Tutaj jesteś: 
Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Przychodnia Ruczaj-Zachodnia

Pediatria, Laryngologia, Interna, Neurologia, Reumatologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Pełkowska

  Pediatra, dr n. med.

  • dobry

   Pani doktor jest bardzo sympatyczną osobą przyjaźnie nastawioną do swoich pacjentów. Nigdy nie odmawia przyjęcia do poradni dziecka chorego kiedy już nie ma miejsc i poświęca swój prywatny czas żeby przyjąć wszystkich pacjentów. Bardzo rozważnie przepisuje antybiotyki (zleca wcześniej crp), choć pozostałe leki w moim odczuciu trochę w nadmiarze. Brakuje mi zaleceń z czasów mojego dzieciństwa jak herbata z lipy z sokiem malinowym, ale dziś już mało który lekarz potrafi leczyć dietą.

  • bardzo dobry

   Od kilku lat konsultujemy się z Panią Doktor. Chętnie odpowiada na zadane pytania, niczego nie bagatelizuje. Jest na bieżąco z nowinkami medycznymi, nowymi szczepionkami itd. Ma czas dla małych pacjentów nawet po godzinach.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Bogusława Filipek

  Internista,

  • bardzo dobry

   Dr. Bogusława Filipek to lekarz z powołania. Cierpliwa, z duża wiedzą medyczną. Godna polecenia jako lekarz pierwszego kontaktu..

  • bardzo dobry

   Bardzo bardzo empatycznie nastawiona, o dużej wiedzy Pani Doktor, jestem bardzo zadowolona. Korzystam od 7 lat z usług, ze względu na przeprowadzki w tym czasie "próbowałam" innych lekarzy, jednak zawsze szybciutko wracałam do p. dr Filipek. POLECAM.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Marcin Konior

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr med. Marcin KONIOR jest wspaniałym człowiekiem oraz najwyższej klasy lekarzem . Bardzo kompetentny lekarz - specjalista laryngolog o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych i dużym doświadczeniu , pomimo młodego wieku. Jest przyjazny dla pacjentów , bardzo życzliwy o wyjątkowej kulturze osobistej. Lekarz z powołania o dużym talencie i ogromnej wiedzy . Czerpie satysfakcję z wykonywanego zawodu dla dobra pacjenta. Jestem szczęśliwy, że miałem możliwość być pacjentem Pana dr M.Koniora. Serdecznie dziękuję Panu Doktorowi i życzę dalszych sukcesów zawodowych i osobistych. Jerzy Drużkowski

  • bardzo dobry

   Mogę z czystym sumieniem polecić dr Marcina Koniora. Faktem jest że do Kliniki Uniwersyteckiej dostać się nie za bardzo da, ale juz gdy raz się umówi to bez problemu Pan doktor wyznacza dalsze terminy. Jestem po usunięciu migdałków i gdybym jeszcze raz musiała to zrobić to nie zawahałąbym się oddac w ręce Pana doktora jako diagnosty i operatora podczas zabiegu - najwyższej klasy fachowiec!!! Troszczy się o pacjenta, jest cierpliwy, wszystko wyjaśnia. Takich lekarzy ze świecą szukać!!

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu