Tutaj jesteś: 
Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Ortopedia, Chirurgia, Diagnostyka, Okulistyka

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Młodzianowski

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • słaby

   Lekarz miły, aczkolwiek potrzebowałam tylko zwolnienia lekarskiego ,dlatego tez zaznaczyłam ,ze bedzie to tylko konsultacja i miałam zapłacić 100zl. Wytłumaczyłam ,ze miałam robione wszystkie badania i wiem co mi dolega ,lekarz mimo to przyłożył na dosłownie 3sekundy aparaturę USG do mojej nogi i skasowano mnie za to kolejne 80zl. Przykro mi ,bo dla mnie to wyłudzanie pieniędzy ,powinno sie powiadamic pacjenta ,ze bedzie cos dodatkowo płatne. Zapłaciłam 180 zł a wizyta trwała ok 5 minut. Innych zastrzeżeń nie mam.

  • słaby

   Podczas konsultacji lekarz był zblazowany, żadnych konkretów. Nie próbował stawiać nawet diagnozy, jedynie odbąkiwał na zadane pytania. Na szczęście czasu dużo się nie traci, bo tylko kilka minut. Wizyta była bez sensu.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Grzegorz Szreder

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Dr Szreder to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Do tego miły i życzliwy człowiek Operował mi stopę, wszysto się udało, jestem bardzo zadowolona. Cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufanem pacjentów. Spotkałam kilka osób, które operował wszyscy bardzo doktora chwalili i byli zadowoleni z efektów leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Rafał Camilleri

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jak do tej pory za mną artroskopia jednego kolana i to dosyć świeża. Doktor Camilleri jako pierwszy ortopeda od wielu lat podjął konkretne działania, które do tego doprowadziły! (wcześniej się nachodziłam do kilku "specjalistów"...) Dostałam skierowanie, przyszłam z wynikiem i od razu uzyskałam szczegółowe informacje - na temat mojego urazu, zabiegu i do tego zostałam umówiona! Nie podzielam zupełnie opinii o tym, że lekarz traktuje kogoś pobieżnie, wręcz zatrzymał mnie specjalnie w gabinecie żeby wszystko wyjaśnić, chociaż kolejka była długa. Po samym zabiegu doktor przyjmował mnie prawie co tydzień żeby obserwować zmiany. Do tego uprzejmy, miły i cierpliwy, jeszcze ciągle dochodzę do pełnego zdrowia, ale jestem bardzo zadowolona. Jeśli będzie potrzebny zabieg na drugie kolano, na pewno się zdecyduję bez wahania!

  • bardzo dobry

   Lekarz znający się na rzeczy, konkretny, dokładnie opisuje pacjentowi schorzenie oraz postępowanie. Po wcześniejszych przygodach z lekarzami i nietrafnymi diagnozami, jestem bardzo zadowolona, że nie Niego trafiłam. Po przebytej operacji interesował się stanem mojego zdrowia. Otwarcie udzielał odpowiedzi na wszelkie interesujące mnie pytania. Chce pomagać pacjentom i robi wszystko, aby to uczynić. Jestem Mu wdzięczna za to, że wyleczył moje kolano i każdemu życzę, aby trafił na takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu