Instytut Terapeutyczny Fundacji Daj Szansę W Toruniu
Instytut Terapeutyczny Fundacji Daj Szansę w Toruniu, Toruń - placówka medyczna

Kategoria:
fizjoterapia,
chirurgia,
neurologia dziecięca

Instytut Terapeutyczny Fundacji Daj Szansę w Toruniu

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Chirurg, Neurolog Dziecięcy

  Anna Grochal

  • 5 listopada 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani Doktor na pewno zna się na tym co robi - jest doskonałym neurologiem dziecięcym. Może wydawać się na początku oschła, sztywna czy apodyktyczna - jak przeczytałam w opiniach innych pacjentów, ale to jest pozór, bo wydaje mi się, że po prostu nie jest przesłodzona czy wylewna od progu i tyle. My z naszym synem nie mamy, jak się okazało, dużych problemów, ale Pani Anna badała go zawsze wnikliwie i oceniała fachowo, nawet na drobne problemy naszego dziecka znajdując uzasadnienie, wyjaśnienie, możliwe konsekwencje zaniedbań i pomoc. Jedyna cecha, która mnie u Pani Anny denerwuje to to, że (jak dla mnie, która cenię swój czas) za dużo mówi - często opowiadając anegdotki, historie z czasów swojego szkolenia w Anglii itp, ale w sumie to nie jest duży problem, a pewnie niektórym pacjentom takie barwne opowieści są potrzebne, aby się przekonać, że coś tam trzeba zrobić. W każdym razie gorąco polecam, bo to jest fachowiec oddany temu, co robi.

  • 17 listopada 2010

   Ocena: Bardzo dobry

   Dobrze że trafiłam na tą panią doktor, z początku wydawała się niemiła ale z biegiem czasu zmieniłam o niej zdanie. jest świetnym lekarzem ,zna się na rzeczy, jest konkretna i kompetentna:) polecam ją każdemu.Ania też ją lubi i chętnie współpracuje. dzięki niej dostałyśmy się do CZD i tam podjęli leczenie. żeby być pewną swojej diagnozy często wysyła na różne badania i wizyty. jest wspaniała:)

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu

 • Fizjoterapeuta

  Małgorzata Piwońska

  • 5 listopada 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Pełna energii, uśmiechu i chęci niesienia pomocy. Zaraża entuzjazmem. A do tego ma fachowe podejście i wie co robi - naprawdę świetna rehabilitantka. Bardzo polecam i gorąco pozdrawiam :)

  • 29 czerwca 2012

   Ocena: Bardzo dobry

   Pani Małgosia to świetna rehabilitantka, ma podejście do dzieci i wielkie serce.:):):)

Lokalizacja