Tutaj jesteś: 
Niepubliczny Specjalistyczny Mater Pro Vita Centrum Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczny Specjalistyczny Mater Pro Vita Centrum Profilaktyki Zdrowia

Ginekologia, Położnictwo, Laryngologia, Chirurgia, Urologia więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Pasieczna

  Laryngolog, lek.

  • bardzo słaby

   2 lata temu bylam u Pani doktor na wizycie i wszystko przebiegłoby wspaniale gdyby nie fakt, ze postawila bardzo zla diagnoze (dotknela, sprawdzila uszy i wszystko, a chodzilo dokladniej o guz po rzuchwa), przez ktora po kilku miesiacach trafilam do szpitala na tydzien, w stanie bardzo zlym. Kazdy lekarz w szpitalu mowil, ze gdyby LARYNGOLOG wczesniej troche dokladniej na to spojrzal, obyloby sie bez dlugiej i bardzo bolesnej wizycie na oddziale otolaryngologicznym. Uwazam, ze Pani doktor juz tak uwierzyla w to , ze jest wspanialym lekarzem, ze zapomniala o dociekliwosci w stawianiu diagnozy.

  • słaby

   Tak jak wszędzie w służbie zdrowia.Pani doktor rzeczywiście bardzo sympatyczna i na pewno o dużej wiedzy lecz cała reszta to normalka. Próbowałem 15lutego zarejestrować o godz.15.30 dziecko z bolącym i cieknącym uchem ze skierowaniem od lekarza ogólnego.Mimo ,iż na stronie internetowej jest podana godż. przyjęć do 18.00 pracownica z recepcji poinformowała mnie ,że Pani doktor już nie ma.Następnie gdy określiłem stan dziecka i zwróciłem uwagę ,że pani doktor powinna jeszcze przyjmować zapytano mnie czy chodzi o wizytę prywatną czy na skierowanie.Gdy odpowiedziałem ,że na skierowanie od lekarza ogólnego to usłyszałem ,że w takim wypadku najszybciej dziecko może byc przyjęte w marcu.Sugestie z mojej strony że może chociaż jutro bo jest to sprawa pilna,że ból,że wyciek itp. nic nie pomogły . Byłem namolnym klientem,a na pewno nie pacjentem potrzebującym pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Andrzej Pasieczny

  Ginekolog, Położna, Położnik,

  • bardzo słaby

   W 12 tc przy badaniu usg lekarz stwierdził,że moje dziecko nie ma kości nosowej i mimo prawidłowego nt oraz innych parametrów, wysłał mnie na dodatkowe badania hormonalne (oczywiście płatne). Z badań wynikało,że dziecko może mieć wade genetyczną (prawdopodobieństwo 1:78). Lekarz jedyne co zaproponował to zabieg amniopunkcji w klinice w Gdańsku. Gdy powiedziałam,że się na to nie zgodzę bo boję się poronienia lekarz stwierdził,że to moja decyzja i że nic innego nie może mi zaproponować.Był przy tym bardzo oschły i wręcz "nieludzki".Żenująca postawa.Gabinet może i dobrze wyposażony,ale lekarz... chyba z przypadku.Dodam,iż inny lekarz poprowadził moją ciąże do końca, zaproponował nieinwazyjne badania usg prenatalne w klinice w Gdańsku (miałam 3krotnie wykonane usg, w tym 2 echo serca płodu). W grudniu urodziłam zdrowego synka, 10 pkt w skali Apgar. A wizyta u doktora Pasiecznego.. cóż była błędem, którego żałuję do dnia dzisiejszego, bo szczęśliwy okres oczekiwania na dziecko zamienił się w koszmarny czas wypełniony łzami i stresem.

  • bardzo słaby

   zgadzam się z negatywnymi opiniami, poszłam do dr raz na fundusz, oczywiście wykrył mi guza na macicy, kazał zrobić badania i przyjść prywatnie, i że zrobi zabieg. zapłakana w pracy opowiadam to koleżance, a ona na to , że mam go nie słuchać bo już trzem jej koleżankom też wynalazł guzy itp. dziwne , że ten lekarz ma takie zdolności, że tylko pacjentki z guzami do niego przychodzą. Na drugi dzień poszłam do innego lekarza okazało się , że jest wszystko dobrze i żadnego guza tam nie ma. Zastanawiam się jakby doszło do tego zabiegu który proponował to co by mi tam wyciął. Uważajcie bo dacie się pokroić niepotrzebnie.

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu

 • Maciej Szemryk

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   najlepszy z najlepszych :) prowadzi moja druga ciaze i nie zamienilabym go na nikogo innego

  • bardzo dobry

   Sympatyczny, rzeczowy, umie nawiązać kontakt z pacjentką. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu