Tutaj jesteś: 
Placówki
Gastrologia
Gastrologia Konin
Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk S.c .

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medyk s.c .

Gastrologia, Interna, Pediatria, Chirurgia, Onkologia, Ginekologia, Laryngologia, Hematologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bożena Kazimierczak

  Pediatra, Gastrolog, lek.

  • bardzo dobry

   Wspaniały lekarz, ma bardzo dobre podejście do dziecka, cierpliwie tłumaczy przebieg leczenia. Zdarzyło nam się trafiać do gabinetu Pani Doktor o różnych porach, nawet w niedzielę. Zawsze poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje, nie czuć pośpiechu pomimo kolejki w poczekalni.

  • dobry

   Pani Doktor godna polecenia. Syn ją uwielbia i diagnozy zawsze są trafne. To jest Lekarz z powołania :)

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu

 • Sławomir Kielek

  Gastrolog, Internista, lek.

  • bardzo słaby

   ODRADZAM!!! Ten PAN z arogancją i bez szacunku odnosił się do mojej mamy, która czekała na laparoskopowe usunięcie kamieni z woreczka żółciowego. Następnie podczas wykonywania laparoskopii (która była wykonywana po chamsku! zero delikatności!) tak przepchnął kamień, że uszkodził on trzustkę co za tym idzie doszło do krwotoczno-marwiczego zapalenia trzustki!! Udając, że nic się nie stało, od razu po zabiegu odesłał mamę do innego szpitala. Moja mama przeżyła tylko dzięki operacji ratującej jej życie, gdy jej brzuch miał rozmiary 2krotnej jej normalnej objętości! Minęły 4 lata a ona nadal boryka się z dolegliwościami brzucha. Pan Kielek oczywiście nie czuje się winny, uważa że odpowiednio traktował moją mamę..... Po tym wydarzeniu nagle poczuł się zmęczony i wyjechał na "zasłużony" urlop! Zdecydowanie nie zasługuje ON na miano doktora!

  • bardzo dobry

   lekarz który kompetencją zdobywa zaufanie, przyjemny i kulturalny. Slyszalam o nim same dore rzeczy, co sie potwierdziło podczas wizyt prywtanych. Dzieki niemu jestem teraz zdrowa, leczenie dobierał ostrożnie i podcza swiozyt kontrolnych wypytywał o wszystkie istotne rzeczy. można mu zaufać

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu