dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt

Adresy

Usługi

Kolposkopia 200 zł
Wykrywanie i genotypowanie wirusa HPV 200 zł
Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) 150 zł
Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) 150 - 200 zł

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,specjalista,przeprowadza badania w sposób profesjonalny,kompetentny, polecam pana doktora.

 • bardzo słaby

  Witam Pan doktor w czasie mojej ciąży bardzo zaniedbał swoje obowiązki. Doprowadził mnie do stanu rzucawki i mało co a bym straciła dziecko. Mój syn ma 20 lat i doktor ma szczęście, że w tamtych czasach nie byłam taka mądra jak dzisiaj. Nie polecam!!!! Z poważaniem M. Słupikowska

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 30 maja 2015)

  No cóż... Po ponad 20 latach nie dysponuje niestety żadnymi dokumentami na swoja "obronę". Pamiętam natomiast z całą pewnością, że pani Słupikowska rodziła w innym szpitalu niż ja pracowałem i to w czasie mojego "wolnego", kiedy przebywałem poza Bydgoszczą i siłą rzeczy nie byłem przy jej porodzie

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Siwek jest niezwykłym człowiekiem, a przede wszystkim dobrym fachowcem. Ma świetne podejcie do pocjenta, a do tego jest bardzo miły, delikatny, swym poczuciem humoru rozładowywał towarzyszący mi stres. Jasno i rzeczowo objaśnił wyniki. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego powolania. Dyskretny, delikatny, cala wizyta, jak i samo badanie przebiega w przyjemnej, niestresujacej atmosferze. Kompetentny zarowno w stanach chorobowych, prowadzeniu ciazy, jak i samej profilaktyce. Wizyta u Pana doktora to spotkanie z zaufanym i zyczliwym czlowiekiem, ktory świetnie sprawdza sie w swojej profesji. Szczerze polecam zarowno na pierwsza wizyte z lekarzem tej profesji, jak i w ewentualnych stanach chorobowych, czy okresie ciazy. Patrycja Madej.

 • bardzo słaby

  nie polecam,Traktuje mnie jak by mnie za kare leczył. Zero wytłumaczenia wynikow i stanu zdrowia. Oby tylko szybko pozbyc sie pacjentki. Mam nadzieje ze doczekam wizyty gdzie przebiegnie ona w sposob mily a nie za kare.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 czerwca 2015)

  Nie wiem gdzie się podziała moja poprzednia odpowiedź, ale kiedyś musiało dojść do sytuacji, że przy takim nawale pracy i dużym obciążeniem administracyjnym (wiele danych do wprowadzenia do systemu informatycznego) któraś pacjentka odniosła mylne wrażenie, że komputerowi poświęcam więcej uwagi niż jej samej. Cóż mogę powiedzieć : przepraszam!

 • bardzo dobry

  Doktor Siwek podczas badania jest bardzo szczegółowy i dokładny, a przy tym niezwykle delikatny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę, lekarz z powołania.

 • bardzo słaby

  Byłam raz - w prywatnym gabinecie. Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. Proponuje usunięcie macicy jak wyrwanie zęba.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 kwietnia 2015)

  Zgadza się: stomatolog rozmawia o usunięciu chorego zęba, laryngolog o usunięciu chorego migdałka, a ginekolog o usunięciu chorej macicy jako proponowanym sposobie leczenia. Empatią nie jest zaniechanie propozycji koniecznego leczenia operacyjnego, lecz czytelne i rzeczowe jej przedstawienie.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam to w 100% profesjonalista. Jest specjalistą, uczciwym i mądrym człowiekiem. Doświadczony położnik.

 • bardzo dobry

  ogromna wiedza, biegłość zawodowa i wspaniała komunikatywność - i to wszystko w jednym człowieku - podziwiam i polecam !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Byłam u Pana Doktora dwa , może trzy razy i mogę stwierdzić że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie .Ma humorystyczne podejście co w moim przypadku jest bardzo ważne , gdyż całkowicie mnie to odstresowało...myślę że Pan Doktor oprócz swojej specjalizacji jest również dobrym "psychologiem" potrafi dostrzec stres u pacjentki.Wchodząc do gabinetu zawsze mam ze strachu łzy w oczach i chce mi się płakać , jednak po wymianie kilku zdań z Panem Doktorem czuję się jakbym była na miłym spotkaniu wśród dobrych znajomych.Zaciągnęłam do Pana Doktora również moją córkę , opisała wizytę i Pana doktora również w samych superlatywach.Nie stać mnie na prywatne wizyty więc proszę mi wierzyć że nie jest prawdą że lekarze są mili przyjmując tylko w prywatnych gabinetach, do innych specjalistów też nie chodzę prywatnie i nigdy nie zdarzyło mi się żebym miała jakieś nie miłe wspomnienia.Pana Doktora mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie.Jest to lekarz ,który jak zauważyłam pracuje z chęci pomocy pacjentkom a nie dla zysku jak się często słyszy że co niektórzy lekarze oferują wizyty w prywatnym gabinecie. Z wyrazami szacunku Justyna Pawłowska i Marta Dobrowolska.