Tutaj jesteś: 
Citomed W Toruniu

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

Gabinety

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Sulencka-Kaatz

  Reumatolog, Internista, lek.

  • bardzo dobry

   Pani Doktor jest świetna, komunikatywna, nawiązuje kontakt z pacjentem i jego rodziną. Kompetentnie przeprowadza wywiad i diagnozę, jest skuteczna. POLECAM każdemu!

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista. Po szczegółowym wywiadzie i badaniu szystko zostało wyjaśnione spokojnie i rzeczowo.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu

 • Aleksander Łuszczycki

  Chirurg,

  • bardzo dobry

   Jak ktoś niżej napisał - czujesz się u doktora, jak na wizycie prywatnej. Dba o pacjenta, rozmawia, tłumaczy, jest bardzo delikatny. Miałam drobny zabieg, pan doktor zadbał o to, żeby nie było wielkiej blizny. Dla porównania, po podobnym zabiegu w gabinecie prywatnym mam piękne wielkie blizny. Polecam w 100%

  • bardzo dobry

   Profesjonalny. Kulturalny. Cierpliwy. Dokładny. Przemiły. Czasami czuję się u niego jak na wizycie prywatnej. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu

 • Filip Adamcewicz

  Ortopeda, lek.

  • bardzo dobry

   Już po pierwszej wizycie u Pana Doktora Filipa Adamcewicza, także jako stary nauczyciel i psycholog wiem, że mam do czynienia z lekarzem w pełni znaczenia tego słowa, jak najbardziej godnym zaufania. Bardzo miły, kontaktowy i pełen humoru, bardzo sympatyczny, ale jednocześnie budzący nadzieję na pokonanie wszelkich trudności chorobowych.Wszystko co ustalił zostało dotrzymane. Nie pamiętam ażebym w ostatnich kilkunastu latach spotkał podobnego doktora. Za tydzień mam wyznaczoną operację. Jestem pełen optymizmu i wiem, że będę w dobrych rękach. Napiszę co będzie dalej. Póki co dziękuję Panu Doktorowi za tę wspaniałą wizytę i bardzo pozdrawiam ! Życzę samych tylko sukcesów i zadowolenie z pełnionej misji dla wielu ludzi. Antoni Wilkowski Toruń - Grębocin

  • bardzo dobry

   Po wczorajszym spotkaniu z Panem Filipem moja wiara w lekarzy nabrała innego wymiaru. Jestem pod wrażeniem tego spotkania. Dziękuję Benon Marek Ziółkowski

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu

 • Łukasz Wojnowski

  Endokrynolog, Diabetolog,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, mimo, że leczę się prywatnie to nie żałuję ponieważ to jest specjalista w każdym calu. Dowiedziałam się się o wiele więcej, rzeczy na temat mojej choroby niż u innych lekarzy, u których byłam. Oczywiście kulturalny i miły człowiek. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu ;-)

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry lekarz, wszystko mi wyjaśniał na temat niedoczynności, gdy poszłam po raz pierwszy. Na drugiej wizycie już miałam pytania, gdyż poczytałam trochę w internecie i Pan doktor na każde odpowiedział. Nie zgadzam się, że bierze pieniądze tylko za wypisanie recepty. W moim przypadku powiedział, że kolejna wizyta jest mi potrzebna dopiero za rok, więc nie ma potrzeby, żebym przychodziła tylko po receptę i może mi ją wypisywać lekarz pierwszego kontaktu.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu

 • Joanna Surdykowska

  Gastrolog, Internista,

  • bardzo dobry

   Bardzo dobry specjalista jako człowiek równiez choc miewa jak kazdy rózne nastroje.Jestem P.Doktor pacjentka od kilku lat choruje od 17 i jestem po kilku operacjach w tym po usunieciu jelita grubego.Nigdy nie zostawiła mnie gdy cos sie dzieje ,dzwonie i przyjmuje mnie odrazu gdy czegos nie wie kieruje do warszawy albo do poznania aby nie popełnic błedu,nigdy za nic nie płaciłam a djagnozy zawsze trafne. Szczerze polecam gdyz przez lata corowania trafiałam na róznych lekarzy P.D.Surdykowska jest lekarzem z powołania niczego nie lekcewazy do swoich pacjentów podchodzi prefosjonalnie.

  • słaby

   Robiłem u Pani doktor prywanie badanie gastrologi ale niestety Pani dr zapomniała pobrać wycinek do zbadania pod mikroskopem na helikobakter. W Matopacie robią to bez pytania a mnie Pani doktor nawet nie zapytała. Efekt jest taki, że po raz kolejny muszę przechodzić badanie. Nie polecam, tym bardzie, że jako człowiek również nie wzbudziła mojego zaufania.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Jacek Hoffman

  Chirurg, Onkolog,

  • bardzo dobry

   Kulturalny miły i sympatyczny,ciepłe podejście do pacjenta znakomity fachowiec godny zaufania doktor oby wszyscy byli tacy świat byłby inny lepszy pozdrawiam xxxxx

  • bardzo dobry

   Szalenie kulturalny i super fachowiec,nie spotkałam lekarza z takim podejściem i taką cierpliwością.Bardzo dużo mi pomógł.DZIĘKUJE i szczerze POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu

 • Agnieszka Garstecka

  Laryngolog, Laryngolog Dziecięcy,

  • bardzo dobry

   Pani dr Agnieszka Garstecka to wspaniały lekarz i cudowny, wrażliwy na cierpienie człowiek. Od kilku miesięcy nie potrafiono zdiagnozować i pomóc mojej mamie. Pani Agnieszka przy pierwszej wizycie zdiagnozowała i podczas tej wizyty też pomogła. Dolegliwości ustąpiły. Mama jest szczęśliwa. Wszystko w ramach NFZ. Mama jest już osobą w podeszłym wieku i często każdą dolegliwość tłumaczy się wiekiem a tutaj jedna wizyta i cierpienie wielu miesięcy minęło jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Pani doktor dziękujemy!

  • bardzo dobry

   pani dr.kiedys przyjmowała w Grudziadzu chodziłam z córką niema lepszego laryngologa teraz jestesmy pod opieką innego lekarza i niema wogule o czym mówi bo tylko pani Agnieszka konkretnie badała i wiedzielismy co się dzieje

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu

 • Marek Lorenc

  Lekarz Rodzinny,

  • bardzo dobry

   Borykałam się z moim problemem zdrowotnym ponad rok czasu, szwędając się po coraz to nowszych gabinetach lekarskich, biorąc kolejne dawki przeróżnych leków, a przy okazji wpadając w "dołka" z powodu braku poprawy. Lekarze często mnie lekceważyli, pewnie nie raz mając mnie za hipochondryka. Dlaczego? Bo są tylko konowałami wykonującymi zawód jak najszybciej i jak najprościej. Pan Lorenc to pasjonata. Znawca z prawdziwego zdarzenia. Wysłuchał mnie dokładnie, wszystko tłumaczył tak długo i szczegółowo, jak tylko chciałam, przede wszystkim doskonale wiedział z czym do niego przychodzę i wiedział, jak temu zaradzić - inni lekarze, przeróżnych specjalności, najczęsciej stwierdzali, że "samo przejdzie" i umywali ręce, wyśmiewając moje przypuszczenia co do diagnozy. Tylko pan Lorenc był w pełni świadomy istnienia schorzenia, które mnie dopadło - pewnie dlatego, że jest naukowcem, o ile mi wiadomo bywa za granicą, zna doniesienia ze świata medycyny, nawet te jeszcze niepotwierdzone, nowatorskie. W moim przypadku zastosował zagraniczne leki, co również świadczy na korzyść jego obeznania - inni pewnie nie umieliby nawet przeczytać ich nazwy. I co? I minęło półtora miesiąca leczenia, a ja właściwie już zupełnie wróciłam do normy. Jest uważny, poświęca pacjentowi czas do tego stopnia, że nawet wymieniamy się mailami odnośnie do mojego samopoczucia. Stosuje metody, które nie obciążają organizmu zbędną chemią, zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły. Choć mój problem dotyczył spraw gastrycznych, pan doktor obejrzał mnie od stóp do głów, żeby nie przegapić najmniejszej nawet zmiany w organizmie i przy okazji zwrócił uwagę na pewne symptomy nie związane z moją dolegliwością, które ja lekceważyłam. I pomógł. Pokażcie mi drugiego takiego lekarza! Nazywam go magikiem, bo po roku życia w przygnębieniu i strachu wystarczyła godzina rozmowy, bym mogła poczuć się spokojnie, pewnie i odzyskać wiarę w powrót do formy.

  • bardzo dobry

   Polecam doktora, wizyta rzeczywiście trwa dobrą godzinę jeśli jest to pierwsza- zbiera dokładny wywiad - komputer to chyba jego kartka gdzie notuje. robi całą dokumentację nawet przyniesione wyniki badań. Moje dziecko przebadał bardzo dokładnie, ma dobre podejście do dzieci. Wytłumaczył jakie są możliwości dalszego leczenia i diagnostyki. Leczenie zostało włączone od razu z dobrymi efektami.Rzeczywiście pracuje z żoną - bardzo życzliwa osoba. Teraz gdy tylko jakieś zaczynają być dla mnie niepokojące objawy u dziecka dzwonię i mogę liczyć na szybką pomoc. Jestem bardzo zadowolona i polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu