Piotr Starzak, chirurg Katowice

Piotr Starzak

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

36
 • 21 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dziękujemy serdecznie Panu Doktorowi za pomyślnie przeprowadzoną operacje u syna Remka (złamanie główki kości ramiennej z przemieszczeniem), za Jego uprzejmość, profesjonalizm oraz cierpliwe podejście do rodzica. Życzymy wielu sukcesów na drodze zawodowej oraz osobistej. Wdzięczni rodzice.

  zgłoś nadużycie
 • 17 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cudowny człowiek...świetny lekarz! "Poskładał"moją córkę, chociaż wydawało się, że to niemożliwe. Uwielbiam! Ps. czy ktoś wie czy doktor Starzak jest żonaty...? ;)

  zgłoś nadużycie
 • 5 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Rewelacyjny człowiek, genialne podejście do dzieci, znakomity lekarz i fachowiec. Serdeczne podziękowania za objęcie leczeniem synka Dominika z ziarniniakiem na buźce. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy i umiejętności. Serdecznie pozdrawiamy Mama i Dominik

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Super specjalista. Jeżeli macie problem chirurgiczny to tylko do doktora Starzaka!!!Ma wyjątkowe podejście do dzieci,nie znikający uśmiech i wewnętrzny spokój który udziela się małym pacjentom jak i rodzicom. Duży szacunek do tego człowieka.Pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 20 maja 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny lekarz ! Po raz pierwszy spotkałam tak spokojnego,opanowanego i mega miłego faceta . Cudowne,delikatne podejście do małych pacjentów i przestraszonych rodziców . GORĄCO POLECAM PANA DR PIOTRA STARZAKA !!!

  zgłoś nadużycie
 • 19 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Niezwykły człowiek! W trudnej dla rodzica sytuacji, z cierpliwością, delikatnością, wyczuciem objaśnia skomplikowane medyczne sformułowania. Informuje o sposobie leczenia. Nie stwarza dystansu, jest ciepły a jednocześnie konkretny i rzeczowy. Słyszałam znakomite opinie o nim jako fachowcu. U mojego synka, po zabiegu wszystko dobrze, więc mam nadzieję, że i tu Pan doktor jest znakomity. Polecam, polecam, polecam!!!!

  zgłoś nadużycie
 • 30 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały, ciepły, empatyczny człowiek, który z całą pewnością przyciąga ludzi, budząc u nich spokój i zaufanie w chwili, kiedy trzeba powierzyć los dziecka w medyczne ręce. Polecam i mam nadzieję, że nigdy nie przyjdzie mi zmienić swojego stanowiska na ten temat.

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam z calego serca Pana dr Starzaka. Ma wspaniale podejście do dzieciaków i niesamowity szacunek dla rodziców. W dzisiejszych czasach rzadko się zdarza trafić na takiego lekarza. Jest to jedyny lekarz przed którym mój syn nie czuje lęku.

  zgłoś nadużycie
 • 27 sierpnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor jest wyśmienitym specjalistą,zawsze miły,uśmiechnięty,wyjaśni wszystko dokładnie.Moja Zuzia jest zachwycona panem doktorem.Bardzo dziękujemy!

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetne podejście zarówno do małego pacjenta, jak i jego poddenerwowanego wypadkiem rodzica. Szybko ocenił sytuację, wyjaśnił zagrożenia i ustalił dalsze postępowanie. Polecam. PS. Jest jeden mankament - na córcię nie działają teraz przestrogi -jak znowu się nie będziesz słuchać to coś Ci się stanie i znowu trafisz do szpitala. ...Córcia- do tego miłego Pana doktora ? :-)

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online