Tutaj jesteś: 
Placówki
Pediatria
Pediatria Wrocław
Klinika Chirurgii I Urologii Dziecięcej

Klinika Chirurgii i Urologii Dziecięcej

Pediatria, Gastrologia, Nefrologia, Urologia, Chirurgia dziecięca więcej

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Barbara Iwańczak

  Pediatra, Gastrolog,

  • bardzo dobry

   Pani Profesor potrafi utrzymać szpital w ryzach. Przyjmuje dziecko i pamięta o jego przypadku tzn powodu z jakiego trafiło. Pilnuje jak pacjent jest prowadzony, jakie ma badania czy po przyjęciu był stosownie badany oraz sprawdza czy jest wyczerpujący wywiad przeprowadzony przez lekarza prowadzącego. Na każdym obchodzie bada każde dziecko i sprawdza wszystko dokładnie;). Dzięki pani Profesor szpital jest utrzymany nadal doskonale i jest najlepszym we Wrocławiu. Klinika posiada wspaniałych fachowców, którym jest między innymi Pani Profesor:) Jeżeli są problemy gastroenterologiczne to tylko ten szpital:) POLECAM!.

 • Marcin Polok

  Chirurg Dziecięcy, Urolog, dr n. med.

  • bardzo dobry

   Jestem po pierwszej wizycie. Lekarz cudowny, z bardzo fajnym podejściem do dziecka. Tłumaczy co będzie robił. Po badaniu dokładnie omawia z rodzicem przebieg leczenia. Syn po wyjściu z gabinetu zadowolony z lekarza, mama też :) Polecamy Tomek z mamą :)

  • bardzo dobry

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Lekarz o bardzo dużej wiedzy i świetnym kontakcie z dziećmi. Bardzo cierpliwie wszystko tłumaczy, konkretnie i rzeczowo.Wizyta przebiega we wspaniałej atmosferze przez co dziecko jest rozluźnione i uśmiechnięte przed zabiegiem.Chirurg z powołania - szczerze polecam.Bezbłędna diagnoza i profesjonalny zabieg - zero kłopotów.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu