Tutaj jesteś: 
Medicus-Dukla

Medicus-Dukla

Ginekologia, Chirurgia, Reumatologia, Laryngologia, Kardiologia, Ortopedia, Pediatria, Chirurgia dziecięca więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewelina Gładysz

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Dzisiaj byłam po raz pierwszy u p.Gładysz w Przychodni w Rymanowie. Wrażenie bardzo dobre. Badania przeprowadziła bez pośpiechu i mogłam dopytać się o różne kwestie, a to ważne. Polecam!

  • bardzo dobry

   bardzo sympatyczna,miła i konkretna pani doktor. nie moge powiedzieć nic zlego na ta lekarke bo ja cenie i wg.mnie jest jedna z lepszych lekarzy jakich poznałam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Stanisław Kucza

  Ginekolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry wg mnie,nie mam żadnych zastrzeżeń, ciąża zagrożona pod stałą kontrolą, wszystkie badania w terminie, odpowiedzi na pytania rzeczowe, może trochę roztrzepany, ale przy takiej ilości pacjentek w poczekalni to można wybaczyć,niezwykle otwarty,delikatny i ostrożny a nawet asekuracyjny-jesli się coś dzieje to od razu szpital,do mnie przychodził jak tylko na niego spojrzałam, czasem nawet niepotrzebnie,bo nic sie nie dzialo,akurat udało mi się rodzić przy doktorze,błyskawicznie, położne też super, może po prostu ludzie się zmieniają, dorastają do swojego zawodu. no i wiadomo porodówka to nie hilton ani nawet nasza nafta ale nie jest tak źle dziewczyny

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista. Dzięki niemu mam wspaniałą i śliczną córeczkę. Prowadził moją ciążę od początku ( była zagrożona). W szpitalu pytał się o moje zdrowie i dziecka. Polecam go wszystkim.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu

 • Paweł Rygiel

  Laryngolog, lek.

  • bardzo dobry

   Bardzo polecam. Lekarz bardzo uprzejmy, wyjaśnia wszystko. Swietne podejscie do dzieci, szczegółowe badania i wywiad. Po zabiegu wyjasnia wszysto i nadal opiekuje sie pacjentem.Polecam z czystym sumieniem.

  • dobry

   Ja miałam zabieg prostowania przegrody nosa. Pan doktor bardzo miły, zainteresowany stanem pacjenta do samego końca. Z czystym sumieniem polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

Zobacz podobne placówki: Medicus-Dukla, Viva