Tutaj jesteś: 
Placówki
Interna
Interna Toruń
Citomed W Toruniu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

 • Citomed w Toruniu

  Toruń 87-100, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe +48 56 ...

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sulencka-Kaatz

  Reumatolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor jest świetna, komunikatywna, nawiązuje kontakt z pacjentem i jego rodziną. Kompetentnie przeprowadza wywiad i diagnozę, jest skuteczna. POLECAM każdemu!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista. Po szczegółowym wywiadzie i badaniu szystko zostało wyjaśnione spokojnie i rzeczowo.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu

 • Marek Lorenc

  Lekarz Rodzinny,

  • bardzo dobry

   Borykałam się z moim problemem zdrowotnym ponad rok czasu, szwędając się po coraz to nowszych gabinetach lekarskich, biorąc kolejne dawki przeróżnych leków, a przy okazji wpadając w "dołka" z powodu braku poprawy. Lekarze często mnie lekceważyli, pewnie nie raz mając mnie za hipochondryka. Dlaczego? Bo są tylko konowałami wykonującymi zawód jak najszybciej i jak najprościej. Pan Lorenc to pasjonata. Znawca z prawdziwego zdarzenia. Wysłuchał mnie dokładnie, wszystko tłumaczył tak długo i szczegółowo, jak tylko chciałam, przede wszystkim doskonale wiedział z czym do niego przychodzę i wiedział, jak temu zaradzić - inni lekarze, przeróżnych specjalności, najczęsciej stwierdzali, że "samo przejdzie" i umywali ręce, wyśmiewając moje przypuszczenia co do diagnozy. Tylko pan Lorenc był w pełni świadomy istnienia schorzenia, które mnie dopadło - pewnie dlatego, że jest naukowcem, o ile mi wiadomo bywa za granicą, zna doniesienia ze świata medycyny, nawet te jeszcze niepotwierdzone, nowatorskie. W moim przypadku zastosował zagraniczne leki, co również świadczy na korzyść jego obeznania - inni pewnie nie umieliby nawet przeczytać ich nazwy. I co? I minęło półtora miesiąca leczenia, a ja właściwie już zupełnie wróciłam do normy. Jest uważny, poświęca pacjentowi czas do tego stopnia, że nawet wymieniamy się mailami odnośnie do mojego samopoczucia. Stosuje metody, które nie obciążają organizmu zbędną chemią, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Choć mój problem dotyczył spraw gastrycznych, pan doktor obejrzał mnie od stóp do głów, żeby nie przegapić najmniejszej nawet zmiany w organizmie i przy okazji zwrócił uwagę na pewne symptomy nie związane z moją dolegliwością, które ja lekceważyłam. I pomógł. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza! Nazywam go magikiem, bo po roku życia w przygnębieniu i strachu wystarczyła godzina rozmowy, bym mogła poczuć się spokojnie, pewnie i odzyskać wiarę w powrót do formy.

  • bardzo dobry

   Polecam doktora, wizyta rzeczywiście trwa dobrą godzinę jeśli jest to pierwsza- zbiera dokładny wywiad - komputer to chyba jego kartka gdzie notuje. robi całą dokumentację nawet przyniesione wyniki badań. Moje dziecko przebadał bardzo dokładnie, ma dobre podejście do dzieci. Wytłumaczył jakie są możliwości dalszego leczenia i diagnostyki. Leczenie zostało włączone od razu z dobrymi efektami.Rzeczywiście pracuje z żoną - bardzo życzliwa osoba. Teraz gdy tylko jakieś zaczynają być dla mnie niepokojące objawy u dziecka dzwonię i mogę liczyć na szybką pomoc. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu

 • Łukasz Wojnowski

  Endokrynolog, Diabetolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, mimo, że leczę się prywatnie to nie żałuję ponieważ to jest specjalista w każdym calu. Dowiedziałam się się o wiele więcej, rzeczy na temat mojej choroby niż u innych lekarzy, u których byłam. Oczywiście kulturalny i miły człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ;-)

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, wszystko mi wyjaśniał na temat niedoczynności, gdy poszłam po raz pierwszy. Na drugiej wizycie już miałam pytania, gdyż poczytałam trochę w internecie i Pan doktor na każde odpowiedział. Nie zgadzam się, że bierze pieniądze tylko za wypisanie recepty. W moim przypadku powiedział, że kolejna wizyta jest mi potrzebna dopiero za rok, więc nie ma potrzeby, żebym przychodziła tylko po receptę i może mi ją wypisywać lekarz pierwszego kontaktu.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Daria Kurczewska

  Internista,

  • bardzo dobry

   SUPER LEKARZ WIDAĆ ,ŻE ZALEŻY PANI DOKTOR NA PACJĘCIE PROFESJONALNE PODEŚCIE DO PACJENTA . WIĘCEJ TAKICH LEKARZY A SŁUŻBA ZDROWIA BĘDZIE SUPER.

  • bardzo dobry

   Wspaniała pani dr.Kurczewska.Profesjonalne podejście z dużym zaangażowaniem dla każdego pacjenta..Pozdrawiam serdecznie pacjentka z Torunia .

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Jacek Hoffman

  Chirurg, Onkolog,

  • bardzo dobry

   Kulturalny miły i sympatyczny,ciepłe podejście do pacjenta znakomity fachowiec godny zaufania doktor oby wszyscy byli tacy świat byłby inny lepszy pozdrawiam xxxxx

  • bardzo dobry

   Szalenie kulturalny i super fachowiec,nie spotkałam lekarza z takim podejściem i taką cierpliwością.Bardzo dużo mi pomógł.DZIĘKUJE i szczerze POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Urszula Wiśniewska-Zubkiewicz

  Lekarz Medycyny Pracy,

  • bardzo słaby

   Ponieważ w piątek w przychodni na Rakowicza nie było żadnego internisty zostałam skierowana do Citomedu na Skłodowskiej - Curie, dzięki czemu miałam wątpliwą przyjemność zetknąć się z tą Panią doktor. Jej podejście do pacjenta jest skandaliczne. Trafiłam do Pani Wiśniewskiej z trwającym od 5 dni okropnym bólem gardła i krtani, katarem, kaszlem, gorączką i ogólnym osłabieniem. Mówienie sprawiało mi już trudność. W czasie trwania wywiadu lekarka przerwała mi i bardzo niegrzecznie zapytała dlaczego przychodzę do niej ze zwykłym przeziębieniem, przecież ona została po godzinach w pracy żeby przyjmować tylko nagłe przypadki. Wyjaśniłam jej, że w mojej przychodni na Rakowicza nie ma dziś lekarza rodzinnego (swoją drogą to bardzo dziwne, że pół roku temu kiedy też chciałam dostać się do lekarza rodzinnego, również żaden nie mógł mnie przyjąć, ale może mam po prostu pecha), a ja tylko zostałam skierowana do niej przez recepcjonistkę. Wtedy Pani doktor wykonała telefon do recepcjonistki i ją zrugała za przysyłanie do niej,,przeziębionych'' pacjentów. W końcu zostałam zbadana i został mi przepisany antybiotyk. Gdy poprosiłam o l4 na ten dzień to usłyszałam, że mi się nie należy gdyż przyszłam do niej o godzinie 12.30, a ona nie wie co ja robiłam do tej pory... Po za tym nie jestem przecież obłożnie chora. Wyjaśniłam Pani doktor, że moja praca polega głównie na osobistym i telefonicznym kontakcie z klientem, a zachrypnięta, kaszląca i zasmarkana raczej nie jestem w stanie w tym dniu jej wykonywać należycie. W końcu z wielką łaską wystawiła mi zwolnienie na ten jeden dzień. Przestrzegam przed tą pseudo Panią doktor. Nie rozumiem jak ktoś taki może wykonywać zawód, który wymaga empatii i wysokiej kultury osobistej. Może ta Pani lepiej sprawdziłaby się na ostrym dyżurze skoro tak lubuje się w ,,nagłych'' przypadkach medycznych.

  • bardzo słaby

   Pierwszy raz od wielu lat musiałam skorzystać z pomocy lekarza internisty, przyszłam do Citomedu na dyżur nocny z bardzo bolesną dolegliwością, która nie wymagała jednak wizyty w szpitalu - nie zagrażała życiu, niczego nie złamałam. Pani doktor przyjęła mnie chłodno i kpiąco pytała się co ma "z tym zrobić" i "jak ma to zbadać". Zdębiałam. Doskonale zdaję sobie sprawę, że jest to lekarz internista - zatem nie może znać się na innych specjalizacjach, ale poprosiłam o przepisanie leku przeciwbólowego, ponieważ ból nie pozwalał mi normalnie funkcjonować. W atmosferze wielkiej łaski pani doktor dała mi skierowanie do szpitala na badanie. Jestem zażenowana całą tą sytuacją, nigdy nie spotkałam osoby o równie niskim poziomie empatii dla drugiego człowieka.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Filip Adamcewicz

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Już po pierwszej wizycie u Pana Doktora Filipa Adamcewicza, także jako stary nauczyciel i psycholog wiem, że mam do czynienia z lekarzem w pełni znaczenia tego słowa, jak najbardziej godnym zaufania. Bardzo miły, kontaktowy i pełen humoru, bardzo sympatyczny, ale jednocześnie budzący nadzieję na pokonanie wszelkich trudności chorobowych.Wszystko co ustalił zostało dotrzymane. Nie pamiętam ażebym w ostatnich kilkunastu latach spotkał podobnego doktora. Za tydzień mam wyznaczoną operację. Jestem pełen optymizmu i wiem, że będę w dobrych rękach. Napiszę co będzie dalej. Póki co dziękuję Panu Doktorowi za tę wspaniałą wizytę i bardzo pozdrawiam ! Życzę samych tylko sukcesów i zadowolenie z pełnionej misji dla wielu ludzi. Antoni Wilkowski Toruń - Grębocin

  • bardzo dobry

   Po wczorajszym spotkaniu z Panem Filipem moja wiara w lekarzy nabrała innego wymiaru. Jestem pod wrażeniem tego spotkania. Dziękuję Benon Marek Ziółkowski

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Aleksander Łuszczycki

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Jak ktoś niżej napisał - czujesz się u doktora, jak na wizycie prywatnej. Dba o pacjenta, rozmawia, tłumaczy, jest bardzo delikatny. Miałam drobny zabieg, pan doktor zadbał o to, żeby nie było wielkiej blizny. Dla porównania, po podobnym zabiegu w gabinecie prywatnym mam piękne wielkie blizny. Polecam w 100%

  • bardzo dobry

   Profesjonalny. Kulturalny. Cierpliwy. Dokładny. Przemiły. Czasami czuję się u niego jak na wizycie prywatnej. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu

 • Joanna Surdykowska

  Gastrolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista jako człowiek równiez choc miewa jak kazdy rózne nastroje.Jestem P.Doktor pacjentka od kilku lat choruje od 17 i jestem po kilku operacjach w tym po usunieciu jelita grubego.Nigdy nie zostawiła mnie gdy cos sie dzieje ,dzwonie i przyjmuje mnie odrazu gdy czegos nie wie kieruje do warszawy albo do poznania aby nie popełnic błedu,nigdy za nic nie płaciłam a djagnozy zawsze trafne. Szczerze polecam gdyz przez lata corowania trafiałam na róznych lekarzy P.D.Surdykowska jest lekarzem z powołania niczego nie lekcewazy do swoich pacjentów podchodzi prefosjonalnie.

  • słaby

   Robiłem u Pani doktor prywanie badanie gastrologi ale niestety Pani dr zapomniała pobrać wycinek do zbadania pod mikroskopem na helikobakter. W Matopacie robią to bez pytania a mnie Pani doktor nawet nie zapytała. Efekt jest taki, że po raz kolejny muszę przechodzić badanie. Nie polecam, tym bardzie, że jako człowiek również nie wzbudziła mojego zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu

 • Agnieszka Garstecka

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Pani Dr Garstecka jest świetnym specjalistom z ludzkim podejściem do człowieka. Jest osobą niezwykle przyjemną i kompetentną. Przeprowadziła operację wycięcia migdałka gardłowego mojego niespełna 5-letniego synka. Zabieg w Citomedzie trwał ok.30 min. Po nim mój syn nie miał żadnego krwawienia, bólu ani powikłań. Opieka rewelacyjna . Pragnę nadmienić, że zabieg został wykonany na koszt NFZ, a nie prywatnie. Przyznam szczerze, że nie spotkałem na swojej drodze równie życzliwego i przyjaznego lekarza. Z czystym sumieniem mogę polecić tego specjalistę .

  • bardzo dobry

   Pani dr Agnieszka Garstecka to wspaniały lekarz i cudowny, wrażliwy na cierpienie człowiek. Od kilku miesięcy nie potrafiono zdiagnozować i pomóc mojej mamie. Pani Agnieszka przy pierwszej wizycie zdiagnozowała i podczas tej wizyty też pomogła. Dolegliwości ustąpiły. Mama jest szczęśliwa. Wszystko w ramach NFZ. Mama jest już osobą w podeszłym wieku i często każdą dolegliwość tłumaczy się wiekiem a tutaj jedna wizyta i cierpienie wielu miesięcy minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dziękujemy!

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu