Tutaj jesteś: 
Placówki
Neurochirurgia
Neurochirurgia Warszawa
Przychodnia Lekarzy Wojskowych

Przychodnia Lekarzy Wojskowych

Neurochirurgia, Fizjoterapia, Kardiologia, Interna, Pediatria, Anestezjologia, Gastrologia, Genetyka, Reumatologia, Chirurgia, Nefrologia, Chirurgia dziecięca, Ortopedia, Neurologia, Onkologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Arkadiusz Wilk

  Neurochirurg, lek.

  • bardzo dobry

   w sierpniu 2014 miałam , w trybie przyspieszonym ze względu na stan kręgosłupa , robione trójpoziomowe implanty c3-c4-c5-c6. Operacja choć ciężka przebiegła bez problemów, spokojna miła rozmowa po, można o wszystko pytać, wszystkiego się dowiedzieć. mam nadzieję że powoli wrócę do całkowitej sprawnośći - A dla Doktora Wilka - wielkie brawa - Agnieszka Pałac

  • bardzo dobry

   Polecam najlepszy lekarz jakiego znam człowiek dusza. Jak ktoś napisał materoalista to nie prawda ja miałem zrobioną operacjie całkowicie za free. Polecam tego lekarza w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (76) o tym lekarzu

 • Ryszard Roszczyk

  Kardiolog, Internista, Genetyk, dr n. med.

  • bardzo dobry

   W moim przekonaniu jest to lekarz z ogromnym zasobem wiedzy, zarowno teoretycznej jak i praktycznej.Godny polecenia.

  • słaby

   Byłem u tego lekarza dwukrotnie. Nawet nie zapoznał się z moimi wynikami lekarskimi, z obserwacją ciśnienia. Miałem bardzo wysokie ciśnienie i mocno przyspieszone tętno. Nawet nie zapytał czy mam jakieś leki przy sobie aby zażyć. Kazał przyjść za 4 miesiące. Ot i cała wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Elżbieta Kramarz

  Kardiolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Wysoka fachowość. Duże doświadczenie. Staranność podczas badania. Całościowy ogląd lekarski (tzn. leczy pacjenta a nie tylko daną chorobę). B. dobra kardiolog i b. dobra internistka. Poleciłem Panią Profesor dwóm kolegom. Są zadowoleni. Ja też jestem zadowolony. Polecam ten kontakt innym chorym.

  • bardzo dobry

   Rzetelna, słowna kobieta. Bardzo pomocna i co najważniejsze w dzisiejszym brudnym kapitaliźmie, nastawiona na leczenie, a nie grabienie kieszeni. Bardzo dobry kontakt. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Krystyna Stępień

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Pani doktor jest niewątpliwie specjalistą w swojej dziedzinie i w tej kwestii nic nie można jej zarzucić. Jesteśmy Jej przeogromnie wdzięczni że wyprowadziła nam synka. Dla swoich pacjentów -dzieci ma zawsze wielkie serce. Jeśli tłumaczy rodzicom co dziecku wolno, czego nie wolno (a robi to bardzo dokładnie) i oni tego nie egzekwują to nie powinien dziwić fakt że krzyknie bo sami robią mu krzywdę..Zdarzało się że przez jakieś niedopilnowanie właśnie z ich strony kilkumiesięczne leczenie z widocznymi efektami potrafiło cofnąć się do punktu wyjścia. Tyle z moich obserwacji. Rodziców na pewno za raczkę nie potrzyma i nie przytuli bo nie jest od tego;) ale jeśli chcecie trafić do świetnego specjalisty- polecam.

  • bardzo słaby

   Mam taka sama opinie o pani doktor jak : pacjent 4 kwiecień 2012. Nie potrafi rozmawiać z pajetami, tylko poniża i wyzywa jest nie mila i zadufana. niestety w tym kraju trzeba zapłacić komuś żeby był miły.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Sławomir Skrzyński

  Neurochirurg, dr n. med.

  • bardzo dobry

   28 maj 2014 Krystyna z Sokołowa Podlaskiego. Pan dr Skrzyński uratował mnie przed wózkiem inwalidzkim, operował mi kręgosłup piersiowy TH9-10. Przez trzy lata byłam w W-wie, u trzech znanych neurochirurgów (na prywatnych wizytach), którzy nawet nie chcieli zobaczyć rezonansu TH cyt.-"bo tego odcinka się nie operuje, za duże ryzyko". Dr. Skrzyński od razu mówił o pilnej operacji. W tej chwili jestem 16 dni po operacji, czuję się dobrze.Mam jeszcze inne przepukliny w kręgosłupie i na pewno będę się leczyć u wspaniałego dr.Skrzyńskiego -DZIĘKUJĘ ! Wdzięczna pacjentka.

  • bardzo słaby

   Wszystko dobrze, gdy się uda, ale gdy popełni błąd lub po prostu dokona zaniedbania, to dr skrzyński zapada się pod ziemię i jest nieuchwytny i zostawia pacjenta z jego problemem. Jeżeli oczekujecie profesjonalnego podejścia, to odradzam

  Zobacz wszystkie opinie (49) o tym lekarzu

 • Grzegorz Nowak

  Gastrolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, zdecydowanie godny polecenia!!! Badanie wykonał w dosłownie 2 minuty( gastroskopia ), bardzo miły i sympatyczny człowiek:)

  • neutralny

   Dr Nowak to wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Swoich pacjentów otacza fachową opieką od pierwszej do ostatniej wizyty i robi wszystko by osiągnąć sukces w leczeniu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Marcin Roszkowski

  Neurochirurg,

  • bardzo dobry

   Profesor Roszkowski operował moją córkę guza mózgu jest on nie tylko wspanialym lekarzem ale także uczciwym i porządnym człowiekiem pomógł nam wszystko załatwić i w szybkim terminie odbyła się operacja. grakabat

  • bardzo dobry

   bylam z synem na wizycie z podejrzeniem torbieli pajeczynowki. bardzo rzeczowy, mily i ludzki. posiada ogromna wiedzę. jestem pod wielkim wrazeniem..

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu

 • Beata Jurkiewicz

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Polecam Panią Doktor jest miła, rzeczowa, konkretna diagnoza. Mam nadzieją, że Pani Dr pomoże nam rozwikływać zagadkową przypadłość mojej córki.

  • neutralny

   Pojechaliśmy do pani doktor z polecenia. Wizyta była dużym rozczarowaniem:( W czasie naszej wizyty prowadziła prywatną rozmowę przez telefon zakończoną stwierdzeniem "zadzwoń za 3 minuty... no za 5 minut, mam pacjentów" a było to chwilę po przyjęciu nas. Na moje wnikliwe pytania dotyczące konsekwencji zdrowotnych niektórych badań odpowiedziała, że "za dużo się pani naczytała w internecie" i "nie ma pani wykształcenia medycznego, więc nie ma pani dystansu". Nie pytam przecież jako lekarz czy specjalista a jako rodzic, bo martwię się o dziecko! Gdy próbowałam dopytywać dalej zadzwonił ponownie telefon i pani doktor wyprosiła nas na korytarz i powiedziała, że możemy poczekać aż skończy rozmawiać jeśli mamy ochotę jeszcze coś się dowiedzieć:/ Rozmowa z córką, była dla tej pani ważniejsza niż kilkumiesięczny pacjent, którego rodziców zestresowała zmianą diagnozy postawionej przez innego lekarza i pozostawionych bez stosownych wyjaśnień. Trudno mi nawet powiedzieć jakim jest specjalistą, ponieważ ma wysokie mniemanie o sobie ale niestety nie dała nam powodu by wierzyć że prawdziwe.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Grzegorz Zieliński

  Neurochirurg, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Dr Zieliński to mój bóg neurochirurgii :) Jako pierwszy lekarz od wielu lat spojrzał na płyty w MRI zamiast opisy, które sporządzane były nie zawsze poprawnie. Przy tym miły człowiek, choć chyba już coraz mniej ma czasu i siły, aby poświęcać go pacjentom w szpitalu poza blokiem operacyjnym. Ale to w żaden sposób nie zmienia mojego zdania na jego temat. Przeprowadził operację perfekcyjnie i szybko i po 4 dniach od zabiegu mogłam wracać do domu. Cena wizyty na Mokotowskiej lekko zwala z nóg, ale zdrowie nie ma ceny, zwłaszcza kiedy dostajesz się w ręce takiego specjalisty. Z całego serca wszystkim polecam i... dziękuję za uratowanie życia :)

  • bardzo dobry

   10 lutego miałam operacje usunięcia mikrogruczolaka przysadki mózgowej, operował mnie prof. Zieliński, dzisiaj prawie dwa tygodnie po operacji, już praktycznie zapomniałam, że ją miałam. Ogólnie doszłam do siebie całkowicie już po tygodniu.

  Zobacz wszystkie opinie (94) o tym lekarzu

 • Cezary Szczylik

  Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Spotkanie i doznanie takiego poziomu empatii, a jednocześnie doświadczenie pełnego oddania dla człowieka w potrzebie, wciąż powodują moje totalne zadziwienie i refleksję jak marnym bytem jestem. Jeśli mamy jakieś wyobrażenie o lekarzu wzorcowym idealnym to jego wyrazem jest służba bliźniemu doktora Szczylika. Wiem, że powyższe słowa są mało merytoryczne, ale powtarzam, że wciąż jestem w totalnym szoku po kolejnej wizycie i dotknięciu najprawdopodobniej ANIOŁA. Od wielu miesięcy diagnozujemy i próbujemy leczyć naszą mamę w/g wytycznych Narodowego Funduszu Zdrowia. Napisałem leczyć, ale powinienem napisać okaleczyć. W jej przypadku skuteczna i jedyna jest terapia najnowszej generacji lekami inhibitorowymi- niestety, co dotyka wielu potrzebujących, a teraz bliską nam mamę, taką drogę zamyka stosowna ustawa (rozporządzenie). W świetle dostępnych dróg kuracji jest totalne okaleczenie(wyniszczająca operacja), chemia standardowa - co zgodnie, w ocenie wielu onkologów jest równoznaczne z niechybnym rychłym końcem. Dr Szczylik przywrócił nam nadzieję. Swoja postawą w stosunku do nas maluczkich pokazał jak niezłomnym i wspaniałym może być lekarz-człowiek w walce z chorobą człowieka, ale również walce z chorym systemem. Jeśli on się nie poddaje - jego pacjent tym bardziej wierzy i chce się leczyć. To prawdziwy Święty Naszych Czasów. Prześledziwszy pokrótce ogrom zajęć i obowiązków jaki na siebie przyjmuje- kierowanie kliniką onkologii, udział w pracach badawczych, sympozja i in. tym bardziej zadziwia, że jeszcze mu się chce pełnić obowiązki lekarza pierwszego kontaktu, czy prowadzącego chorych onkologicznie. I zawsze ma dla tych na skraju załamania ten piękny promienny usmiech, otwartą postawę, prawdziwe zatroskanie. To prawdziwy Święty Naszych Czasów. Niech Bóg wspiera, a zdrowie nie opuszcza. Michał Kołacz

  • bardzo słaby

   Jestem zawiedziona tym "cenionym" lekarzem. Zapisałam tatę na wizytę prywatną (do wielkiego i dobrze ocenianego "profesora"). Wizyta trwała 5 minut. Diagnozy wyssane z palca, bo wielu badań tata nie miał. Lekarz obiecał bardzo szczegółowe i nowoczesne badania i zaprosił do siebie na Szaserów. Gdy tata się zgłosił został przekazany pod opiekę innemu "bardzo dobremu" lekarzowi. I zaczęły się nowoczesne badania: np. badanie laryngologiczne za pomocą drewnianego patyczka oraz skierowanie na gastroskopię. Na prywatnej wizycie, za duże pieniądze obiecywał pet, rezonans itp. Ten lekarz zabrał nam sporo czasu, a w przypadku nowotworów ten czas jest bardzo ważny. Mój tata bardzo zawierzył temu "lekarzowi". Dał się oszukać. Uważajcie na niego!!! A najlepiej szukajcie pomocy u innego specjalisty!!! POWINIEN SIĘ PAN WSTYDZIĆ PANIE SZCZYLIK!

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu