Tutaj jesteś: 
Placówki
Ginekologia
Ginekologia Częstochowa
Samodzielny Publiczny Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Przy Ul. Wolności 14 W Częstochowie

Samodzielny Publiczny Specjalistyczna Przychodnia Lekarska przy ul. Wolności 14 w Częstochowie

Ginekologia, Laryngologia, Dermatologia, Interna

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Szary

  Ginekolog,

  • bardzo słaby

   To fakt, jeżeli chodzi o przepisywanie recept i błahe sprawy- jak najbardziej, ale poważniejsze problemy i ciąża to nie jej fach!!!! Przekonałam się o tym sama!!! Od 6 miesiąca, moje dziecko nie rosło mi w brzuchu, martwiłam się strasznie i nalegałam na wytłumaczenie tej sprawy "panią doktor"! Nalegałam, błagałam, zawracałam głowę i dzwoniłam ciągle do niej. Jej odpowiedż brzmiała, że taka uroda dzidziusia, a z resztą co sobie zrobiliśmy z mężem to teraz mamy!!!!! Po kolejnej zbagatelizowanej wizycie, a był to 7 miesiąc udałam się instynktownie do szpitala i już nie wróciłam do domu! Okazało się, ze dziecko jest zagłodzone z olbrzymią hipotrofią i zatruciem ciążowym, lekarze załamali ręce! Dziecko przyszło na świat po tygodniu ciągłych badań z zielonych wód z wagą 1650 gr! Sami lekarze z niej się śmiali, a znajomy kterpował mnie do prawnika aby sądownie dociekać swojej krzywdy!!! Niech się ona cieszy, że nie jestem mściwa!!!! DZIEWCZYNY PISZĘ TO PO TO, BYŚCIE ABSOLUTNIE NIE POWIERZAŁY JEJ SWOICH MALEŃSTW- TRAGEDIA PRZEZ DUZE 'T'!!!!!!!!! PS. jeżeli chodzi o panią wykponującą usg w tej przychodni, też można by wiele niedobrych rzeczy mówić!!!!!!

  • dobry

   chodzę do Pani doktor do przychodni i uważam, że miło i grzecznie traktuje pacjentki. Zawsze życzliwa, bada, robi cytologię, przepisze to co potrzebujemy... polecam!!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Małgorzata Jawor

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Super babeczka, wszystko fajnie wyjaśni, odpowie na pytania, dokładnie sprawdzi, nie stawia pochopnych diagnoz, polecam ;)

  • bardzo dobry

   polecam serdecznie bardzo fajna pani doktór prowadziła u mnie dwie ciąże nie mam zastrzeżeń warto się wybrać

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu