Tutaj jesteś: 
Placówki
Laryngologia
Laryngologia Poznań
Poznańskie Centrum Otolaryngologii

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maciej Pabiszczak

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Byłam u p. doktora z powikłaniem operacji przegrody nosowej ( szpital Raszei). Wypuszczono mnie z krwiakiem i ropniem. Pan doktor Pabiszczak fachowo podszedł do sprawy i śmiało mogę powiedzieć, że wykonując punkcję uratował mi tyłek. Polecam serdecznie Pana dr. Pabiszczaka. Człowiek miły, współczujący i dobry fachowiec. Urszula.

  • bardzo dobry

   Rok temu byłem u Doktora Pabiszczaka z ciągłą infekcją górnych dróg oddechowych i zatok. Jedna wizyta, i po lekach przypisanych przez doktora czułem się jak nowo narodzony. Infekcja minęła jednakże pojawiła się w tym roku ponownie. Nie byłem umówiony, zadzwoniłem dziś do doktora. Nie odmówił wizyty i przyjął mnie bez problemu ponownie służąc pomocą. Myślałem że wszyscy naprawdę dobrzy lekarze wyjechali z kraju, a tu jednak się pomyliłem... Dziękuję doktorowi za wszelką pomoc.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Witold Szyfter

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz. Nie tylko posiada wielką wiedzę i wspaniale operuje, ale również jest ciepłym i serdecznym człowiekiem posiadającym świetne podejście do pacjenta. Jeżdżę na kontrolę do Profesora w związku z guzem ślinianki przyusznej od dobrych kilku lat i za każdym razem Profesor Szyfter ukazuje swoją wiedzę, profesjonalizm i kulturę. Gorąco polecam, pacjent z Tychów.

  • bardzo dobry

   cudowny lekarz . Poświęca duzo czasu i uwagi pacjentom .Byłam u niego na oddziele 4 razy choc jestem z Płocka . )Z wlasnego tel komórkowego dzwonił do moich lekarzy prowadzacych w Płocku zeby dowiedziec sie wiecej o moich innych chorobach ....

  Zobacz wszystkie opinie (58) o tym lekarzu

 • Łukasz Borucki

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Dr n. med Łukasz Borucki jest fantastyczny, jestem z Wrocławia, byłam w Poznaniu aby mnie operował. Miałam ubytek błony bębenkowej i nie słyszałam na ucho około 10lat. On jak dlamnie dokonał cudu, operacje wykonał świetnie, i co najważniejsze słysze:) Jest naprawde świetnym lekarzem,który lubi pomagac ludziom.

  • bardzo dobry

   Z czystym sumieniem polecam Pana Dr. Wysłucha, zbada i dobrze poradzi. Nie odsyła z kwitkiem tylko stara się zaradzić na problem! Jeździłem do Gniezna,Poznania i kazdy diagnozowal co innego. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Daniela Mielcarek-Kuchta

  Laryngolog, lek.

  • bardzo dobry

   Daję 5 gwiazdek pani dr Kuchta, to posłaniec boży każdy co był u dr to wie jakim jest człowiekiem pozdrawiam i dziękuję pani za bezbolesną operację Darek

  • bardzo dobry

   PANI DOKTOR JEST WYBITNYM SPECJALISTĄ. TRAFILIŚMY DO PANI DOKTOR , PONIEWAŻ MĄŻ MIAŁ PROBLEM PO WYRWANIU ZĘBA 4 I LEKARZ STOMATOLOG POWIEDZIAŁ , ŻE MAMY UDAĆ SIĘ DO LARYNGOLOGA, GDYŻ JEST COŚ Z ZATOKAMI. PANI DOKTOR PO ZBADANIU MĘŻA OD RAZU DAŁA TRAFNĄ DIAGNOZĘ , ŻE TO TYPOWA SPRAWA STOMATOLOGICZNA. POKIEROWAŁA NAS DO DOBREGO CHIRURGA SZCZĘKOWEGO, KTÓRY TEŻ FACHOWO NAS PRZYJĄŁ I WYZNACZYŁ NAM TERMIN ZABIEGU. MAMY NADZIEJĘ , ŻE TO BĘDZIE SZCZĘŚLIWY KONIEC WALKI O ZDROWIE. PANI DOKTOR KUCHCIE BARDZO DZIĘKUJEMY ZA OKAZANE SERCE I MIŁE SŁOWO, BO ZAWSZE STARAŁA SIĘ NAS ZROZUMIEĆ I NASZĄ DETERMINACJĘ W WALCE O POWRÓT DO ZDROWIA. KRZYSZTOF Z ŻONĄ

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Jacek Banaszewski,

  Laryngolog, dr n. med.

  • słaby

   Zdecydowanie odradzam. Kolejna już wizyta trwała 2 min. W szpitalu przez dwa dni wypowiedział do mnie trzy słowa. Uszkodził usta a przy migdalach podobno nic się nie stanie. Gdy mówiłam o wymiotach stwierdził że to tylko wymioty. Rany goja się już 2 tyg a poprawy brak.

  • słaby

   Byłam operowana przez doktora Banaszewskiego w Med-Polonii. Po usunieciu migdałków, które uznał za błahą operacje, od kilku miesiecy odbywam rekonstrukcje oparzonej wargi, ktora jest naprawiana laserem i uzupełniana kwasem. Doktor Banaszewski ma wiedzę, ale popadł chyba w rutynę. Wizyty prywatne, szybkie a o informacje trzeba sie prosić.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Małgorzata Wierzbicka

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • bardzo dobry

   Pani Profesor Wierzbicka przeprowadziła mi w zeszłym miesiącu zabieg usunięcia guza ślinianki przyusznej.Jest profesjonalistką w tym co robi,a do tego wspaniałą kobietą, która widać że pracuje tam z powołania.Cieszę się że trafiłam na tak wspaniałego lekarza i dziękuję za profesjonalnie przeprowadzoną operację.

  • bardzo dobry

   Super lakarz .Przeprowadziła dwie moje operacje i jestem bardzo z niej zadowolona . Lepszej asystentki prof Szyfter nie mógł wybrac ....

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu

 • Piotr Dąbrowski

  Laryngolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Kilka dni temu Dr. Dąbrowski usuwał mi migdałki podniebienne metodą koblacji. Pełen profesjonalizm ! POLECAM DOKTORA, METODĘ KOBLACJI ORAZ POZNAŃSKIE CENTRUM OTOLARYNGOLOGII ! :)

  • bardzo słaby

   Tak, pan dr Dąbrowski jest tak profesjonalnym laryngologiem, że będąc w Klinice w Poznaniu w stanie po nieleczonym ostrym przewlekłym wysiękowym zapaleniu ucha środkowego lewego, po wizycie pan dr obiecał, że będę słyszał. W rzeczywistości nie słyszę, a trafiłem do innego szpitala z przewlekłym zapaleniem ucha środkowego z perlakiem.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu