Kategoria:
ortopedia
rehabilitacja

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

touchLoading

Gabinety

 • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

  Olsztyn, ul. Herdera 10

  Dane kontaktowe 8952390 ... (zobacz więcej)

Informacje o placówce

O nas

 • 07.11.2013r. Podczas uroczystej Gali Jakości na olsztyńskim zamku wręczono statuetki i wyróżnienia XIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz IX edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur.

  Nagrody przyznawane podczas corocznej Gali Jakości to największe wyróżnienia, jakie samorząd województwa przyznaje firmom i instytucjom za doskonałe zarządzanie oraz wysokiej jakości produkty i usługi, które wyróżniają się na ryku lokalnym i nie tylko. Dla NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest to forma podniesienia prestiżu i promocji, a dla naszych Pacjentów- dyplom i statuetka są gwarancją, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie.
  "Olsztyńscy Ortopedzi" zostali laureatami VIII edycji konkursu jakości Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur 2012, w którym usługa „Kompleksowe leczenie i diagnostyka schorzeń narządu ruchu” otrzymała Statuetkę w kategorii Usługa medyczna przychodnie.

  NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek ortopedycznych na terenie Warmii i Mazur. Najnowszej generacji sprzęt, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa to wszystko jest zrobione w trosce o wysoki standard usług oferowanych dla Pacjenta. W Przychodni swoje usługi oferują najwyższej klasy specjaliści oraz perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny.

  Nasza Firma powstała w 2001 roku. Już od początku istnienia spółki jednym z naszych głównych celów było stworzenie poradni ortopedycznej, kompleksowo diagnozującej i leczącej narządy ruchu. W listopadzie 2010 r. została otwarta nowoczesna przychodnia, jedyna o takim standardzie w całym naszym województwie.

  Dzięki nowej siedzibie firmy zarówno konsultacja specjalisty, badania obrazowe (rtg, usg), jak i rehabilitacja świadczone są w jednym miejscu. Otrzymają więc Państwo kompleksową usługę realizowaną w jednej lokalizacji, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Wszyscy nasi pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, w pomieszczeniach o wysokim standardzie, wyposażonych w klimatyzację, w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz ze wszystkimi atestami. Gwarantujemy krótki, nawet jednodniowy czas oczekiwania na wizytę, szeroki asortyment świadczonych usług oraz najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną.

  Tworzymy zgrany zespół specjalistów z kilkunastoletnim stażem. Specjalizujemy się w ortopedii i traumatologii (leczenie urazów w tym sportowych).

  Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu (min. bóle kręgosłupa, przewlekłe schorzenia stawów kolanowych i biodrowych, schorzenia przeciążeniowe), konsultacje ortopedyczne oraz fizjoterapię. W ofercie mamy również ortopedię dziecięcą, chirurgię, endokrynologię oraz pomoc psychologiczną.

  Nasi lekarze specjaliści wykonują zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii kręgosłupa, artroskopii, endoprotezoplastyk stawów kolanowych i biodrowych.
  Prowadzimy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Jednego Dnia.

  Zespół lekarzy tworzą specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzają poprzez uczestnictwo w licznych stażach, konferencjach i sympozjach w kraju jak i za granicą.

  Z usług naszych korzystają zarówno osoby prywatne jak i kluby sportowe.
  Respektujemy i stosujemy normy WHO (World Healt Organization).

  Zapewniamy miłą i sprzyjającą leczeniu atmosferę. Gwarantujemy pomoc w trudnych i skomplikowanych przypadkach.

Nasza oferta

 • Kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu
  Konsultacje ortopedyczne
  Chirurgia Urazowo-Ortopedyczna Jednego Dnia
  Kinezyterapia i fizykoterapia
  Pracownia USG i RTG
  Ortopedia dziecięca
  Psychologia
  Chirurgia
  Rehabilitacja

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Sprzęt do zabiegów fizjoterapeutycznych (m.in. aparat do fali uderzeniowej)

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Ortopeda

  Antoni Kołakowski

  • 7 marca 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista zlota raczka, wiadomo szkola pr. Boloczki,polecam. Viki

  • 15 marca 2011

   Ocena: Bardzo dobry

   Wybitny specjalista, bardzo dobry chirurg z wieloletnim doświadczeniem, człowiek, który wie kiedy należy i nie należy operwać - a to wielka sztuka. Godny polecenia. Jego wielką zaletą jest również to, że w przeciwieństwie do wielu tzw. fachowców oprócz patrzenia na zdjęcia również bada pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Mariusz Siergiej

  • 18 sierpnia 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo fajny lekarz ! Byłam u wielu lekarzy ale pan Siergiej jako jedyny dokładnie mnie zbadał nie to co inni lekarze. Pokazał mi na czym polega moja choroba, również pokazał mi jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby wrócić do formy. Po tygodniu jeździłam już na treningi siatkówki które bardzo kocham ! Polecam serdecznie! Dziękuję ślicznie !

  • 28 marca 2013

   Ocena: Bardzo dobry

   Doktor Sergiej jest nie tylko świetnym specjalistą, ale przede wszystkim lekarzem troszczącym się o dobro pacjentów. W szpitalu leżałam dwa razy. Miałam operowane haluksy. Byłam pod opieką doktora Sergieja od samego początku i bardzo się z tego powodu cieszę. Wytłumaczył mi bardzo szczegółowo na czym będzie polegała operacja, jakie są za i przeciw, reagował w sytuacjach, gdy inni lekarze pełniący dyżur mówili: 'musi boleć, trzeba wytrzymać'. Stópki wyglądają ślicznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Gorąco polecam. Nie spotkałam lepszego lekarza :) KP

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Robert Budkiewicz

  • 19 lipca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Wspanialy lekarz operowal moj kregoslup czuje sie cudowie polecam takiego lekarza wszystkim duza wiedza sympatyczny moge zawsze zadzwonic i udzieli mi wyczerpujacej odpowiedzi pozdrawiam Pana doktora Milewska

  • 2 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Pan doktor operował moją autystyczną córkę , ma dobre podejście i swobodnie można z nim porozmawiać.Dodam jeszcze że operacja się oczywiście udała.Polecam Pana Doktora Budkiewicza

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Wojciech Remiszewski

  • 15 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Po pierwsze nie szkodzić, po drugie pomagać, po trzecie być fachowcem, po czwarte być dobrym człowiekiem , a po piąte :):):),

  • 14 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Wspaniały lekarz i człowiek, oby więcej tak otwartch serc! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Wioletta

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Tomasz Niedźwiecki

  • 11 czerwca 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Cala rodzina mieszkamy za granica. Ojciec w Irlandii ja z rodzina w Danii. Mimo iz tata ma pelne ubeezpieczenie unijne tulal sie po lekarzach rodzinnych i z powodu bolu krzyza z chromaniem byl tylko leczony paracetamolem. Przy okazji wizyty w Polsce polecono nam dr Niedzwieckiego jako wybitnego specjaliste od chirurgii kregoslupa. Doktor w ciagu 2 wizyt zbadal, wykonal rezonans i zakwalifikowal do opeacji. Operacja odbyla sie w Szpitalu wojewodzkim w Olsztynie.'Pomimoposiadanie europejskiej karty zdrowai tata musual placic za operacje 27 tys. zl! Po zabiegu jest super, wrptrawnisci i pracy. Szpital wystawil fakture a tutejsza ubezpieczalnia bez problemu zwrocila pieniadze na tej podstawie i wyslala tate na rehabilitacje, Brakuje mi slow zeby nachwalic sie doktora Tomasza za profesjonalizm, zdecydowanie i cierpliwosc orsz cieple podejscie do chorego..,Poza tym oddzial ortopedii i chirurgii kregoslupa ktory prowadzi Doktor Niedzwiecki jako ordynator jest swietnie zorganizowany. Mily zawodowy personel . dobre warunki lokalowe, fachowcy. Chciala bym miec taki szpital w Irlandii lub Danii. Dziekujemy bardzo panie doktotrze. Jurz opinia o psni=u poszls w Norwegii i znajomi twierdza z e do Pana jada.

  • 26 maja 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Jestem młodą osobą która od dawna miała bóle kręgosłupa przez mój stosunkowo duży biust. Niestety. Konsultowałam się u kilku lekarzy, ale dopiero zalecenia doktora Niedźwieckiego przyniosły mi ulgę. Dostałam zastrzyk i polecenie by zwiększyć masę mięśniową. Byłam w delikatnym szoku, bo jestem szczupła, ale pomyślałam: co mam do stracenia? I tak już mnie bolą plecy. Uczciwie ćwiczyłam, nie odpuszczałam. Dało to efekt. Już nie boli! Ćwiczenia polubiłam, 15 minut przed snem i zajęcia na siłowni 2x w tygodniu i jest pięknie i co najważniejsze, bez bólu! Śmiało mogę wszystkim doktora zarekomendować.

  Zobacz wszystkie opinie (99) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Waldemar Michalak

  • 10 kwietnia 2014

   Ocena: Bardzo słaby

   Ciężko powiedzieć czy dobry lekarz, mi nie pomógł - nie poradził sobie. Co więcej, obiecał załatwić temat u specjalisty w innym mieście, podał jego namiary i twierdził, że temat jest już załatwiony. Kilkukrotnie rozmawiałam z lekarzem i żaden Michalak się z nim nie kontaktował. A dr Michalak przestał odbierać ode mnie telefony. zawiodłam się, nie mogę chodzić, a wielokrotnie płaciłem po 180-600zł za wizytę.

  • 13 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Na dr. Michalaka trafiłem przez przypadek, po upadku z motoru miałem złamanie głowy kości promieniowej (łokieć). Pan doktor zoperował mnie. Bardzo dobry specjalista, cierpliwy. Skierował mnie na rehabilitację i moja ręka jest sprawna jak dawniej. Dziękuję za wszystko doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Robert Surus

  • 1 lutego 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz! Polecam!!! Doprowadził mi nogę do porządku, naprawił to co zepsuł inny ortopeda i dał mi wiarę w to, że wrócę do sportu. Bardzo miły i konkretny lekarz :)

  • 28 stycznia 2014

   Ocena: Bardzo dobry

   Dr Surus to już jak lekarz rodzinny :) miły wesoły rzeczowy i naprawdę sie stara !!! Zawsze trochę w pośpiechu, ale to raczej przez pacjentów co sie drzwiami i oknami dobijaja!!! Ja za siebie, mamę a szczególnie za Tatę bardzo bardzo bardzo dziękuje !

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Antonii Kołakowski

  • 1 marca 2010

   Ocena: Bardzo dobry

   fachowiec

  • 15 marca 2009

   Ocena: Słaby

   Moze specjalista to on dobry, ale pazerny jak nikt, ja czekam 3 lata na zabieg bo nie stac mnie na "prawatne wizyty" a znajomy mial zabieg w przeciagu pol roku tylko co miesiac go odwiedzal "prywatnie"

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu