Tutaj jesteś: 
Placówki
Stomatologia
Stomatologia Łowicz
Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica

Przychodnia Lekarzy Specjalistów Ars - Medica

Stomatologia, Neurologia, Chirurgia, Ortopedia, Endokrynologia, Ginekologia, Interna, Onkologia, Dermatologia, Psychologia, Okulistyka, Reumatologia, Logopedia, Pulmonologia, Gastrologia, Urologia, Dietetyka, Kardiologia, Chirurgia dziecięca, Diabetologia, Nefrologia, Laryngologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Michalak

  Ginekolog, lek.

  • słaby

   Uważam, że jak na Łowicz jest dobrym lekarzem. Mam natomiast żal do niego o to jak potraktował mnie na usg w ciąży. Miałam wrażenie, że dąsa się bo przyszłam na usg połówkowe 3d, a nie prowadzi mojej ciąży. Za moje własne, niemałe pieniądze był niemiły, mamrotał pod nosem, nie mogłam na bieżąco uzyskać od niego informacji. Gdyby Pan Michalak jeszcze pracował w szpitalu, a koszt comiesięcznych (później co dwa tyg. lub co tydzień) wizyt nie wynosiłby 200-230zł to pewnie byłabym jego pacjentką. Na szczęście nie zgłupiałam, żeby w małym Łowiczu płacić jak w Łodzi czy Warszawie.

  • bardzo dobry

   Dr Michalak jest świetnym specjalistą i niezwykłym człowiekiem. Dzięki niemu pojawiły sie na świecie moje dwie córki. Serdecznie Go pozdrawiam!

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Marek Pakalski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Miło czytać te wszystkie opinie. Miałam przyjemność poznać dr Marka Pakalskiego 5-6 lat temu. Operował moje kontuzjowane kolano. To wyjątkowy lekarz i człowiek o dużej kulturze osobistej. Polecam gorąco, Teresa A.

  • bardzo dobry

   Profesjonalista, zaangażowany w pracę którą wykonuje, jeden z tych, który stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu, niejednokrotnie kosztem swego prywatnego życia. Gorąco polecam i jestem pełen podziwu.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu

 • Ewa Góra

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo pozytywne wrażenie,chociaż miałam przyjemność uzyskać u Pani Doktor jedynie konsultacje w związku z moją blizną po cc na izbie przyjęć.Profesjonalizm i wysoka kultura osobista,bardzo ciepła i spokojna osoba.Polecam.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor na prawdę z powołania. Cudowna, miła i bardzo fachowa.Na prawdę delikatna, wszystko wytłumaczy i stara się pomóc.POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Kryspin Niedzielski

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Bardzo goraco polecam . Jestem pełny podziwu dla Jego profesjonalizmu . Miałem skróconą noge 6cm. 24 września 2013 roku założono mi aparat ilizarowa, miałem go przez 9 miesięcy (zdjęto 24 czerwca 2014 roku). Jestem bardzo zadowolony z efektów. Bardzo ciesze się, że trafiłem pod opiekę profesora Niedzielskiego. Jestem wdzięczny za jego opiekę i okazaną życzliwość. Bardzo Dziękuje Panu Profesorowi i godnie polecam innym.

  • bardzo dobry

   Byłam pod opieką dr Niedzielskiego w latach 2006-2007. Jestem bardzo zadowolona z zainteresowaniem i opieką lekarza. Zna się na rzeczy, potrafi odpowiedzieć na każde pytanie nieletniego pacjenta dzięki niemu stanęłam na nogi... Moja córeczka tez leczyła się u tego ortopedy na biodreka i jest wszystko tak jak powinno być. Jak najbardziej polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu