nim swobodnie rozmawiać o swoich podejrzeniach i wątpliwościach, choć wobec nowinek ze świata medycznego dot. najnowszych odkryć i możliwości badań jest sceptyczny;) To chyba jedyny jego minus, który do tej pory zanotowałam:)

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu

 • Katarzyna Marek

  Psychiatra,

  • słaby

   Z przykrością oceniam panią Katarzyne Marek negatywnie, ponieważ okazało się na wizycie, że nie do końca potrafi ona słuchać. Pomimo tego, że nie mam żadnych objawów psychotycznych dostałam lek przeciwpsychotyczny, a do tego benzodiazepiny. Dużo osób wcześniej mi polecało panią Marek i w środowisku ma dobrą opinię, niestety prywatna wizyta dużo mnie kosztowała, a okazało się, że musiałam pójść do kogoś innego, kto mnie wysłuchał i potwierdził bezzasadną chęć ładowania we mnie neuroleptyków. Po wizycie czułam się jeszcze gorzej niż przed nią, a raczej nie powinno to tak wyglądać. Bardzo się zawiodłam, dlatego chciałabym przestrzec innych, zwłaszcza jeśli ktoś chce płacić za prywatną wizytę, to z pewnością nie warto.

  • bardzo słaby

   Bardzo ale to bardzo przestrzegam przed tą Panią. Ordynuje prawie wszystkim leczonym przez siebie pacjentom benzodiazepiny, a ci którzy wiedzą co to za leki zdają sobie sprawę, że benzodiazepiny ogromnie uzależniają, tylko na krótko polepszają samopoczucie, w istocie maskując prawdziwe problemy. Jednak Pani Katarzyna Marek nieodpowiedzialnie i wbrew sztuce lekarskiej (o czym poinformowali mnie dwaj inni prowadzący mnie ze wspaniałymi efektami lekarze) zapisuje długotrwale leki, które można stosować maksymalnie 2-3 tygodnie. Jako lekarz - ocena niedostateczna, jako terapeuta - mierna.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Ewa Zalewska

  Ortopeda, Chirurg,

  • bardzo dobry

   Amelka na początku jakoś dziwnie chodziła, trochę koślawo, nóżki stawiała do środka i w ogóle coś mi nie pasowało... Bardzo się martiwłam, więc udaliśmy się do Pani doktor. Wszystko nam wytłumaczyła, powiedziała, jak skorygować wadę i na co zwracać szczególną uwagę. Dzięki odpowiednim ćwiczeniom wada się cofnęła i teraz już wszystko w porządku:) DZIĘKUJEMY!

  • bardzo dobry

   Nie rozumiem negatywnych komentarzy na temat Dr Ewy Zalewskiej! Od początku prowadzi leczenie i kontrolę mojego syna Michała. Szczerze polecam jej fachową pomoc, dzięki której łatwiej mi radzić sobie z chorobą syna. Zawsze uśmiechnięta i ogarniająca całego pacjenta.Bardzo mi Pani pomogła Pani Ewo! Dziękuję!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu