Tutaj jesteś: 
Niepubliczny Specjalistyczny Mater Pro Vita Centrum Profilaktyki Zdrowia

Niepubliczny Specjalistyczny Mater Pro Vita Centrum Profilaktyki Zdrowia

Ginekologia, Laryngologia, Chirurgia, Urologia

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Pasieczna

  Laryngolog, lek.

  • bardzo słaby

   2 lata temu bylam u Pani doktor na wizycie i wszystko przebiegłoby wspaniale gdyby nie fakt, ze postawila bardzo zla diagnoze (dotknela, sprawdzila uszy i wszystko, a chodzilo dokladniej o guz po rzuchwa), przez ktora po kilku miesiacach trafilam do szpitala na tydzien, w stanie bardzo zlym. Kazdy lekarz w szpitalu mowil, ze gdyby LARYNGOLOG wczesniej troche dokladniej na to spojrzal, obyloby sie bez dlugiej i bardzo bolesnej wizycie na oddziale otolaryngologicznym. Uwazam, ze Pani doktor juz tak uwierzyla w to , ze jest wspanialym lekarzem, ze zapomniala o dociekliwosci w stawianiu diagnozy.

  • słaby

   Tak jak wszędzie w służbie zdrowia.Pani doktor rzeczywiście bardzo sympatyczna i na pewno o dużej wiedzy lecz cała reszta to normalka. Próbowałem 15lutego zarejestrować o godz.15.30 dziecko z bolącym i cieknącym uchem ze skierowaniem od lekarza ogólnego.Mimo ,iż na stronie internetowej jest podana godż. przyjęć do 18.00 pracownica z recepcji poinformowała mnie ,że Pani doktor już nie ma.Następnie gdy określiłem stan dziecka i zwróciłem uwagę ,że pani doktor powinna jeszcze przyjmować zapytano mnie czy chodzi o wizytę prywatną czy na skierowanie.Gdy odpowiedziałem ,że na skierowanie od lekarza ogólnego to usłyszałem ,że w takim wypadku najszybciej dziecko może byc przyjęte w marcu.Sugestie z mojej strony że może chociaż jutro bo jest to sprawa pilna,że ból,że wyciek itp. nic nie pomogły . Byłem namolnym klientem,a na pewno nie pacjentem potrzebującym pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Andrzej Pasieczny

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Każda z pacjentek może mieć inne odczucia na temat tego lekarza, co wynika pewnie z nastawienia, jak się chce do czegoś przyczepić-to zawsze coś się znajdzie... Chodzę do niego od 2007 roku, prowadził dwie moje ciąże-szczerze.....nie znam lepszego lekarza.Ciąża zagrożona uratowana, problem wytłumaczony-wspomnę,że leżałam w szpitalu-pojechałam na pogotowie w środku nocy z krwotokiem-nikt nic nie powiedział, nie wytłumaczył co było powodem, dopiero dr Pasieczny przedstawił mi jasno cały problem. Miałam u niego zabieg, który został przeprowadzony w nocy, ponieważ następnego dnia wyjeżdżaliśmy na 2 tygodnie (dyspozycyjność i przejęcie problemem pacjentki na 6). W drugiej ciąży trochę się przeforsowałam przed wigilią. Bez problemu przyjmował mnie w święta Bożego Narodzenia do Sylwestra, co drugi dzień...fakt prywatnie, ale wziął pieniądze chyba tylko za 2 wizyty-resztę za darmo-mimo wolnych dni. Zresztą nieraz się zdarzało,że jako stałej pacjentce i mimo prywatnej wizyty-nie pobierał opłat za choćby jakieś badanie. W sumie całą drugą ciążę i do teraz chodzę na wizyty z NFZ. Lekarz zawsze dostępny pod telefonem-jeśli chodzi o ciążę, zawsze pomoże. Poza tym ma świetny sprzęt, zawsze zleca potrzebne badań. I może niektórzy powiedzą,że jest drogo....ale pamiętajcie, że wyposażenia nie dostał w prezencie do tego lata nauki i praktyki. W mieście, w którym mieszkam-nie Elbląg(bo wspomnę,że obie ciąże dojeżdżałam 80km), wizyty u ginekologa kosztują min. 100zł, u ordynatora 150zł-(teraz chyba już 200) na starym sprzęcie-tutaj można zadać sobie pytanie za co taka cena? Kobiety płacą tyle za wizyty i jeszcze jeżdżą do innych lekarzy na badania w 3D. Lekarz nigdy nie zlekceważył żadnego z problemu, nigdy niczego nie przeoczył, nigdy nie był niemiły, nie zbywał, nie olewał, wysłuchał wszystkich obaw, uspokajał, tłumaczył, czasami był stanowczy i nie na żarty-jeśli chodziło o to by naprawdę wypoczywać i się nie forsować. Cierpliwy, kontaktowy, nawet mój mąż lubił wizyty u niego w trakcie ciąży, bo jemu osobno tłumaczył wszystko na temat jego dziecka. Na wizycie kontrolnej poszedł na parking,żeby zobaczyć malucha śpiącego w foteliku-co było bardzo miłe i świadczyło o zaangażowaniu i uprzejmości. Wspomnę,że ma naprawdę świetną pamięć, bez zaglądania w kartę. Faktycznie namawia na dzieci-ale czy to można mieć mu za złe? :) Ja szczerze polecam, wszystkie moje znajome i rodzina, która się u niego leczy także ma pozytywną opinię o nim.

  • bardzo słaby

   W 12 tc przy badaniu usg lekarz stwierdził,że moje dziecko nie ma kości nosowej i mimo prawidłowego nt oraz innych parametrów, wysłał mnie na dodatkowe badania hormonalne (oczywiście płatne). Z badań wynikało,że dziecko może mieć wade genetyczną (prawdopodobieństwo 1:78). Lekarz jedyne co zaproponował to zabieg amniopunkcji w klinice w Gdańsku. Gdy powiedziałam,że się na to nie zgodzę bo boję się poronienia lekarz stwierdził,że to moja decyzja i że nic innego nie może mi zaproponować.Był przy tym bardzo oschły i wręcz "nieludzki".Żenująca postawa.Gabinet może i dobrze wyposażony,ale lekarz... chyba z przypadku.Dodam,iż inny lekarz poprowadził moją ciąże do końca, zaproponował nieinwazyjne badania usg prenatalne w klinice w Gdańsku (miałam 3krotnie wykonane usg, w tym 2 echo serca płodu). W grudniu urodziłam zdrowego synka, 10 pkt w skali Apgar. A wizyta u doktora Pasiecznego.. cóż była błędem, którego żałuję do dnia dzisiejszego, bo szczęśliwy okres oczekiwania na dziecko zamienił się w koszmarny czas wypełniony łzami i stresem.

  Zobacz wszystkie opinie (78) o tym lekarzu

 • Maciej Szemryk

  Ginekolog, lek.

  • bardzo dobry

   Świetny lekarz, poszłam do niego z pierwszą ciąża, dlatego wszystko jest dla mnie nowością, doktor wszystko na spokojnie tłumaczy, z uśmiechem na twarzy! Takiego lekarza szukałam i serdecznie polecam :-)

  • bardzo dobry

   najlepszy z najlepszych :) prowadzi moja druga ciaze i nie zamienilabym go na nikogo innego

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu