Orto-Mix Ortodoncja Stomatologia
Orto-Mix Ortodoncja Stomatologia, Lublin - placówka medyczna

Kategoria:
ortodoncja,
okulistyka,
ortopedia,
stomatologia,
logopedia
więcej

Orto-Mix Ortodoncja Stomatologia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Ortodonta

  Beata Walawska

  • 9 maja 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Pani Doktor Walawska jest bardzo dobrą ortodontką. Leczenie było precyzyjnie zaplanowane - Pani Doktor powiedziała mi co, kiedy i dlaczego będzie zrobione, odpowiadała na wszelkie moje pytania związane z leczeniem. Kolejne wizyty odbywały się punktualnie, w miłej i fachowej atmosferze (swoją zasługę mają tu również panie higienistki pracujące w przychodni). A efekt leczenia? REWELACJA :) Gorąco polecam Panią Doktor.

  • 22 lutego 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Witam;) Jestem pacjentką Pani dr Walawskiej od roku i jestem bardzo zadowolona z leczenia. Byłam już u kilku lekarzy, ale uważam ze Pani dr ma najlepsze podejście do pacjenta oraz fachowo podchodzi do każdego człowieka. Jestem zawsze witana z uśmiechem i sympatią zarówno ze strony Pani dr jak i wszystkich pracujących z Panią higienistek;) Bardzo dziękuje za sympatie, uśmiech oraz świetnie wykonywana prace;)

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Ortopeda, Okulista

  Jacek Walawski

  • 5 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Konkretny i bardzo miły zna się na tym co robi i nie naciąga ludzi.Trafiłam do niego z córka bo miała problemy z kolanem.Poprzedni lekarz leczył ją na torbiela i zadnych rezultatów nie było.Zpisałam ją do dr.Walawskiego i po pierwszym wywiadzie okazało się ,że ma zerwane wiązadło.Dzisiaj jest już po rekonstrukcji wiązadła.Dodam jeszcze ,że dobry ma zespół rehabilitantów którym naprawde zależy na pocjęcie.

  • 18 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Dr Walawski dokonał rekonstrukcji ACL w moim kolanie. Dla mnie najlepszy na lubelszczyźnie jeśli chodzi o sposob w jaki podchodzi do pacjenta i wielu moich kolegów wrociło do sportu dzięki niemu.

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu

 • Stomatolog

  Dagmara Jenda

  • 4 listopada 2011

   Ocena: bardzo dobry

   Witam Pani doktor jest de Best i co tu więcej pisać :) Pozdrawiam Batłomiej S.

Lokalizacja

Inne placówki