dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

Adresy i cenniki

 • Gabinet Ginekologiczny

  Adres

  ul. Pestalozziego 27
  85-095 Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka, Przelew na konto

  Usługi

  Kolposkopia 200 zł
  Wykrywanie i genotypowanie wirusa hpv 200 zł
  Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) 150 zł
  Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) 150 - 200 zł

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,specjalista,przeprowadza badania w sposób profesjonalny,kompetentny, polecam pana doktora.

 • bardzo słaby

  Witam Pan doktor w czasie mojej ciąży bardzo zaniedbał swoje obowiązki. Doprowadził mnie do stanu rzucawki i mało co a bym straciła dziecko. Mój syn ma 20 lat i doktor ma szczęście, że w tamtych czasach nie byłam taka mądra jak dzisiaj. Nie polecam!!!! Z poważaniem M. Słupikowska

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 30 maja 2015)

  No cóż... Po ponad 20 latach nie dysponuje niestety żadnymi dokumentami na swoja "obronę". Pamiętam natomiast z całą pewnością, że pani Słupikowska rodziła w innym szpitalu niż ja pracowałem i to w czasie mojego "wolnego", kiedy przebywałem poza Bydgoszczą i siłą rzeczy nie byłem przy jej porodzie

 • bardzo dobry

  Pana Doktora poznałam prawie cztery lata temu. Przeprowadził wtedy moje pierwsze badanie ginekologiczne. Wykazał się przy tym dużą cierpliwością, za co jestem bardzo wdzięczna. Nie zniechęciłam się i zrozumiałam, że te badania są ważne dla mojego zdrowia. Kolejne wizyty również przebiegały i przebiegają w miłej atmosferze. Pan Doktor dba o swoje pacjentki, ma poczucie humoru i lubi żartować. Rozmową odwraca uwagę od niezbyt przyjemnych badań. Wszystko to sprawia, że czuję się swobodnie i nie boję się. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Doktor Siwek to wyjątkowa osobowość. Jest przesympatycznym człowiekiem, z dużą dawką humoru, do tego kulturalny, empatyczny, profesjonalny i bezinteresowny. Nie jest materialistą, a wśród ginekologów to rzadkość. Do doktora uczęszczam na wizyty od lat - wcześniej rutynowe kontrole, a w ostatnim czasie ciąża (na szczęście przebiegająca bez powikłań). Każda wizyta przebiegała w miłej atmosferze, bez pośpiechu i spoglądania na zegarek. Z czystym sumieniem polecam doktora wszystkim paniom. Jedyne na co można by ponarzekać, to coraz większa popularność doktora i coraz dłuższe kolejki w poczekalni! Pozdrawiam Doktorze i po raz kolejny bardzo serdecznie dziękuję za wszystko!

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Siwek jest niezwykłym człowiekiem, a przede wszystkim dobrym fachowcem. Ma świetne podejcie do pocjenta, a do tego jest bardzo miły, delikatny, swym poczuciem humoru rozładowywał towarzyszący mi stres. Jasno i rzeczowo objaśnił wyniki. Polecam wszystkim.

 • bardzo dobry

  Lekarz z prawdziwego powolania. Dyskretny, delikatny, cala wizyta, jak i samo badanie przebiega w przyjemnej, niestresujacej atmosferze. Kompetentny zarowno w stanach chorobowych, prowadzeniu ciazy, jak i samej profilaktyce. Wizyta u Pana doktora to spotkanie z zaufanym i zyczliwym czlowiekiem, ktory świetnie sprawdza sie w swojej profesji. Szczerze polecam zarowno na pierwsza wizyte z lekarzem tej profesji, jak i w ewentualnych stanach chorobowych, czy okresie ciazy. Patrycja Madej.

 • bardzo słaby

  nie polecam,Traktuje mnie jak by mnie za kare leczył. Zero wytłumaczenia wynikow i stanu zdrowia. Oby tylko szybko pozbyc sie pacjentki. Mam nadzieje ze doczekam wizyty gdzie przebiegnie ona w sposob mily a nie za kare.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 czerwca 2015)

  Nie wiem gdzie się podziała moja poprzednia odpowiedź, ale kiedyś musiało dojść do sytuacji, że przy takim nawale pracy i dużym obciążeniem administracyjnym (wiele danych do wprowadzenia do systemu informatycznego) któraś pacjentka odniosła mylne wrażenie, że komputerowi poświęcam więcej uwagi niż jej samej. Cóż mogę powiedzieć : przepraszam!

 • bardzo dobry

  Doktor Siwek podczas badania jest bardzo szczegółowy i dokładny, a przy tym niezwykle delikatny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę, lekarz z powołania.

 • bardzo słaby

  Byłam raz - w prywatnym gabinecie. Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. Proponuje usunięcie macicy jak wyrwanie zęba.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 kwietnia 2015)

  Zgadza się: stomatolog rozmawia o usunięciu chorego zęba, laryngolog o usunięciu chorego migdałka, a ginekolog o usunięciu chorej macicy jako proponowanym sposobie leczenia. Empatią nie jest zaniechanie propozycji koniecznego leczenia operacyjnego, lecz czytelne i rzeczowe jej przedstawienie.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam to w 100% profesjonalista. Jest specjalistą, uczciwym i mądrym człowiekiem. Doświadczony położnik.