LOKALIZACJA GABINETU PATRZ FOTO ..Masz pilną sprawę dzwoń x605626696x. Rejestracja internetowa jest bardzo prosta. Wybierz datę ,godzinę i zaznacz ją. Proszę przychodzić na wyznaczoną godzinę. Apa... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Wizyta (usg w cenie wizyty) 100 zł
Zwykła cytologia ( wynik po 3dniach roboczych) 30 zł
Kolposkopia 150 zł
Wkładka domaciczna zwykła 350 zł
Wymaz z pochwy na posiew bakteriologiczny 50 zł
Biopsja aspiracyjna endometrium 400 zł
HPV test 300 zł
Antykoncepcja po stosunku wypisanie recepty bez badania 100 zł
Cytologia płynna LBC ( wynik po 14 dniach roboczych ) 100 zł
Wkładka domaciczna hormonalna Mirena lub Jaydess 1 000 zł
Fotokoagulacja zmian szyjki ( nadżerki ) 200 zł
KOLEJNA taka sama recepta -kontynuacja leczenia bez badania 50 zł
Biopsja szyjki macicy i kanału szyjki 300 zł
więcej

Informacje o lekarzu

O mnie

LOKALIZACJA GABINETU PATRZ FOTO ..Masz pilną sprawę dzwoń x605626696x. Rejestracja internetowa jest bardzo prosta. Wybierz datę ,godzinę i zaznacz ją. Proszę przychodzić na wyznaczoną godzinę. Aparat USG wysokiej klasy Samsung Medison SonoAce X8.
E-mail..wajda59@wp.pl
DNI I GODZINY PRZYJĘĆ MOGĄ SIĘ ZMIENIAĆ..... Aktualne dni i godziny przyjęć są podane i podświetlone w kalendarzu powyżej.


W roku 1984 kończyłem Akademię Medyczną w Lublinie.
Mój staż pracy to 30 lat.
Pracuję w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim w Krośnie na Oddziale Ginekologii i Położnictwa.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz! zaczynając od początku, rejestracja internetowa to rewelacja, punktualność wizyty idealna. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek, więc nie odczuwa się przy nim skrępowania. Wszystko wyjaśnia bardzo rzeczowo ale też w łatwy i przystępny sposób. Proponuje różnego rodzaju rozwiązania i wyjaśnia ich działanie. Gorąco polecam i pozdrawiam Pana doktora.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 23 marca 2015)

  Bardzo dziekuję i również pozdrawiam

 • bardzo dobry

  powiem krótko -bardzo dobry lekarz! z cierpliwością nawet do bardzo upierdliwych pacjentek:) rzeczowo konkretnie i na temat.. A no i co ważne wszystko bardzo punktualnie, jeśli chodzi o godziny.. no i za rewelacje uważam rejestracje przez neta;) Pozdrawiam:)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 21 marca 2015)

  Zawsze wydawało mi się, że nie mam cierpliwości. Widocznie nie jest Pani tak bardzo upierdliwa :). Dziękuje i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  .Bardzo dobry lekarz byłam już dwa razy na wizycie Pan doktor bardzo uprzejmy ,rzetelny .Oceniam swoje wizyty na 6+. Rejestracja przez internet rewelacja

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 10 marca 2015)

  Bardzo dziękuję za dowód sympatii w postaci wpisu pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Doktor prowadził moją ciążę - wizyty na NFZ. Zawsze miły i rzeczowy. Zainteresowany pacjentką również w szpitalu. Jeżeli miałabym ponownie wybierać to nie zastanawiałabym się nad innym lekarzem. Z czystym sumieniem polecam.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 4 marca 2015)

  Miło mi to czytać .Dziękuję i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  bardzo polecam dr Wajdę! jestem bardzo zadowolona. kiedy tzreba to zażartuje, kiedy trzeba- wytłumaczy. niestety nie podoba mi się to że na usg ciąży mąż nie może wejść do gabinetu. w końcu to też jego dziecko i ma prawo go widzieć. zdjęcia usg to nie to samo.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 3 marca 2015)

  Bardzo dziękuję za dowód sympatii w postaci wpisu i pozdrawiam serdecznie . Musiało zajść jakieś nieporozumienie, ponieważ nie robię problemów jeśli partner chce być przy usg ciąży.Co innego przy badaniu ginekologicznym.

 • bardzo dobry

  Wyrozumiały, profesjonalny i bardzo miły lekarz. Widać że zależy mu na dobru pacjentki, i jest zaangażowany w leczenie.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 21 lutego 2015)

  Bardzo dziękuję za dowód sympatii w postaci wpisu pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Pan doktor mily uprzejmy bardzo rzeczowy chodziłam do pana doktora na nfz . Pan doktor prowadzil moja ciaze . Naprawde bylam zadowolona z pana doktora . Pozdrawiam pana doktora serdecznie

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 26 stycznia 2015)

  dziękuje i również pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Swoje wizyty mogę opisać jedynie w samych superlatywach: konkretnie, rzeczowo, profesjonalnie, czułam się komfortowo, byłam zawsze dokładnie zbadana, również laboratoryjnie, ciąża skończyła się cięciem cesarskim, wykonanym osobiście przez Pana Doktora które mnie pozytywnie zaskoczyło, ponieważ poprzedni zabieg był traumatyczny. Jestem już w domu szczęśliwa z córeczką i polecam jak najbardziej wizyty u takich profesjonalistów.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 6 stycznia 2015)

  dziękuję i pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Już bardzo długi czas nosiłam się z zamiarem napisania opinii o panu doktorze i w końcu postanowiłam to zrobić...Ogromnym plusem dla mnie jest rejestracja internetowa- szybko i samemu można wybrać odpowiedni dzień i godzinę którą w razie W zawsze można odwołać lub zmienić.. Kolejny plus to jakby to napisac ludzkie podejście pana doktora...ja zawsze przed każdą wizytą ogromnie się stresuję ale wszystko mija po przekroczeniu progu gabinetu.. Doświadczenie wg mnie też ma wiele do rzeczy bo co 30 lat pracy to nie 5...Może nie zawsze żarty pana doktora są śmieszne..no ale cóż...zależy od poczucia humoru...co do opinii na którą się natknęłam kiedyś że doktor namawia swoje pacjentki na wizyty w gabinecie prywatnym...mnie raz zaproponował takową gdy jeszcze nie było możliwości zrobienia usg dopochwowego w szpitalu...poza tą sytuacją nigdy nie zdarzyła się podobna a dr prowadził moje dwie ciąże na nfz...raz gdy byłam prywatnie zaproponował aby kolejne wizyty odbywały się na nfz...Nie zadowolona byłam jedynie z tego że nigdy nie znałam orientacyjnych wymiarów i wagi dziecka...a to że nie ma łazienki w gabinecie tylko w korytarzu- wiele poradni na nfz tak ma a że to jest wizyta prywatna to myślę że nie płaci się za wygląd i estetykę pomieszczenia tylko za doświadczenie i za to że nie czeka się tygodniami na rejestrację a później godzinami na przyjęcie....Godzina na którą jest się zarejestrowanym jest można by rzec że święta...nie ma opóźnień jak ma to miejsce u niektórych lekarzy...

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 29 grudnia 2014)

  Bardzo dziękuję za dowód sympatii w postaci wpisu pozdrawiam serdecznie

 • bardzo dobry

  Bardzo miły lekarz , taki,z którym można porozmawiać i wszystko wyjaśni.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  lek. Piotr Wajda ( 16 grudnia 2014)

  dziękuję i pozdrawiam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę