Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "olsztyńscy Ortopedzi"

Kategoria:
ortopedia

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Olsztyńscy Ortopedzi"

Wczytuję...

Gabinety

Informacje o placówce

O nas

 • 07.11.2013r. Podczas uroczystej Gali Jakości na olsztyńskim zamku wręczono statuetki i wyróżnienia XIII edycji konkursu Warmińsko-Mazurska Nagroda Jakości oraz IX edycji konkursu Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur.

  Nagrody przyznawane podczas corocznej Gali Jakości to największe wyróżnienia, jakie samorząd województwa przyznaje firmom i instytucjom za doskonałe zarządzanie oraz wysokiej jakości produkty i usługi, które wyróżniają się na ryku lokalnym i nie tylko. Dla NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest to forma podniesienia prestiżu i promocji, a dla naszych Pacjentów- dyplom i statuetka są gwarancją, że zostaną obsłużeni na najwyższym poziomie.  "Olsztyńscy Ortopedzi" zostali laureatami VIII edycji konkursu jakości Najlepszy Produkt i Usługa Warmii i Mazur 2012, w którym usługa „Kompleksowe leczenie i diagnostyka schorzeń narządu ruchu” otrzymała Statuetkę w kategorii Usługa medyczna przychodnie.

  NZOZ Olsztyńscy Ortopedzi Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek ortopedycznych na terenie Warmii i Mazur. Najnowszej generacji sprzęt, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz profesjonalna obsługa to wszystko jest zrobione w trosce o wysoki standard usług oferowanych dla Pacjenta. W Przychodni swoje usługi oferują najwyższej klasy specjaliści oraz perfekcyjnie wyszkolony personel medyczny.

  Nasza Firma powstała w 2001 roku. Już od początku istnienia spółki jednym z naszych głównych celów było stworzenie poradni ortopedycznej, kompleksowo diagnozującej i leczącej narządy ruchu. W listopadzie 2010 r. została otwarta nowoczesna przychodnia, jedyna o takim standardzie w całym naszym województwie.

  Dzięki nowej siedzibie firmy zarówno konsultacja specjalisty, badania obrazowe (rtg, usg), jak i rehabilitacja świadczone są w jednym miejscu. Otrzymają więc Państwo kompleksową usługę realizowaną w jednej lokalizacji, co pozwala na zaoszczędzenie czasu i wysiłku. Wszyscy nasi pacjenci przyjmowani są w komfortowych warunkach, w pomieszczeniach o wysokim standardzie, wyposażonych w klimatyzację, w pełni przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych wraz ze wszystkimi atestami. Gwarantujemy krótki, nawet jednodniowy czas oczekiwania na wizytę, szeroki asortyment świadczonych usług oraz najnowocześniejszą aparaturę diagnostyczną.

  Tworzymy zgrany zespół specjalistów z kilkunastoletnim stażem. Specjalizujemy się w ortopedii i traumatologii (leczenie urazów w tym sportowych).

  Oferujemy kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu (min. bóle kręgosłupa, przewlekłe schorzenia stawów kolanowych i biodrowych, schorzenia przeciążeniowe), konsultacje ortopedyczne oraz fizjoterapię. W ofercie mamy również ortopedię dziecięcą, chirurgię, endokrynologię oraz pomoc psychologiczną.

  Nasi lekarze specjaliści wykonują zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii kręgosłupa, artroskopii, endoprotezoplastyk stawów kolanowych i biodrowych.
  Prowadzimy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej Jednego Dnia.

  Zespół lekarzy tworzą specjaliści z zakresu ortopedii i traumatologii. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzają poprzez uczestnictwo w licznych stażach, konferencjach i sympozjach w kraju jak i za granicą.

  Z usług naszych korzystają zarówno osoby prywatne jak i kluby sportowe.
  Respektujemy i stosujemy normy WHO (World Healt Organization).

  Zapewniamy miłą i sprzyjającą leczeniu atmosferę. Gwarantujemy pomoc w trudnych i skomplikowanych przypadkach.

Nasz sprzęt

 • USG
 • RTG
 • Sprzęt do zabiegów fizjoterapeutycznych (m.in. aparat do fali uderzeniowej)

Nasza oferta

 • Kompleksowe leczenie schorzeń narządu ruchu
  Konsultacje ortopedyczne
  Chirurgia Urazowo-Ortopedyczna Jednego Dnia
  Kinezyterapia i fizykoterapia
  Pracownia USG i RTG
  Ortopedia dziecięca
  Psychologia
  Chirurgia
  Rehabilitacja

Typ placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Ortopeda

  Mariusz Siergiej

  • 18 sierpnia 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo fajny lekarz ! Byłam u wielu lekarzy ale pan Siergiej jako jedyny dokładnie mnie zbadał nie to co inni lekarze. Pokazał mi na czym polega moja choroba, również pokazał mi jakie ćwiczenia powinnam wykonywać aby wrócić do formy. Po tygodniu jeździłam już na treningi siatkówki które bardzo kocham ! Polecam serdecznie! Dziękuję ślicznie !

  • 28 marca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Doktor Sergiej jest nie tylko świetnym specjalistą, ale przede wszystkim lekarzem troszczącym się o dobro pacjentów. W szpitalu leżałam dwa razy. Miałam operowane haluksy. Byłam pod opieką doktora Sergieja od samego początku i bardzo się z tego powodu cieszę. Wytłumaczył mi bardzo szczegółowo na czym będzie polegała operacja, jakie są za i przeciw, reagował w sytuacjach, gdy inni lekarze pełniący dyżur mówili: 'musi boleć, trzeba wytrzymać'. Stópki wyglądają ślicznie. Blizny są praktycznie niewidoczne. Gorąco polecam. Nie spotkałam lepszego lekarza :) KP

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Antoni Kołakowski

  • 7 marca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista zlota raczka, wiadomo szkola pr. Boloczki,polecam. Viki

  • 15 marca 2011

   Ocena: bardzo dobry

   Wybitny specjalista, bardzo dobry chirurg z wieloletnim doświadczeniem, człowiek, który wie kiedy należy i nie należy operwać - a to wielka sztuka. Godny polecenia. Jego wielką zaletą jest również to, że w przeciwieństwie do wielu tzw. fachowców oprócz patrzenia na zdjęcia również bada pacjentów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Robert Budkiewicz

  • 17 października 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Nie polecam. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ból nadgarstka jest - zaproponował zastrzyk. Mam ograniczoną zdolność ruchu w nadgarstku - Pan Doktor twierdzi, że wszystko jest w porządku, że to w minimalnym stopniu odbiega od normalności. Czułam się trochę, jakbym to sobie wszystko wmawiała. Zapytany "dlaczego więc wystaje mi kość?" Odpowiedział, że rtg niczego nie wykazało i że wszystko jest w porządku.

  • 19 lipca 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Wspanialy lekarz operowal moj kregoslup czuje sie cudowie polecam takiego lekarza wszystkim duza wiedza sympatyczny moge zawsze zadzwonic i udzieli mi wyczerpujacej odpowiedzi pozdrawiam Pana doktora Milewska

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Wojciech Remiszewski

  • 15 czerwca 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Po pierwsze nie szkodzić, po drugie pomagać, po trzecie być fachowcem, po czwarte być dobrym człowiekiem , a po piąte :):):),

  • 14 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniały lekarz i człowiek, oby więcej tak otwartch serc! Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję Wioletta

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Tomasz Niedźwiecki

  • 26 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Szczerze polecam leczenie u dr Niedźwieckiego. Po wielu różnych konsultacjach, trafiłem na lekarza, który wytłumaczył mi w bardzo przystępny sposób co mi dolega i od razu zaproponował konkretne leczenie. Po dwóch wizytach i zastrzykach ból został opanowany, powróciłem do normalnego życia. Wystawiam więc pozytywną opinię za: profesjonalizm, wiedzę, doświadczenie i troskę o pacjenta, również pod kątem organizacji pracy w przychodni "olsztyńscy ortopedzi". Andrzej

  • 29 września 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Wspaniały lekarz, z pomocą podchodzący do choroby pacjenta . Wnikliwie analizuje problem i szuka najlepszego możliwego rozwiązania. Bardzo mi pomógł po nieudanej operacji biodra. Jest naprawdę świetnym specjalistą! W dodatku mimo zapracowania zawsze życzliwy i uśmiechnięty.

  Zobacz wszystkie opinie (104) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Waldemar Michalak

  • 7 października 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Dzisiaj wróciłam z wizyty u doktora Waldemara Michalaka. Jego podejście do mnie oceniam na najwyższą ocenę. Dziękuję.

  • 10 kwietnia 2014

   Ocena: bardzo słaby

   Ciężko powiedzieć czy dobry lekarz, mi nie pomógł - nie poradził sobie. Co więcej, obiecał załatwić temat u specjalisty w innym mieście, podał jego namiary i twierdził, że temat jest już załatwiony. Kilkukrotnie rozmawiałam z lekarzem i żaden Michalak się z nim nie kontaktował. A dr Michalak przestał odbierać ode mnie telefony. zawiodłam się, nie mogę chodzić, a wielokrotnie płaciłem po 180-600zł za wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu

 • Ortopeda

  Robert Surus

  • 5 listopada 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Jeden z najlepszych lekarzy, na jakich miałam okazję trafić! :) Profesjonalny, miły, sumienny lekarz i zna się na rzeczy. Mam problemy z nadgarstkiem, dwóch ortopedów nie potrafiło mi pomóc, a dzięki Dr Surusowi nareszcie wiem, co mi dolega. Wszystko wyjaśnił bardzo dokładnie. Polecam każdemu z czystym sumieniem :)

  • 1 lutego 2014

   Ocena: bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz! Polecam!!! Doprowadził mi nogę do porządku, naprawił to co zepsuł inny ortopeda i dał mi wiarę w to, że wrócę do sportu. Bardzo miły i konkretny lekarz :)

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu