lek.

Piotr Winkler

Neurochirurg

18 opinii +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

specjalizuję się w pełni endoskopowych operacjach kręgosłupa systemem Vertebris firmy Wolf zdjęcie przedstawia ranę pooperacyjną po operacji dyskopatii lędźwiowej więcej

Adresy i cenniki

 • Gabinet Neurochirurgiczny

  ul.Chopina 1A/B
  62-600 Konin, wielkopolskie

  Dane kontaktowe

  711
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Informacje o lekarzu

O mnie

specjalizuję się w pełni endoskopowych operacjach kręgosłupa systemem Vertebris firmy Wolf
zdjęcie przedstawia ranę pooperacyjną po operacji dyskopatii lędźwiowej

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jest to najlepszy neurochirurg, jakiego znam. Człowiek o wielkim sercu. Uratował mi życie, wyprowadził z tragicznego wypadku bez szwanku. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. To właśnie dzięki niemu funkcjonuje i wyglądam jak normalna kobieta. Każdej osobie, szukającej naprawdę dobrego neurochirurga, z pełną odpowiedzialnością polecam dr Winklera!

 • bardzo dobry

  Lekarz o cudownym sercu."Człowiek anioł" - Pan Bóg prowadzi jego ręką podczas tych wszystkich operacji.Uratował życie mojemu 10-letniemu synkowi. Modlę się o jego siłę i by nigdy nie stracił wiary w to co robi. Lekarz profesjonalista, człowiek który pomimo wszystkiego stawia na pierwszym miejscu życie ludzkie.. . Dziękuję Dr.Winkler- mama Janka S.

 • bardzo dobry

  Byłem operowany 2 krotnie, dzieki temu człowiekowi chodzę na własnych nogach, przekonałem się o jednej rzeczy mając kontakt z Panem Piotrem, a mianowicie o tym że swój honor ceni bardziej od pieniędzy.Narzekają że drogi , opryskliwy.Mnie przyjął bardzo ciepłą,ale należy pamiętać że to lekarz , a nie "dobry wujcio"Jeżeli nie dajborze musiałbym się położyć znowu na stół operacyjny, to zrobie wszystko aby koło tego stołu stał ON ze skalpelem , a nie kto inny..Kiedyś przyjmował w Kutnie , ale nie wiem co za "inteligentny" jegomość doprowadził do tego że już w Kutnie go nie ma.Jedno jest pewne , aby mógł on pracować musi mieć zapewniony dobry sprzęt, nie byle co, co w każdej chwili może się popsuć.A że niektórzy "jęczą:" że drogi...hmmm. cóż mając taki talent w rękach i taką precyzję ma prawo się cenić , bo aby osiągnąć taką technikę , musiał również sporo poświęcić pieniędzy ,czasu i wyrzeczeń.Ale tak jak wspomniałem jest to człowiek HONORU, pieniądze są na dalszym planie,.Ja mu życzę , wszystkiego co najlepsze, nawet i góry pieniędzy , bo jego zdolności są bezcenne. Norbert z Kutna.

 • bardzo dobry

  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i niezwykłej osobowości dr Winklera. Operował mój kręgosłup w odcinku szyjnym 30 maja. W miły, przystępny sposób wyjaśnił, odpowiedział cierpliwie na pytania. Wspaniały LEKARZ...aż trudno uwierzyć,że zarządzając odziałem (świetnie!!) jednocześnie nie przestaje być doskonałym lekarzem...Moja szyja nazajutrz po operacji "czuła się " b.dobrze i tak jest nadal...Dziękuję i życzę Panu,by nie zatracił Pan nigdy tego Kim Pan jest:):)

 • bardzo dobry

  Niesamowity lekarz , cudowny człowiek. Przed paroma dniami przyjął mojego tatę na swój oddział całkowicie bezinteresownie. Po rozmowie telefonicznej postanowił zająć się moim tatem , podejmując się usunięcia guza mózgu - glejaka....Jest niesamowitym profesjonalistą , a zarazem człowiekiem. Podchodzi do pacjenta i jego rodziny z ogromną cierpliwością i zainteresowaniem.Lekarz z powołania. Prawdę mówiąc, do tej pory nie miałam jeszcze do czynienia z podobnym lekarzem....niestety...Panie Doktorze, chciałam Panu serdecznie podziękować za wszystko co Pan dla nas zrobił. A przede wszystkim za to ,że przyjął Pan pod swoje "skrzydło" mojego tatę i tak profesjonalnie wykonał jego operację . Jestem Panu ogromnie wdzięczna.Również za szczerość.

 • bardzo dobry

  Byłem u doktora, pokazałem mu dokumentacje medyczną dotyczącą problemów z kręgosłupem dał mi nadzieję że jest wyjście z traumy po bólach z kręgosłupem. Następnie przeprowadził mi operacje odbarczenia kręgosłupa L4/L5 ból zmniejszył się o połowę pozostała jeszcze kolejna wizyta i mam nadzieje że do końca wyprowadzi mnie z problemów z bólami kręgosłupa. Wspaniały fachowiec. POLECAM. Piotr - pacjent

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  W imieniu moim i całej rodziny pragnę podziękować Ordynatorowi oraz wszystkim lekarzom i pielęgniarkom Oddziału Neurochirurgii za opiekę nade mną podczas pobytu na Oddziale W szczególności dziękuję dr Piotrowi Winklerowi za pomyślnie przeprowadzoną operację poświęcenie oraz pełne oddanie podczas całego pobytu na oddziale Życzę wszelkiej satysfakcji z wykonywanej pracy wytrwałości w trudnych chwilach oraz powodzeni w realizacji wszystkich celów i zamierzeń Z wyrazami szacunku Jacek J

 • bardzo dobry

  Również trafiłam do doktora Winklera, bardzo dobry specjalista w swoim fachu, sympatyczny i skromy jako człowiek. Jako jedyny lekarz dał mi nadzieję, na normalne życie bez bólu. Wielu poprzednich lekarzy nie chciało się podjąć operacji przepukliny w odcinku lędźwiowym. Kazali najpierw schudnąć, ale jak schudnąć jak człowiek może przejść z pokoju do łazienki tylko. Plecy bolą, noga zostaje gdzieś w tyle nie można jej podnieść... Od pierwszej wizyty u doktora do operacji nie minął nawet miesiąc. Interwencja szybka, w porównaniu do poprzednich lekarzy. Teraz normalnie się ruszam, nic mnie nie boli, ale trzeba na siebie uważać. Bardzo dziękuję Panu doktorowi za pomoc i za troskę.

 • bardzo dobry

  Trafiłam do dr Winklera z moją 70letnią babcią Emilią.Patologiczne złamanie kręgosłupa na odcinku lędźwiowym spowodowanym rozrostem szpiczaka mnogiego.Pan Doktor bardzo szybko zadziałał i skierował babcię na operację. Babci życie wróciło do normy. Może się nim, znów cieszyć. Pan Doktor to najwyższej klasy neurochirurg,a przy tym bardzo skromny człowiek. Specjalista ogromnego serca i bezinteresownej troski o pacjentów. Zawsze ciepły,cierpliwy i wyrozumiały,dający chorym nadzieję która jest poparta Jego praktyką lekarską. To lekarz z powołania wykonujący swój zawód z wielką pasją i miłością. Człowiek o bardzo wielkim sercu. Bardzo dziękuję Panie Doktorze, jestem bardzo wdzięczna.