Tutaj jesteś: 
Placówki
Ortopedia
Ortopedia Radom
Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med W Radomiu

Prywatne Centrum Ortopedyczne Max-Med w Radomiu

Ortopedia, Fizjoterapia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Szewczyk

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Wspaniały specjalista jak najwięcej takich lekarzy! Przeprowadził u mnie rekonstrukcję ACL wszystko super! Pozdrawiam serdecznie Kasia

  • bardzo dobry

   Wyśmienity lekarz, super człowiek. Pełen profesjonalizm. Najlepszy specjalista w Radomiu. Gorąco Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Adam Roguś

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Ocena najwyższa z możliwych. Ogromna wiedza i ogromne serce. Kocha pacjentów z wzajemnością. Oddaje im wszystkie swoje bezcenne umiejętności medyczne. Po prostu anioł. ED

  • bardzo dobry

   Dla mnie rewelacja. Super lekarz ale przede wszystkim dobry i przyjazny człowiek który widzi w drugiej osobie człowieka takiego jak on sam. Dziękuję i pozdrawiam Panie Doktorze. Jacek S. "staw skokowy".

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Marek Karaś

  Ortopeda, Fizjoterapeuta, lek.

  • bardzo słaby

   Miałem zerwane więzadło krzyżowe przednie w kolanie. Lekarz przy pierwszej wizycie (na nfz) tylko rzucił okiem na nogę i odesłał mnie na rentgen. Po obejrzeniu zdjęcia rentgenowskiego stwierdził, że nic nie widać i dał skierowanie na USG. Po prywatnym badaniu usg stwierdził, że nie widać, aby cokolwiek złego działo się z kolanem i dał do zrozumienia, że sobie coś ubzdurałem, ale dał kolejne skierowanie na USG (na którym też nic nie zobaczył). Po upływie paru miesięcy, gdy chciałem wrócić do rekreacyjnego uprawiania sportu notorycznie, w sytuacjach, w których absolutnie nie powinno się to zdarzyć "skręcałem" kolano. Poszedłem prywatnie do innego lekarza, który tylko poruszał moją nogą i stwierdził całkowite przerwanie ciągłości więzadła krzyżowego i dla pewności odesłał na badanie rezonansem magnetycznym, które to potwierdziło. Pan Karaś w moim odczuciu zlekceważył mnie jako pacjenta, absolutnie nie polecam.

  • bardzo słaby

   powiem tak bylem u niego w Mediconie.. totalna olewka z jego strony, nawet mi nie przebadał kolana tylko spojrzał i wysłał na badanie USG. Przy kolejnej wizycie po badaniu tak samo bez żadnego sprawdzania. Totalny lekceważenie pacjenta. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Leszek Kudas

  Ortopeda,

  • bardzo słaby

   Absolutnie nie polecam tego lekarza. Po rekonstrukcji ACL pojawiały się różne powikłania. Z każdą wizytą lekarz zapewniał, że kolano bardzo dobrze się goi i potrzeba czasu. Po roku poszedłem do innego specjalisty, który odrazu stwierdził, że więzadła są rozciągnięte. Rezonans magnetyczny potwierdził moje obawy o tym, że operacja nie przyniosła żadnych skutków i potrzebna jest kolejna rekonstrukcja. Strata czasu, nerwów, pieniędzy i zdrowia.

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista jestem po artroskopii zabieg wykonano perfekcyjnie kolano jak nowe. gorąco polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu