Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

 • Polmedic

  ul. Okulickiego 74

  26-600, Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe

 • Polmedic

  Władysława Domagalskiego 7

  26-600, Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 48 ...

 • Polmedic

  Toruńska 1

  26-600, Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 48 ...

 • Polmedic

  Osiedlowa 9

  26-600, Radom, mazowieckie

  Dane kontaktowe +48 48 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Jakubowski

  Lekarz Medycyny Estetycznej, Chirurg, Onkolog, dr n. med.

  • bardzo słaby

   Jestem bardzo zawiedziona po 2 wizycie.PAN dr owszem miły ale mnie oszukał. Pan dr na 1 wizycie poinformował że cały zabieg będzie kosztował 320 zł, po czym na 2 wizycie każe mi płacić za kolejne wizyty po 200 zł dodatkowo. Normalnie szok mnie złapał i mówię że nie tak się umawialiśmy ale pan dr próbował mi wmówić że za każdym razem muszę płacić za wizyty, przepraszam ale PAN dr zwyczajnie mnie oszukał ,jestem zawiedziona :-( jak widać dr nie informuje na 1 wizycie o pełnych kosztach zabiegu :-(

  • bardzo dobry

   19-10-2015 Chcę złożyć Moje serdeczne podziękowania dla doktora Krzysztofa Jakubowskiego za błyskawiczną i skuteczną pomoc w leczeniu, po zabiegu kosmetycznym zrobionym przez panią kosmetolog daleko stąd, który wymknął sie spod kontroli i zniszczył by moje życie osobiste gdyby nie interwencja pana doktora . Dobry lekarz leczy dolegliwość, a bardzo dobry lekarz leczy pacjenta. Pan doktor udowodnił że jest nie tylko świetnym fachowcem ale także człowiekiem wielkiego formatu. Mam nadzieje że jego profesjonalizm i dostępność w kontaktach z pacjentem znajdą wielu naśladowców wśród lekarzy. Życzę panu doktorowi wielu dalszych sukcesów na drodze zawodowej i w życiu osobistym ! Jestem bardzo ,bardzo wdzięczna Panu , Panie Doktorze Maria. G.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu

 • Izbela Mocarska

  Lekarz Rodzinny,

  • słaby

   nie zgadzam się. Pani doktor mocno zmanierowana. Nie ma możliwości wejśc do gabinetu o czasie, a w przypadku kiedy widzi młoda osobę całkowicie ją zlewa. Tak właśnie zostałam zlana, wypuszczono mnie bez badań. Zmieniłam lekarza, dostałam skierowanie na badania i do tej pory przyjmuje leki i będe przyjmować je juz zawsze. Jeśli o mnie chodzi Pani Mocarska nie jest dobrym lekarzem.

 • Elżbieta Jakubowska-Woźniak

  Położna,

  • dobry

   Sympatyczna, rzeczowa. Bardzo doświadczona. Godna polecenia ginekolog.

 • Teresa Pawlik

  Pediatra, Alergolog, lek.

  • neutralny

   a ja mam mieszane uczucia, z jednej strony sprawia wrażenie bardzo kompetentnej, jest miła i delikatna, dziecko się jej nie boi, robi to, co ma robić i nie przesadza z lekami i nadwrażliwością, z drugiej niezwykle zraziła mnie jedna rzecz - dość nachalne wciskanie każdej płatnej szczepionki dla dziecka, to chyba niemożliwe, żeby absolutnie każda szczepionka miała sens?

  • bardzo dobry

   Super lekarz , ma podejście do dzieci i przed postawieniem diagnozy bada zawsze bardzo dokładnie, chętnie odpowiada na zadane pytanie polecam. Szkoda tylko , że nie przyjmuje prywatnie bo w przychodni pracuje na zmiany .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Katarzyna Sułecka-Skuza

  Pediatra, Lekarz Rehabilitacji Medycznej,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista budzący zaufanie i z bardzo dobrym podejściem do pacjenta. Polecam dr Skuzę wszystkim, którzy od lekarza oczekują zrozumienia, zainteresowania i efektywnej pomocy. Zalecone przez Panią doktor leki oraz zabiegi uwolniły mnie od długotrwałego bólu w neuralgii nerwu trójdzielnego.

  • bardzo słaby

   Niestety dr Skuza okazała się bardzo niepomocna w leczeniu mojego dziecka. Trafiłam do tej Pani ze swoim synem, który miał początek skoliozy. Na początku skierowała nas na masaże i zaleciła ćwiczenia (nie pokazała jakie ), ale na ostatniej wizycie usłyszałam że skolioza się pogorszyła a pani doktor zaleciła podawanie dziecku tranu i magnezu ?!!! Szybko się udałam do innego lekarza i okazało się że syn ma jedną nogę krótszą ! Być może dr Skuza jest dobrym pediatrą tylko dlaczego przyjmuje w specjalistycznej przychodni rehabilitacyjnej?

 • Rafał Robert Niemiec

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz. Polecam. Dzięki niemu jestem już po operacji kręgosłupa. Inni lekarze zwlekali ze skierowaniem mnie na rezonans, dawali mi ciągle leki przeciwbólowe a pan doktor Niemiec skierował mnie od razu na badanie i okazało się , że jest przepuklina w lędźwiowym i trzeba szybko operować. Jestem już rok po operacji i zawsze chodzę na kontrole do "mojego" ortopedy. Jest nie tylko wspaniałym specjalistą ale też cudownym człowiekiem, który potrafi uszanować pacjenta, wysłuchać go cierpliwie i właściwie ocenić.

 • Marek Andrzej Kwaczyński

  Ortopeda,

  • bardzo słaby

   Na wstępie zaznaczam, że nie oceniam kwalifikacji medycznych Pana doktora Marka Kwaczyńskiego, bo nie miałam możliwości ich poznania ... Oceniam natomiast Jego etykę lekarską i kulturę osobistą, która moim zdaniem pozostawia bardzo wiele do życzenia ...Podczas zaplanowanej wizyty w poradni ortopedycznej wszystko było OK. do momentu, kiedy należało zrealizować wypisaną przez ww. lekarza receptę i wykonania zastrzyku w okolicę kolana (taki zabieg wykonuje osobiście lekarz). Nieświadoma byłam niestety późniejszej reakcji lekarza, która nastąpiła wkrótce po realizacji recepty w aptece. Pragnę zaznaczyć, że z powodu braku tego konkretnego leku leku kierownik apteki zaproponowała zamiennik (lekarz nie zaznaczył na recepcie, że nie wolno zastosować zamiennika), który doręczyłam lekarzowi. Na jego widok lekarz się zdenerwował, odmówił dalszego leczenia, w taki sposób, że poczułam się poniżona..Ta sytuacja miała miejsce na korytarzu pełnym pacjentów, więc nic dziwnego, że sposób potraktowania mnie przez lekarza wzbudził zainteresowanie.... W konsekwencji zostałam z bolącym stawem, lekami o wartości 600 złotych i goryczą poniżenia doznaną od lekarza. Wielka szkoda, że w przypadku opisanego lekarza, liczba liter przed nazwiskiem niestety nie idzie w parze z KULTURĄ ...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Edward Lewandowicz

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, dr n. med.

  • dobry

   Robiłam plastykę powiek, mam inną twarz,rewelacja!!!!! Panie doktorze DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!! Pozdrawiam!!!!!!!!

 • Elżbieta Grabiec

  Pediatra, Endokrynolog, lek.

  • bardzo słaby

   ... pomimo, że było pusto na korytarzu, nie chciała przyjąc mojego chorego dziecka wcześniej tylko kazała czekać 2 godziny.... nakrzyczała na mnie, że nie mam prawa wejść wcześniej, wysnuła jakieś oszczerstwa, poczułam sie okropnie, jeszcze nikt mnie tak nie potraktował jak ta pani która pracuje z dziećmi. Krzyczała na mnie przy moim dziecku, wyszłam z płaczem, a dziecko które było najważniejsze nie zostało zbadane.... porażka

  • bardzo słaby

   No niestety mam same niepimłe doświadczenia z tą Pania jak rónież z całą przychodnią na Michałowie. Odradzam!! A Pani doktor wiecznie ma minę bardzo zmęczona, jest nieprzyjemna i do tego traktuje wszystkich z wyższością. Nie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Aneta Wasil-Kieloch

  Lekarz Rodzinny,

  • bardzo słaby

   Pani doktor podczas wizyty potraktowała mnie w bardzo niewłaściwy sposób, odnosi się do pacjentów bardzo chamsko i wyróżnia się brakiem kultury osobistej. jest osobą bardzo nie miłą, źle odnosząca się do pacjentów, osobiście uważam, że takie osoby nie nadają się do pracy, w której ma się kontakt z ludźmi. Stanowczo odradzam wizyty u tej pani, gdyż kosztuje ona sporo nerwów. Może i jest dobrym lekarzem, ale nie potrafi się zachować dobrze w stosunku do pacjentów.