Tutaj jesteś: 
Przychodnia Lekarzy Wojskowych

Przychodnia Lekarzy Wojskowych

Neurochirurgia, Fizjoterapia, Kardiologia, Anestezjologia, Interna, Pediatria, Gastrologia, Genetyka, Chirurgia, Nefrologia, Reumatologia, Chirurgia dziecięca, Ortopedia, Medycyna pracy, Neurologia, Onkologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Wilk

  Neurochirurg, lek.

  • bardzo dobry

   w sierpniu 2014 miałam , w trybie przyspieszonym ze względu na stan kręgosłupa , robione trójpoziomowe implanty c3-c4-c5-c6. Operacja choć ciężka przebiegła bez problemów, spokojna miła rozmowa po, można o wszystko pytać, wszystkiego się dowiedzieć. mam nadzieję że powoli wrócę do całkowitej sprawnośći - A dla Doktora Wilka - wielkie brawa - Agnieszka Pałac

  • bardzo dobry

   Polecam najlepszy lekarz jakiego znam człowiek dusza. Jak ktoś napisał materoalista to nie prawda ja miałem zrobioną operacjie całkowicie za free. Polecam tego lekarza w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu

 • Ryszard Roszczyk

  Kardiolog, Internista, Genetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   W moim przekonaniu jest to lekarz z ogromnym zasobem wiedzy, zarowno teoretycznej jak i praktycznej.Godny polecenia.

  • słaby

   Byłem u tego lekarza dwukrotnie. Nawet nie zapoznał się z moimi wynikami lekarskimi, z obserwacją ciśnienia. Miałem bardzo wysokie ciśnienie i mocno przyspieszone tętno. Nawet nie zapytał czy mam jakieś leki przy sobie aby zażyć. Kazał przyjść za 4 miesiące. Ot i cała wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Elżbieta Kramarz

  Kardiolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wysoka fachowość. Duże doświadczenie. Staranność podczas badania. Całościowy ogląd lekarski (tzn. leczy pacjenta a nie tylko daną chorobę). B. dobra kardiolog i b. dobra internistka. Poleciłem Panią Profesor dwóm kolegom. Są zadowoleni. Ja też jestem zadowolony. Polecam ten kontakt innym chorym.

  • bardzo dobry

   Rzetelna, słowna kobieta. Bardzo pomocna i co najważniejsze w dzisiejszym brudnym kapitaliźmie, nastawiona na leczenie, a nie grabienie kieszeni. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Andrzej Koziarski

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Witam. Byłam operowana przez profesora Andrzeja Koziarskiego prawie 5 lat temu. Był to ogromny oponiak 5 na 6 cm. Na wykonanie operacji nie musiałam długo czekać. Byłam rzetelnie poinformowana o wszelkich możliwościach. Nie mogłam trafić na lepszego neurochirurga.Razem z rodziną dziękujemy profesorowi za to że cieszę się zdrowiem i życiem. Wdzięczna pacjentka izabela d.

  • bardzo dobry

   Doskonały fachowiec, Wspaniały człowiek. Jestem po trzech operacjach góza mózgu (oponiak), w 1997r., 2002r., 2007r.,. Funkcjonuję normalnie, wychowuję dzieci i pracuję zawodowo. Mogę powiedzieć, że Pan Profesor uratował mi trzy razy życie. Kochany Panie Andrzeju życę dużo zdrowia i zadowolenia z tak potrzebnej i wspaniałej Pana pracy. Pozdrawiam serdecznie Mirosława.

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu

 • Krystyna Stępień

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest niewątpliwie specjalistą w swojej dziedzinie i w tej kwestii nic nie można jej zarzucić. Jesteśmy Jej przeogromnie wdzięczni że wyprowadziła nam synka. Dla swoich pacjentów -dzieci ma zawsze wielkie serce. Jeśli tłumaczy rodzicom co dziecku wolno, czego nie wolno (a robi to bardzo dokładnie) i oni tego nie egzekwują to nie powinien dziwić fakt że krzyknie bo sami robią mu krzywdę..Zdarzało się że przez jakieś niedopilnowanie właśnie z ich strony kilkumiesięczne leczenie z widocznymi efektami potrafiło cofnąć się do punktu wyjścia. Tyle z moich obserwacji. Rodziców na pewno za raczkę nie potrzyma i nie przytuli bo nie jest od tego;) ale jeśli chcecie trafić do świetnego specjalisty- polecam.

  • bardzo słaby

   Mam taka sama opinie o pani doktor jak : pacjent 4 kwiecień 2012. Nie potrafi rozmawiać z pajetami, tylko poniża i wyzywa jest nie mila i zadufana. niestety w tym kraju trzeba zapłacić komuś żeby był miły.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Sławomir Skrzyński

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   28 maj 2014 Krystyna z Sokołowa Podlaskiego. Pan dr Skrzyński uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim, operował mi kręgosłup piersiowy TH9-10. Przez trzy lata byłam w W-wie, u trzech znanych neurochirurgów (na prywatnych wizytach), którzy nawet nie chcieli zobaczyć rezonansu TH cyt.-"bo tego odcinka się nie operuje, za duże ryzyko". Dr. Skrzyński od razu mówił o pilnej operacji. W tej chwili jestem 16 dni po operacji, czuję się dobrze.Mam jeszcze inne przepukliny w kręgosłupie i na pewno będę się leczyć u wspaniałego dr.Skrzyńskiego -DZIĘKUJĘ ! Wdzięczna pacjentka.

  • bardzo słaby

   Wszystko dobrze, gdy się uda, ale gdy popełni błąd lub po prostu dokona zaniedbania, to dr skrzyński zapada się pod ziemię i jest nieuchwytny i zostawia pacjenta z jego problemem. Jeżeli oczekujecie profesjonalnego podejścia, to odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu

 • Grzegorz Nowak

  Gastrolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia!!! Badanie wykonał w dosłownie 2 minuty( gastroskopia ), bardzo miły i sympatyczny człowiek:)

  • neutralny

   Dr Nowak to wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Swoich pacjentów otacza fachową opieką od pierwszej do ostatniej wizyty i robi wszystko by osiągnąć sukces w leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Marcin Roszkowski

  Neurochirurg,

  • bardzo dobry

   Profesor Roszkowski operował moją córkę guza mózgu jest on nie tylko wspanialym lekarzem ale także uczciwym i porządnym człowiekiem pomógł nam wszystko załatwić i w szybkim terminie odbyła się operacja. grakabat

  • bardzo dobry

   bylam z synem na wizycie z podejrzeniem torbieli pajeczynowki. bardzo rzeczowy, mily i ludzki. posiada ogromna wiedzę. jestem pod wielkim wrazeniem..

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Beata Jurkiewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Polecam Panią Doktor jest miła, rzeczowa, konkretna diagnoza. Mam nadzieją, że Pani Dr pomoże nam rozwikływać zagadkową przypadłość mojej córki.

  • neutralny

   Pojechaliśmy do pani doktor z polecenia. Wizyta była dużym rozczarowaniem:( W czasie naszej wizyty prowadziła prywatną rozmowę przez telefon zakończoną stwierdzeniem "zadzwoń za 3 minuty... no za 5 minut, mam pacjentów" a było to chwilę po przyjęciu nas. Na moje wnikliwe pytania dotyczące konsekwencji zdrowotnych niektórych badań odpowiedziała, że "za dużo się pani naczytała w internecie" i "nie ma pani wykształcenia medycznego, więc nie ma pani dystansu". Nie pytam przecież jako lekarz czy specjalista a jako rodzic, bo martwię się o dziecko! Gdy próbowałam dopytywać dalej zadzwonił ponownie telefon i pani doktor wyprosiła nas na korytarz i powiedziała, że możemy poczekać aż skończy rozmawiać jeśli mamy ochotę jeszcze coś się dowiedzieć:/ Rozmowa z córką, była dla tej pani ważniejsza niż kilkumiesięczny pacjent, którego rodziców zestresowała zmianą diagnozy postawionej przez innego lekarza i pozostawionych bez stosownych wyjaśnień. Trudno mi nawet powiedzieć jakim jest specjalistą, ponieważ ma wysokie mniemanie o sobie ale niestety nie dała nam powodu by wierzyć że prawdziwe.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Alina Goszczyk

  Pediatra, Nefrolog,

  • słaby

   Nie do końca mogę się zgodzić z poprzednimi opiniami. Trafiliśmy do Pani doktor z problemem płaczu dziecka przy każdym jedzeniu i wynikami badań morfologii zleconymi przez innego lekarza, niestety lekarz prowadzący dziecko akurat w tym dniu nie przyjmował a jako że to nasze pierwsze dziecko chcieliśmy rozwiać wątpliwości jak najszybciej. Pierwsze wrażenie Pani doktor dobre jednakże przy badaniu bardzo niedelikatna, wywijała dzieckiem w każdą strone, co spowodowało zdenerwowanie dziecka, zero kontaktu, a przy badaniu gardła patyczek został tak niedelikatnie włożony że dziecko wpadło w histerię na co Pani doktor odeszła od dziecka i nakazała mi je uspokoić... Zapytana o opinie na temat wyników morfologii Pani doktor w ukryciu pod biurkiem korzystała z "poradnika pediatry"... Ogólnie wyszliśmy z mężem niezadowoleni z wizyty, ponadto nie dowiedzieliśmy się nic oprócz "kontrola za tydzień aby sprawdzić czy dziecko przybiera na wadze" problem płaczu przy jedzeniu został zbagatelizowany, bo przecież jeśli przybiera na wadze to wszystko jest ok...

  • bardzo dobry

   Pani doktor ma nie tylko miłą i przyjemną osobowość, ale traktuje dziecko i rodzica z szacunkiem! Tłumaczy wszystko, odpowiada na pytania, rozwiewa wątpliwości. Skierowała moją córkę na dalsze konsultacje, tak na wszleki wypadek. Z wizyty wyszłam spokojniejsza, mając poczucie i pewność, że córka jest pod okiem dobrego lekarza. Dodam, że panią doktor polecili mi sami pracownicy LuxMed.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu