dr n. med.

Piotr Żbikowski

Ortopeda

Umów wizytę

zbikowski.az.pl więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

zbikowski.az.pl

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Do dr. Żbikowskiego trafiłam w trudnym momencie mego życia z kontuzją ramienia. Dr zaproponował leczenie inne niż poprzedni lekarze ortopedzi, u których miałam konsultacje. Jestem już w trakcie rehabilitacji i całkowicie zadowolona z kuracji. Profesjonalista, nie miałam wątpliwości że wie co mówi.Szczerze polecam, a wyjątkowy stosunek Pana Doktora do pacjenta, który sprawia, że pacjent czuje się ważny, jest nie do ocenienia!!!

 • bardzo dobry

  Super fachowiec ,sympatyczny bardzo dobrze wyleczył mi złamanie kolana. Wszystkim nie dogodzisz DOKTORZE PIOTRZE jak ktoś napisał nie leczysz przez telefon jaka szkoda ja wysyłam smsa i kolano zdrowe CUD !!!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam gorąco Hanna R

 • dobry

  U doktora byłem tylko raz, więc ciężko mi oceniać całokształt bez wyników jednak nikt inny w Warszawie (kilka wizyt w Lux Med) nie przyjął i nie zajął się mną tak profesjonalnie jak doktor Żbikowski. Poświęca dużo uwagi, słucha, bada i wyczerpująco odpowiada. Polecam

 • bardzo dobry

  W 100% zawodowiec pełen profesjonalizm, wnikliwy i dociekliwy lekarz za wszelką cenę chce pomóc i wyleczyć. Polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy Krzysztof S. i Renata S.

 • bardzo dobry

  Super człowiek miły, kulturalny i Mistrz w tym co robi. Pan doktor przebadał kolano postawił diagnozę zobaczył badania, które potwierdziły przypuszczenia doktora, następnie wytłumaczył na czym polega schorzenie i jakie należy podjąć kroki. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora Piotra Żbikowskiego. Jeden z niewielu lekarzy któremu zależy i ma podejście do człowieka.

 • bardzo dobry

  Cieszę się ogromnie że trafiłem do dr. Żbikowskiego. po 2 latach nieskutecznych terapii i rehabilitacji kolana (zerwany ACL) jedna z rehabilitantek poleciła mi właśnie dr. Żbikowskiego. Już po pierwszej wizycie czułem, że trafiłem do profesjonalisty pierwszej klasy. Większość ortopedów odsyła do poprzednich operatorów i nie wykazuje większego zainteresowania. W tym przypadku byłem bardzo mile zaskoczony. Ostatecznie trafiłem na stół operacyjny i dziś czyli 3 tyg. później chodzę, biegam, skaczę. Przede mną jeszcze długa droga do pełnej sprawności ale póki co wygląda to o niebo lepiej niż przy poprzednich terapiach. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Super Lekarz!!!Po dwóch latach chodzenia od konowała do konowała w końcu trafiłem do prawdziwego lekarza, który zna się na rzeczy. Polecam wszystkim!!!

 • bardzo dobry

  Pan doktor Żbikowski to lekarz, jakich nie spotyka się obecnie. Operował mojemu synowi kolano (usunięcie fragmentu łąkotki). Podczas pierwszej wizyty wszystko nam spokojnie, dokładnie wytłumaczył. Najpierw zbadał syna, obejrzał zdjęcia z rezonansu, postawił diagnozę, a na samym końcu zerknąl na opis, który tylko potwierdził przypuszczenia Pana doktora.Operacja została przeprowadzone bardzo sprawnie. Po zabiegu zarówno wieczorem, jak i rano Pan doktor był u syna żeby sprawdzić czy wszystko ok. Po trzech tygodniach syn czuje się jakby nie miał żadnej operacji. Możliwe, że za 4 tygodnie będzie mógl wrócić do treningów. Pan doktor, pomimo ogromnej ilości obowiązków z wielką cierpliwościa odpowiada na pytania wysyłane do niego mail`em, co też jest rzadkością. Polecam tego lekarza z czystym sumienie. Oprócz fachowości to również przemiły i bardzo kulturalny człowiek!!!

 • dobry

  To była moja pierwsza wizyta u tego lekarza więc nie mogę go jeszcze oceniać. Jako pacjenta potraktował mnie bardzo poważnie, dokładnie wysłuchał,zbadał oraz wytłumaczył na czym polega schorzenie i jak należy je leczyć.

 • neutralny

  Jakiś czas temu przeciążyłem bark i zgłosiłem się do Pana Doktora - stwierdził naderwanie mięśni stożka rotatorów i choć co prawda diagnoza w usg się nie potwierdziła całkowicie to chociaż częściowo tak: zespół ciasnoty. W kontakcie mailowym Pan Doktor co prawda nie odpowiedział na precyzyjnie na zadane przez mnie pytania i dość ogólnie się wypowiedział iż charakter dolegliwości jest przemijający i wszystko będzie można z barkiem robić jednak nie wiem nadal czy wszystko to czynności życia codziennego czy bardziej zaawansowane jak np. ćwiczenia z obciążeniem własnego ciała. To czas pokaże myślę. Na razie komentarz neutralny.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę