Przychodnia Lekarzy Wojskowych
Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Fizjoterapeuta

  Marcin Topyła

  • 25 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Miałem szczęscie trafić na Pana Marcina w luxmedzie na domaniewskiej. Profesjonalizm w każdym calu. Nigdy nie trafiłem jeszcze na kogoś tak kompetentnego a miałem już wiele rehabilitacji. Ogromna wiedza, profesjonalne podejście. Zadnych głupkowatych ćwiczeń i zagadywania pacjenta. Konkretne, celne ćwiczenia, zawsze trafione. Byłem w szoku. Miałem naderwany przyczep mięśnia czworogłowego, na pierwszą wizytę przyszedłem o kulach a wyszedłem na pieszo (!!) Gorąco pozdrawiam Pana Marcina i polecam każdemu.

  • 16 września 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Jedyny rehabilitant jakiego znam,który mi pomógł..,profesjonalizm poparty ogromną wiedzą.Marcin jest wspaniałym fizjoterapeutą,podchodzi do pacjenta z sercem,osoba chora nie jest pozostawiona sama sobie.Mega sympatyczny,ciepły człowiek z ogromnym poczuciem humoru :-) Idealny FACHOWIEC,gorąco polecam wszystkim,po dwóch wizytach czułam sie jak nowo narodzona..Szczerze polecam wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Kardiolog, Internista

  Elżbieta Kramarz

  • 26 lutego 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wysoka fachowość. Duże doświadczenie. Staranność podczas badania. Całościowy ogląd lekarski (tzn. leczy pacjenta a nie tylko daną chorobę). B. dobra kardiolog i b. dobra internistka. Poleciłem Panią Profesor dwóm kolegom. Są zadowoleni. Ja też jestem zadowolony. Polecam ten kontakt innym chorym.

  • 7 czerwca 2011

   Ocena: Bardzo dobry

   Rzetelna, słowna kobieta. Bardzo pomocna i co najważniejsze w dzisiejszym brudnym kapitaliźmie, nastawiona na leczenie, a nie grabienie kieszeni. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Gastrolog

  Grzegorz Nowak

  • 11 maja 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia!!! Badanie wykonał w dosłownie 2 minuty( gastroskopia ), bardzo miły i sympatyczny człowiek:)

  • 20 grudnia 2011

   Ocena: Neutralny

   Dr Nowak to wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Swoich pacjentów otacza fachową opieką od pierwszej do ostatniej wizyty i robi wszystko by osiągnąć sukces w leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Krystyna Stępień

  • 7 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani doktor jest niewątpliwie specjalistą w swojej dziedzinie i w tej kwestii nic nie można jej zarzucić. Jesteśmy Jej przeogromnie wdzięczni że wyprowadziła nam synka. Dla swoich pacjentów -dzieci ma zawsze wielkie serce. Jeśli tłumaczy rodzicom co dziecku wolno, czego nie wolno (a robi to bardzo dokładnie) i oni tego nie egzekwują to nie powinien dziwić fakt że krzyknie bo sami robią mu krzywdę..Zdarzało się że przez jakieś niedopilnowanie właśnie z ich strony kilkumiesięczne leczenie z widocznymi efektami potrafiło cofnąć się do punktu wyjścia. Tyle z moich obserwacji. Rodziców na pewno za raczkę nie potrzyma i nie przytuli bo nie jest od tego;) ale jeśli chcecie trafić do świetnego specjalisty- polecam.

  • 7 listopada 2012

   Ocena: Bardzo słaby

   Mam taka sama opinie o pani doktor jak : pacjent 4 kwiecień 2012. Nie potrafi rozmawiać z pajetami, tylko poniża i wyzywa jest nie mila i zadufana. niestety w tym kraju trzeba zapłacić komuś żeby był miły.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Fizjoterapeuta

  Grzegorz Balik

  • 9 września 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   . Do Pana Grzegorza Balika trafiłem z przepukliną kręgosłupa, spapraną przez kogoś, komu się wydawało, że jest fachowcem. Było ze mną wtedy dość kiepsko – kręgosłup bolał, promieniowało w dół. Pan Grzegorz Balik dokonał rzeczy fantastycznej – postawił mój kręgosłup „na nogi”. Nastawił mi kręgi, pokazał właściwe ćwiczenia, zalecił pływanie. Wypełniłem wszystkie zalecenia co do joty. Efekt – normalnie funkcjonuję, nastąpiła „znaczna regresja zmian” – jak to ładnie określiła pani radiolog na opisie rezonansu magnetycznego. Bardzo serdecznie dziękuję Panie Grzegorzu!!! I wszystkim gorąco polecam!!!

 • Chirurg, Chirurg Dziecięcy

  Beata Jurkiewicz

  • 25 października 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Polecam Panią Doktor jest miła, rzeczowa, konkretna diagnoza. Mam nadzieją, że Pani Dr pomoże nam rozwikływać zagadkową przypadłość mojej córki.

  • 22 listopada 2012

   Ocena: Neutralny

   Pojechaliśmy do pani doktor z polecenia. Wizyta była dużym rozczarowaniem:( W czasie naszej wizyty prowadziła prywatną rozmowę przez telefon zakończoną stwierdzeniem "zadzwoń za 3 minuty... no za 5 minut, mam pacjentów" a było to chwilę po przyjęciu nas. Na moje wnikliwe pytania dotyczące konsekwencji zdrowotnych niektórych badań odpowiedziała, że "za dużo się pani naczytała w internecie" i "nie ma pani wykształcenia medycznego, więc nie ma pani dystansu". Nie pytam przecież jako lekarz czy specjalista a jako rodzic, bo martwię się o dziecko! Gdy próbowałam dopytywać dalej zadzwonił ponownie telefon i pani doktor wyprosiła nas na korytarz i powiedziała, że możemy poczekać aż skończy rozmawiać jeśli mamy ochotę jeszcze coś się dowiedzieć:/ Rozmowa z córką, była dla tej pani ważniejsza niż kilkumiesięczny pacjent, którego rodziców zestresowała zmianą diagnozy postawionej przez innego lekarza i pozostawionych bez stosownych wyjaśnień. Trudno mi nawet powiedzieć jakim jest specjalistą, ponieważ ma wysokie mniemanie o sobie ale niestety nie dała nam powodu by wierzyć że prawdziwe.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Pediatra, Nefrolog

  Alina Goszczyk

  • 27 września 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani doktor ma nie tylko miłą i przyjemną osobowość, ale traktuje dziecko i rodzica z szacunkiem! Tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Skierowała moją córkę na dalsze konsultacje, tak na wszleki wypadek. Z wizyty wyszłam spokojniejsza, mając poczucie i pewność, że córka jest pod okiem dobrego lekarza. Dodam, że panią doktor polecili mi sami pracownicy LuxMed.

  • 8 sierpnia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   To moja ulubiona pediatra z Lux Medu na Chmielnej, jest ciepła, miła, nie spieszy się, świetnie pamięta swoich pacjentów, historię choroby. Zawsze dobrze trafia z leczeniem. Szkoda tylko, ze tak rzadko przyjmuje.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Anestezjolog

  Jarosław Leś

  • 4 sierpnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan Doktor zakładał a po dwóch latach niestety wyjmował mi port do chemioterapii ze względu na skrzeplinę. Ani jeden ani drugi zabieg nic nie bolał mimo moich obaw. Pan doktor to nie tylko najwyższej rangi specjalista w swojej dziedzinie ale również empatyczny i serdeczny człowiek. Polecam wszystkim trafić tylko na takiego anestezjologa jak Doktor Leś!!

  • 5 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan doktor jest wspaniałym specjalistą internistą, anestezjologiem, ale również wspaniałym, serdecznym, ciepłym człowiekiem. Pełen profesjonalizmu, zaangażowania i indywidualnego podejścia do pacjenta. Dzięki odpowiedniemu leczeniu i dobraniu odpowiednich lekarstw moja mama Regina nie cierpi bólu za co bardzo dziękuję i pozdrawiam Marzena Rostkowska.

 • Neurolog, Lekarz Medycyny Pracy

  Anna Błażucka

  • 7 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   ....po prawie dwóch latach bólu i cierpieniach u wcześniejszych "znachorów" trafiłem pod opiekę Pani Doktor.... super !!! wychodzimy na prostą , chwyt pewny szyja nie boli....... polecam wszystkim potrzebującym... genialny lekarz... trafna diagnoza i działanie ... bez wahania , bez naciągania, bez bólu....

  • 2 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   W wieku 6 lat uległam wypadkowi komunikacyjnemu, miałam silne bóle głowy promieniujące do odcinka szyjnego kręgosłupa, drętwienie rąk , szczególnie lewa ręka po tej stronie miałam uraz głowy (skroni). Groziła mi padaczka powypadkowa, lekarz prowadzący mnie, wtedy rozkładał ręce mówiąc że tak musi być. Męczyłam się z tym wszystkim 12 lat. Dopiero niedawno natknęłam się na poradnie na ul. Mokotowskiej i zapisałam się do dr. Anny Błażuckiej, która była moją ostatnią nadzieją na lepsze jutro. Po pierwszej wizycie u Pani doktor i zażytych lekach poczułam się jak nowo narodzona. Spokojnie mi wszystko wytłumaczyła, każdy objaw ułożył się w jedną logiczną całość. Odkąd jestem pod opieką Pani doktor Anny Błażuckiej zapomniałam co to znaczy ból głowy i drętwienie rąk. Życie znów jest piękne i mogę żyć normalnie. Polecam serdecznie i bardzo gorąco tego lekarza. Naprawdę złoty człowiek. Nie dość że ma bardzo dużą wiedzę medyczną to jeszcze kwalifikacje i podchodzi do każdego przypadku indywidualnie. Jeszcze raz polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Fizjoterapeuta

  Piotr Łuszcz

  • 25 września 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan Piotr rehabilitował moją rękę po złamaniu - i robił to świetnie. Kompetentny, zaangażowany. A do tego potrafił wczuć się w mój nastrój - jak miałam gorszy dzień, to on też się wyciszał.A jak oboje mieliśmy dobre humory to podczas rehabilitacji dyskutowaliśmy o książkach czy podróżach. A do tego człowiek z poczuciem humoru. Rehabilitacja zawsze trochę trwa, więc fajnie, jak ma się w niej dobrego towarzysza. Polecam!

Lokalizacja

Inne placówki