Tutaj jesteś: 
Placówki
Ortopedia
Ortopedia Piekary Śląskie
Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej Im. Dr. Janusza Daaba W Piekarach Śląskich

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Chirurgii Urazowej im. dr. Janusza Daaba w Piekarach Śląskich

Ortopedia, Anestezjologia, Fizjoterapia, Diagnostyka, Interna, Medycyna sportowa, Chirurgia, Neurologia, Radiologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Pyda

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Pan dr n.med.Michał Pyda jest profesjonalnym lekarzem trafnie stawia diagnoze i bardzo mi pomógł zaco bardzo dziękuje.

  • dobry

   jestem bardzo zadowolona po wizycie u dr Pyda pomógł mi bardzo i juz nie odczuwam bólu kolan.polecam

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Grzegorz Gierlach

  Ortopeda, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • dobry

   pierwsze spotkanie , trafna diagnoza starej kontuzji , obecny problem stawu skokowego w trakcie leczenia za tydzień kolejna wizyta i w efekcie zobaczymy jaki rezultat... kontakt z doktorem ok. fachowa pomoc dobór leków na poziomie profesjonalnym ... polecam

  • bardzo dobry

   Jeśli chodzi o kolano, diagnoza wydaje mi się słuszna, USG kolana zrobione na miejscu, zalecone postępowanie również nie odbiega od standardów przy takiej przypadłości (naderwane i częściowo zerwane MCL). Przyjęcie zgodnie z czasem więc nie czekałem w kolejce. Polecam, jeśli komuś zależy na szybkim terminie wizyty i postępowaniu jak u sportowca. Ten lekarz, zalecił mi ortezę z szynami zapobiegającymi "uciekanie" kolana, więc mogę jeszcze w miarę normalnie funkcjonować i nie obciążam zdrowej nogi. Plus maść i leki wspomagające gojenie. Aby stwierdzić, czy postępowanie pourazowe jest dobre trzeba przejść przynajmniej tydzień leczenia, a u mnie dopiero 3 dni.

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu

 • Tomasz Wądek

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Mój syn był operowany na ostrym dyżurze przez doktora Tomasza Wądka - złamanie kręgosłupa w wypadku na nartach. Dziś po 4 m-cach po operacji nie ma osoby - lekarzy, rehabiltantów w kraju i na świecie, którzy nie mogą wyjść z podziwu jak idealnie i wyjątkowo profesjonalnie jest złożony krąg , który złamał się na 5 części. Jak jest zbezpieczony perfekcyjnie implantami. Podziw i szacunek ode mnie - za skromność, najwyższe uznanie ze świata neurochirurgów.

  • bardzo dobry

   W marcu 2012 miałem wypadek samochodowy, w wyniku którego doznałem licznych obrażeń, między innymi złamania zęba obrotnika (kręgosłup szyjny). Przez 3 miesiące przez klilku specjalistów byłem leczony zachowawczo. Okazało się to błędną decyzją. Dopiero doktor Wądek zdecydował o konieczności operacji i podjął się jej wykonania (kilka ośrodków nie zdecydowało się). Operacja przebiegła pomyślnie, ja czuję się dobrze. Wprawdzie leczenie nie zostało jeszcze zakończone, ale doktor przywrócił mi nadzieję. Za konieczne uważam dodać, iż jest niezwykle serdeczny, otwarty i pełen empatii. Fachowiec i Człowiek. Lekarz, który ma radość i czerpie radość z tego, co robi. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Piotr Zając

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Widać, że lekarz z powołaniem. Bardzo uprzejmy i z dobrym podejściem do pacjenta a przy tym bardzo konkretny. Przeprowadza dokładny wywiad i znajduje optymalną drogę leczenia bez naciągania na zbędne wydatki. Bez wątpienia polecam!

  • bardzo dobry

   Jeszcze się nie spotkałem z tak serdecznym podejściem do pacjenta. Nie tylko dobry ortopeda, ale również lekarz, który potrafi pomóc od razu. Pokazał mi przykłady ćwiczeń rehabilitacyjnych i to w gabinecie, a wizyta była naprawdę miła.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Przemysław Czuma

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Polecam.Naprawdę z powołania lekarz. Przejmuje się każdym swoim pacjentem i potrafi wspaniale o niego zadbać. Bardzo dobry specjalista na 6.

  • bardzo dobry

   Po dość długim leczeniu u dr Czumy mam odczucia jak najbardziej pozytywne. Zostałam przyjęta na oddział w Piekarach w trybie pilnym, niejako "z ulicy" po wypadku i każdemu życzyłabym takiej świetnej opieki jakiej tam doświadczyłam! Pan doktor Czuma operuje starannie i niezmiernie sprawnie. To chyba najlepszy ortopeda z jakim miałam do czynienia, a poznałam ich oststnimi czasy kilku. Nie ma mowy o sytuacji, że kończy szybciej bo gdzieś się spieszy - pacjent na stole jest dla niego najważniejszy. Jest bardzo uprzejmy i jak już ktoś wcześniej wspomniał przystojny ;) Ma jedną wadę - ogromnie lubi mówic o ewentualnych możliwych komplikacjach i powikłaniach ;) Zdaję sobie sprawę, ze robi to dla dobra pacjenta, żeby na siebie uważać, ale tym niemniej pacjent się tym potem stresuje ;) Aha, wydaje się być nieco sceptyczny jeśli chodzi o osiagnięcia nowoczesnej fizjoterapii ale to już widać taka mała wada ludzi ze skalpelami ;)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Adam Nobis

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Słowa uznania dla Pana Doktora.Profesjonalizm w każdym calu.Perfekcyjnie przeprowadzona moja operacja.Ma bardzo duże doświadczenie w zakresie schorzeń kręgosłupa. Nikt nie mógł mi pomóc.Pomimo już wcześniejszych dwóch operacji- ból nadal dawał mi we znaki.Aż trafiłam do tego Pana Doktora i z całym przekonaniem wszystkim polecam. Lucyna z Gliwic

  • bardzo dobry

   dr. Nobis przeprowadził u mnie zabieg vertebroplastyki, to już prawie 2 lata po zabiegu a ja czuje się świetnie, nic mnie nie boli, nie mam wreszcie problemów. Zabieg był przeprowadzany na kręgach L1 i L2. Polecam każdemu choremu/ połamanemu tego specjaliste

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Michał Białek

  Ortopeda,

  • bardzo słaby

   Nigdy nie spotkałem się z takim lekarzem, po wypadku miałem u niego kontrolę, nawet nie pofatygował się wstać z krzesła, nie mówię już o oględzinach i ocenie kończyny dolnej gdzie było prawdopodobieństwo zerwania mięśnia czworobocznego, małoprzyjazny stosunek do pacjenta, po tej wizycie w obawie o swoje zdrowie musiałem się wybrać prywatnie do innego lekarza, z całą szczerością nie polecam nikomu tego ortopedę.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Adam Chrobok

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   byłam operowana przez doktora Chroboka - bardzo mi pomógł. Jestem wdzięczna. Duża wiedza i fachowość, I jeszcze jedno- dowcipny i przystojny

  • słaby

   Przepraszam ale nie mogę powiedzieć dobrego słowa o panu doktorze. Operował mnie i niestety jest gorzej niż przed,zero zainteresowania po operacji.Brak profesjonalnego analizowania mojego przypadku, źle wykonana operacja ( cząstkowa). Fatalny efekt. Do tego trudne leczenie naprawcze. Teraz czeka mnie poprawka,której niestety nikt nie chciał się podjąć po tak nieprofesjonalnym podejściu do sprawy,dopiero po długich poszukiwaniach znalazłam lekarza który zdecydował się podjąć leczenia. Straciłam 4 m-ce. Nie polecam-przykro mi.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu

 • Jacek Semenowicz

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr Jacek Semenowicz Wykonal u mnie endoprotezoplastyke stawu biodrowego. Po 5 tygodniach od operacji czuję się swietnie. Rehabilitacja przebiega bez problemow. Poza tym jest bardzo bardzo sympatycznym czlowiekiem. Polecam!!!

  • bardzo dobry

   Dziękuję! Od paru dni od 3 lat chodzę na spacery, wcześniej każda odległość była dla mnie męczarnią. Te ostatnie lata bardzo dały mi w kość i już traciłam nadzieję, że będzie kiedyś lepiej. Ciężko było tak żyć. Dr Semenowicz jest świetnym lekarzem i zasługuje na wszystko co najlepsze. Jego wiedza, stosunek do pacjenta, zaangażowanie to wszystko razem sprawia, że można czuć się bezpiecznie jako jego pacjent. Modlę się za Pana Doktorze i dziękuję za okazaną pomoc, a przede wszystkim za udane operacje. Strach przed operacją znika kiedy widzę Pana na bloku operacyjnym i wiem w jak dobrych jestem rękach. W przychodni tylko się słyszy jak każdy mówi o Panu tyle ciepłych słów, a na oddziale widać Pana ciężką pracę i zainteresowanie każdym pacjentem. Dziękujemy bo stosunek do pacjenta w chorobie bardzo pomaga w leczeniu. Tak mało teraz prawdziwych lekarzy. Serdecznie dziękuję Bogu, że w końcu trafiłam na takiego lekarza i człowieka jak dr Semenowicz oby mógł pomagać mi i innym jak najdłużej. A ja sama nauczyłam się, że ból szybko mija i szybko się o nim zapomina jak już jest dobrze. Każdemu kto się boi, powiem krótko strach jest i będzie ale trzeba się cieszyć gdzie i u kogo można być operowany. Jest Pan moim autorytetem, dziękuję Doktorze!

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu

 • Jerzy Grzywocz

  Ortopeda, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Rowniez polecam dr Grzywocza, operowal mnie i jestem bardzo zadowolona z efektow jest naprawde fachowcem w swojej dziedzinie godnym polecenia.

  • bardzo dobry

   Wspaniała opieka medyczna rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach żeby personel oddziału był taki miły. Lekarze troskliwi i dbający o pacjenta. Po zabiegu doskonała opieka pielęgniarek, które mimo ciężkiej swojej pracy stać na uśmiech i życzliwość.Wszystkim którzy potrzebują pomocy w schorzeniach kręgosłupa polecam ten oddział. Opieka medyczna na najwyższym poziomie Dziękuję !!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu