Tutaj jesteś: 
Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Szpital Wielospecjalistyczny Jantar

Ortopedia, Chirurgia, Diagnostyka, Okulistyka

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Młodzianowski

  Ortopeda, Diagnostyk, lek.

  • bardzo dobry

   Mija rok od alloplastyki (czyli implantu) kolana wykonanej przez Dr. Młodzianowskiego w szpitalu Jantar i pragnę stwierdzić że jestem autentycznie zadowolony z wyników i samego implantu. Dr. Młodzianowski polecił Stryker Triathlon który świetnie się sprawdza w akcji, ma większy kąt zgięcia niż inne na rynku. Mam porównanie bo drugie kolano operowałem wcześniej w dobrej klinice w UK, tam dostałem implant DePuy. W obydwu przypadkach rana wygoiła się szybko, nie było komplikacji. Szpital Jantar był korzystny bo natychmiast po operacji zapewnił na miejscu 4-tygodniowy doskonały proces rehabilitacji. Teraz znów uprawiam turystykę rowerową i długie spacery. Słabą stroną Dr. Młodzianowskiego był (jest?) brak umowy z NFZ ale dla osób które cenią swoje zdrowie to nie będzie przeszkodą.

  • słaby

   Lekarz miły, aczkolwiek potrzebowałam tylko zwolnienia lekarskiego ,dlatego tez zaznaczyłam ,ze bedzie to tylko konsultacja i miałam zapłacić 100zl. Wytłumaczyłam ,ze miałam robione wszystkie badania i wiem co mi dolega ,lekarz mimo to przyłożył na dosłownie 3sekundy aparaturę USG do mojej nogi i skasowano mnie za to kolejne 80zl. Przykro mi ,bo dla mnie to wyłudzanie pieniędzy ,powinno sie powiadamic pacjenta ,ze bedzie cos dodatkowo płatne. Zapłaciłam 180 zł a wizyta trwała ok 5 minut. Innych zastrzeżeń nie mam.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu

 • Grzegorz Szreder

  Chirurg, Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Dr Szreder to świetny specjalista, zna się na swoim fachu. Do tego miły i życzliwy człowiek Operował mi stopę, wszysto się udało, jestem bardzo zadowolona. Cieszy się bardzo dobrą opinią i zaufanem pacjentów. Spotkałam kilka osób, które operował wszyscy bardzo doktora chwalili i byli zadowoleni z efektów leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Rafał Camilleri

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jak do tej pory za mną artroskopia jednego kolana i to dosyć świeża. Doktor Camilleri jako pierwszy ortopeda od wielu lat podjął konkretne działania, które do tego doprowadziły! (wcześniej się nachodziłam do kilku "specjalistów"...) Dostałam skierowanie, przyszłam z wynikiem i od razu uzyskałam szczegółowe informacje - na temat mojego urazu, zabiegu i do tego zostałam umówiona! Nie podzielam zupełnie opinii o tym, że lekarz traktuje kogoś pobieżnie, wręcz zatrzymał mnie specjalnie w gabinecie żeby wszystko wyjaśnić, chociaż kolejka była długa. Po samym zabiegu doktor przyjmował mnie prawie co tydzień żeby obserwować zmiany. Do tego uprzejmy, miły i cierpliwy, jeszcze ciągle dochodzę do pełnego zdrowia, ale jestem bardzo zadowolona. Jeśli będzie potrzebny zabieg na drugie kolano, na pewno się zdecyduję bez wahania!

  • bardzo dobry

   Lekarz znający się na rzeczy, konkretny, dokładnie opisuje pacjentowi schorzenie oraz postępowanie. Po wcześniejszych przygodach z lekarzami i nietrafnymi diagnozami, jestem bardzo zadowolona, że nie Niego trafiłam. Po przebytej operacji interesował się stanem mojego zdrowia. Otwarcie udzielał odpowiedzi na wszelkie interesujące mnie pytania. Chce pomagać pacjentom i robi wszystko, aby to uczynić. Jestem Mu wdzięczna za to, że wyleczył moje kolano i każdemu życzę, aby trafił na takiego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu