Ginekomed - Dorota Dobek
Ginekomed - Dorota Dobek, Jelenia Góra - placówka medyczna

Kategoria:
ginekologia,
onkologia,
położnictwo,
interna

Ginekomed - Dorota Dobek

Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj dane

Wczytuję...

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki:

 • Onkolog, Internista

  Dorota Garncarek-Lange

  • 18 lipca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   świetna! Bardzo konkretna, na początku mnie nieźle wystraszyła, ale potem wszystko na luzie. Świetne podejście do młodych ludzi, bardzo sympatyczna, można pożartować, porozmawiać:)

  • 7 grudnia 2009

   Ocena: bardzo dobry

   JEST PO PROSTU NAJLEPSZA. W dodatku dobra i ogromnie sympatyczna. Teresa Maciejewska

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu

 • Ginekolog, Położna, Położnik

  Dorota Dobek

  • 30 lipca 2013

   Ocena: bardzo dobry

   Pani dr to bardzo dobry fachowiec i specjalista, pojechalismy do niej z malutkim dzieckiem, zrobiła usg i przebadała bardzo dokładnie, może nie chcielismy usłyszeć tego co usłyszeliśmy, że dziecko niesttey wymaga dokłądniejszych badań innego specjalisty jednak dokładnie opisała problem i opświęciła nam bardzo dużo czasu. Serdecznie polecam.

  • 19 listopada 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Wiele razy byłam u dr Dobek i jestem zadwolona z jakości jej usług, gdyż ma spora wiedze. Poagała mi za każdym razem, zawsze trafnie przepisywała leki, poza tym wysłucha, doradzi, naprawdę polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu

 • Położna, Położnik

  Maria Zwoźniak

  • 10 lipca 2012

   Ocena: bardzo dobry

   Przemiła, kompetentna zawsze doradzi wytłumaczy i powie dobre słwo. Byłam u Pani doktor na 3 swojej wizycje w życiu i po dwoch tragicznych rozczarowaniach zostalam bardzo milo zaskoczona, Zdecydowanie polecam!!!!

 • Ginekolog, Położna, Położnik

  Anna Świerczyńska-Spychalska

  • 23 lipca 2013

   Ocena: dobry

   Wg. mnie pani doktor jest dobrym ginekologiem,jednakże pierwsze wrażenie na korytarzu sprawiła niemiłe,lecz po wizytach kilku jestem z niej zadowolona,gdyż wyleczyła mi to,czego wcześniejsi ginekolodzy nie dopatrzyli.Zgadzam się,że trzeba ciagnąć ją za język,ale przynajmniej mi wytłumaczy co się dzieje,a nie wyśle z receptą i nic nie powie.Nie wiem jak się ma z prowadzeniem ciąży,ale jeśli chodzi o leczenie nadżerki,grzybic czy innych powikłań,albo po prostu jako badania kontrolne to polecam.Informuje też kiedy jest konieczność ponownej wizyty co też mi się podoba

  • 18 lipca 2013

   Ocena: dobry

   Od razu zaznaczę, że byłam na wizycie z NFZ. Dziś byłam u pani doktor pierwszy raz. Atmosfery nie nazwałabym wesołą czy przyjazną, według mnie było neutralnie (lekarka to starsza osoba). Pani doktor była uprzejma, choć trochę małomówna. Jednak na moje pytania odpowiadała rzeczowo i konkretnie, nie traktowała mnie jak wroga (co zdarza się wielu lekarzom), a do problemu, z którym przyszłam, podeszła profesjonalnie - zaproponowała parę możliwości i doradziła najlepszą. Badanie dokładne, przeprowadzone raczej delikatnie (na wizytach u poprzedniej ginekolog czułam się na fotelu jak jakiś kawał mięsa...). Po badaniu wyjaśniła mi dużo rzeczy, dostałam także karteczkę z wynikiem USG (gdzie przy poprzednich wizytach na oczy jej nie widziałam). Ogólnie jestem zadowolona i będę się starała wracać do tej pani. Jeśli ktoś chce iść do lekarza, który się uśmiecha, żartuje i prowadzi pogawędki z pacjentem, to ta pani chyba odpada, ale dla mnie ważniejsze jest, aby lekarz dobrze wykonywał swoją pracę. Dlatego ze swojej strony mogę polecić panią doktor jako dobrego i kompetentnego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

Lokalizacja