Tutaj jesteś: 
Placówki
Ortopedia
Ortopedia Nowy Dwór Gdański
Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Ortopedia, Chirurgia, Diagnostyka, Okulistyka

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Młodzianowski

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • słaby

   Robił Usg bioderek mojego synka niemowlaka, diagnoza nie była trafna, słabe podejście do takich małych dzieci, rozpoczęcie wizyty z bardzo dużym opóźnieniem (co z tak małym dzieckiem jest problemem. Drugi raz bym tam nie poszła.

  • bardzo dobry

   Mija rok od alloplastyki (czyli implantu) kolana wykonanej przez Dr. Młodzianowskiego w szpitalu Jantar i pragnę stwierdzić że jestem autentycznie zadowolony z wyników i samego implantu. Dr. Młodzianowski polecił Stryker Triathlon który świetnie się sprawdza w akcji, ma większy kąt zgięcia niż inne na rynku. Mam porównanie bo drugie kolano operowałem wcześniej w dobrej klinice w UK, tam dostałem implant DePuy. W obydwu przypadkach rana wygoiła się szybko, nie było komplikacji. Szpital Jantar był korzystny bo natychmiast po operacji zapewnił na miejscu 4-tygodniowy doskonały proces rehabilitacji. Teraz znów uprawiam turystykę rowerową i długie spacery. Słabą stroną Dr. Młodzianowskiego był (jest?) brak umowy z NFZ ale dla osób które cenią swoje zdrowie to nie będzie przeszkodą.

  Zobacz wszystkie opinie (25) o tym lekarzu

 • Grzegorz Szreder

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Dr Szreder to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Do tego miły i życzliwy człowiek Operował mi stopę, wszysto się udało, jestem bardzo zadowolona. Cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufanem pacjentów. Spotkałam kilka osób, które operował wszyscy bardzo doktora chwalili i byli zadowoleni z efektów leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Andrzej Zieliński

  Chirurg, lek.

  • bardzo słaby

   Jest mi strasznie przykro, że muszę napisać taką opinię i zdarza mi się to pierwszy raz w zyciu. Pan Zieliński usuwał mi żylaki metodą laserową i wykonywał skleroterapię. Po operacji pojawiły się liczne powikłania, w tym oszpecające przebarwienia. Pan Zieliński przez telefon zastrzegał, że "nie mam tego konsultować z innymi specjalistami, bo mogę trafić na jakies niekompetentne osoby", Zapaliła mi się lampka alarmu i poszukałam innego lekarza. Drugi specjalista widząc moje nogi powiedział, ze niestety nie może tego skomentować, ale przyznał, że dało się zapobiec tym powikłaniom - chociażby przez :"odbarczanie" stojącej w żyłach po zabiegu krwi. Zgłaszałam p. Zielińskiemu podczas konroli problem z "guzkami" po zabiegu, na co pan Zieliński odparł "niech to sobie będzie". Podczas badania przez innego lekarza dowiedzialam sie o wielu nieprawidlowosciach, ktorych dopuscil sie operujacy mnie Pan Zielinski. Dodam jeszcze, ze jest to człowiek narcystyczny, lekceważacy pacjenta - żałuję, że nie posłuchałam intuicji i mimo złych odczuc po kontakcie z tym Panem zdecydowałam się na zabieg. Pozostaje mi tylko ostrzegać innych i proszę - nie dajcie sobie wmawiac, że powikłania to naturalna sprawa lub co gorsza- to Wasza wina.Po kontakcie z innymi lekarzami wiem, ze wszystko moglo wygladac inaczej, a Pan Zieliński dopuścił się wielu zaniedbań. Zdaję sobie sprawę, że każdy może popełnić błąd, ale tu było ich zdecydowanie za wiele, łatwo można było im zapobiec, a wyniosłego, egocentrycznego i lekceważacego podejscia nic nie usprawiedliwia.

 • Rafał Camilleri

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   jestem po ACL w czerwcu 2014r luty smialo jezdze na nartach , gram w pilke i wszytsko ok bardzo zadowolony

  • bardzo dobry

   Jak do tej pory za mną artroskopia jednego kolana i to dosyć świeża. Doktor Camilleri jako pierwszy ortopeda od wielu lat podjął konkretne działania, które do tego doprowadziły! (wcześniej się nachodziłam do kilku "specjalistów"...) Dostałam skierowanie, przyszłam z wynikiem i od razu uzyskałam szczegółowe informacje - na temat mojego urazu, zabiegu i do tego zostałam umówiona! Nie podzielam zupełnie opinii o tym, że lekarz traktuje kogoś pobieżnie, wręcz zatrzymał mnie specjalnie w gabinecie żeby wszystko wyjaśnić, chociaż kolejka była długa. Po samym zabiegu doktor przyjmował mnie prawie co tydzień żeby obserwować zmiany. Do tego uprzejmy, miły i cierpliwy, jeszcze ciągle dochodzę do pełnego zdrowia, ale jestem bardzo zadowolona. Jeśli będzie potrzebny zabieg na drugie kolano, na pewno się zdecyduję bez wahania!

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu