Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Leszno
Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus

Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus

Interna, Ortopedia, Gastrologia, Medycyna rodzinna, Onkologia, Medycyna pracy, Logopedia, Stomatologia, Laryngologia, Okulistyka, Fizjoterapia, Ginekologia, Chirurgia, Pediatria więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Zgaińska-Ossowska

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • bardzo słaby

   Zgadzam sie w 100 procentach z opinia 1. ja tez wrecz proszac o jakiekolwiek skierowanie na badania zawsze jest wyliczane ile to kosztuje.Bardzo ciezko jest otrzymac konkretna pomoc.Juz wypisalam stamtad dzieci i ja tez zrobie to jak najszybciej.Zreszta co mnie obchodzi ile jakie badania kosztuja,skladki sa placone i lekarza obowiazkiem jest wypisanie skierowania na badania. Poza tym nie polecam tej przychodni.dzwoniac od rana zeby sie zarejestrowac trzeba miec anielska cierpliwosc aby trafic na tzw.otwarta linie.albo nie odbieraja,albo ciagle jest zajety a jak juz jest sygnal to sie rozlączaja.zreszta bedac 2 razy u dwoch roznych specjalistow nie otrzymalam zadnej konkretnej pomocy!!! PO PROSTU BRAK SŁÓW .

  • bardzo słaby

   Nie polecam! Ta pani zachowuje się jakby za każde zlecone badanie musiała płacić z własnej kieszeni. Wypominanie ile to kosztuje jest na porządku dziennym. Po tym jak poprosiłam ją o skierowanie na zwykłe badanie krwi stwierdziła, że "o 9 zl już przekroczyła limit na moją osobę". Podczas każdej wizyty trzeba się wręcz prosić i tłumaczyć po co komu takie badanie.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Tomasz Trzeciak

  Ortopeda,

  • bardzo dobry

   Rewelacyjny lekarz to mało powiedziane.. Dr Tomasz Trzeciak operował dwa moje kolana- rekonstrukcja więzadła rzepkowo-udowego przyśrodkowego oraz uwolnienie boczne. Dzięki niemu mogę funkcjonować bez żadnych obaw. Polecam go każdemu, kto ma problem z kolanem! 100 % perfekcja i zainteresowanie pacjentem.

  • bardzo dobry

   Polecam Pana Doktora Trzeciaka bez cienia wątpliwości jako wybitnego specjalistę w zakresie chirurgii kolana. Choć nie byłem nigdy jego pacjentem, wiem dobrze o czym mówię, ponieważ miałem swego czasu przyjemność pracy i nauki zawodu pod jego kierownictwem. Oprócz profesjonalizmu, pracowitości, krystalicznej uczciwości(!), niespotykanego dążenia do perfekcji w leczeniu oraz zręczności manualnej na najwyższym światowym poziomie, to przede wszystkim szlachetny i dobry człowiek, który niejednokrotnie dał temu wyraz niosąc bezinteresowną pomoc młodszemu koledze. Jeden na milion.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu

 • Halina Strzyszcz

  Ginekolog, lek.

  • bardzo słaby

   Witam, Bardzo nie polecam chodzenia na zabiegi do Strzyszcz. Z tego co mi wiadomo kilka osób w tym ja po zabiegu trafiło do szpitala z powodu komplikacji po zabiegu. (stan zapalny) Wszystkie te osoby miały wykonywany zabieg tylko u niej. ODRADZAM!! Niestety trzeba dobrze umieć wykonywać zabiegi, przede wszystkim sterylnie a nie tylko patrzeć na pieniądze, poza tym brak przyznania się do błędu ze strony lekarza. I nie poinformowanie o innych metodach. Zrobienie zabiegu który był najwięcej punktowany w NFZ ale w przypadku tych osób nie był potrzebny taki tylko inny o którym lekarz nie poinformował.

  • bardzo słaby

   Leczyłam się u pani doktor przez kilka lat, gdy byłam w wieku 13-20, przez co zraziłam się kompletnie do lekarzy ginekologów i potem, gdy miałam problemy, unikałam wizyt u specjalistów. Pani doktor bardzo niemiła, traktowała mnie z lekceważeniem, pogardą, czułam się poniżona będąc u niej na wizycie, gdy miałam jechać znowu, cała byłam zestresowana. Wyzywała mnie za wszystko, nawet gdy nie usłyszałam, co powiedziała i prosiłam o powtórzenie bądź gdy miałam jakieś dodatkowe pytanie. Czy tak powinna wyglądać wizyta u specjalisty od takich delikatnych i wstydliwych spraw, zwłaszcza gdy pacjentką jest młoda dziewczyna? Raz wyrzuciła mnie z gabinetu, bo pani w recepcji zapomniała podać mi kartoteki. Ale abstrachując od jej humorów i nieuprzejmości - na wizytę czekało się zawsze co najmniej 3 godziny, mimo że były prywatne, pani doktor notorycznie się spóźniała, czasem nawet o 2 godziny, nie wysłuchiwała do końca pacjentki, ograniczała badania do minimum, tzn. tylko do usg nie zlecając żadnych dodatkowych. Nie wiem, czy tak zachowuje się dobry lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu