Ortopeda dr n. med.

Piotr Żbikowski

103

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • zbikowski.az.pl

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 24 lipca 2014

  Ocena: Dobry

  Podoba mi się, że zostałam uczciwie potraktowana, Dr Piotr Żbikowski uczciwie mi powiedział, że może mi zrobić operację, ale lepiej będzie gdy poddam się rehabilitacji i schudnę.

  zgłoś nadużycie
 • 29 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor już od pierwszych chwil - uprzejmy, sympatyczny. Przebadał co miał przebadać - poinformował mnie w rozmowie o "za i przeciw" zabiegu (jestem wdzięczna za bezstronność). Krótko - polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 5 czerwca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem po kontuzji kolana. Pierwsza wizyta u tego lekarza po dwóch wizytach u innych lekarzy. Lekarz bardzo rzeczowo wytłumaczył jaki może być zasięg kontuzji. Wytłumaczył jakie są ewentualne drogi leczenia. Lekarz nie ma "parcia" na zabieg operacyjny jeśli w danym przypadku zabieg nie jest konieczny. Zaskoczony byłem tym, że zalecił wykonanie rezonansu i powiedział, żeby wyniki dostarczyć elektronicznie a on wykona ocenę i w razie natychmiastowej konieczności wizyty zadzwoni, jeśli konieczności nie będzie - mam się pojawić dopiero za miesiąc na wizycie. Podoba mi się takie podejście - umawiam się na pierwszą wizytę u lekarza i pomimo braku badań w momencie wizyty otrzymuję ich ocenę po ich wykonaniu. Uczciwe podejście.

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem :-) Rzadko zdarza się, żeby lekarz tak obrazowo wytłumaczył w czym rzecz, co robić, czego nie itd. Mimo, że to wizyta prywatna, nie odczułam w żaden sposób, że jestem kolejnym ogniwem do zdobycia korzyści finansowych, jak niestety było w wielu przypadkach. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Nie ma wiekszego specjalisty w zadnej dziedzinie od Pana Dr!!! Jest przesympatyczny, ma ogromna wiedze, operacja mojej reki przebiegla bez zadnych komplikacji

  zgłoś nadużycie
 • 20 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Byłem wczoraj u dr. w CRS i potwierdzam pozytywne wpisy. Jestem po wypadku motocyklowym, po krótkim wstepie pan dr.najpierw sam powyginał moje kolana - diagnozując je , wiedząc co i jak a dopiero później zerknął na wyniki które ze sobą miałem. Wzbudził moje zaufanie jako fachowiec, wszystko wytłumaczył. I cieszę się nawet że będzie mnie operował :) Także polecam - naprawdę warto !

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z pełnym zaangażowaniem i chęciom pomocy. Pragnie pomóc pacjentowi bez parcia na finansowe wzbogacenie się. Oby takich lekarzy w Polsce było więcej wtedy i nasz Kraj byłby dużo dużo lepszy i zdrowszy. Dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  po prostu Dr Żbikowski to Mistrz,jedyny w swoim rodzaju,od ośmiu lat jestem pod Jego opieką lekarską i jestem w 101% zadowolona,nie zamienię Go na nikogo innego.zawdzięczam Mu bardzo wiele,nie jestem wstanie wyrazić wdzięczności i szacunku dla Tego Wspaniałego Człowieka. Dziękuje Doktorze

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Doktor jest mistrzem w swoim fachu. Kontakt mailowy jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które ułatwia szybki kontakt z doktorem. W październiku miałem na Wołoskiej rekonstrukcję wiązadeł, zostałem dokładnie zbadany i przygotowany do operacji, za co niezmiernie dziękuję. Polecam jak najbardziej. To wyjątkowy człowiek!

  zgłoś nadużycie
 • 21 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Jako pacjent oczekuję od lekarza dwóch przymiotów - aby był specjalistą w swojej dziedzinie trafnie diagnozującym schorzenie/kontuzję, a przy tym miał podejście do pacjenta, które daje pewność, że w każdej chwili można poprosić go o radę. Dr P. Żbikowski posiada obie cechy. Przekonywałem się o tym wielokrotnie przed i po operacji. Wielkie wrażenie zrobiła na mnie zwłaszcza możliwość nieskrępowanej komunikacji z Panem Piotrem Żbikowskim. Gdyby każdy lekarz wykonywał swą pracę w taki sposób, służba zdrowia cieszyłaby się nieposzlakowaną opinią społeczną:-). Wielkie słowa uznania!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?