Ginekolog dr n. med.

Piotr Siwek

Poproś o włączenie kalendarza
52

Adresy

 • Gabinet Ginekologiczny

  Bydgoszcz, ul. Pestalozziego 27

  6016647 ... (zobacz więcej)

Informacje o lekarzu

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 13 listopada 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Witam Pan doktor w czasie mojej ciąży bardzo zaniedbał swoje obowiązki. Doprowadził mnie do stanu rzucawki i mało co a bym straciła dziecko. Mój syn ma 20 lat i doktor ma szczęście, że w tamtych czasach nie byłam taka mądra jak dzisiaj. Nie polecam!!!! Z poważaniem M. Słupikowska

  zgłoś nadużycie
 • 8 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Doktor Siwek podczas badania jest bardzo szczegółowy i dokładny, a przy tym niezwykle delikatny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę, lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 12 czerwca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Byłam raz - w prywatnym gabinecie. Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. Proponuje usunięcie macicy jak wyrwanie zęba.

  zgłoś nadużycie
 • 6 czerwca 2014

  Ocena: bardzo słaby

  Witam :) rownież jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami o P.Dr.Siwek,ale czym tu się dziwić skoro jeśli idzie się prywatnie do lekarza to każdy jest miły i uśmiechnięty ponieważ się płaci.Ja osobiście miałam przyjemność poznać Pana ginekologa w Centrum Onkologii w Bydgoszczy.Strasznie się bałam przed tą wizytą..dodatkowo kobiety,które czekały na wizytę u Pana Dr.Siwka mówiły,że strasznie nie przyjemny lekarz...i że wszystko zależy od humoru Pana doktora jak potraktuje...ja chyba trafiłam na ten zły humor..wchodząc do gabinetu i mówiąc dzień dobry nie usłyszałam nic..dopiero za drugim razem P.ginekolog odpowiedział i pielęgniarka (bądź położna) towarzysząca mu.. od razu,gdy usiadłam czułam niesamowitą presje i złe nastawienia do pacjenta lekarza i Pani mu towarzyszącej... odniosłam wrażenie tak jak bym tym Państwu przeszkadzała.. Strasznie się denerwowałam przed badaniami,a lekarz nic nie robił,aby rozluźnić atmosferę..hmm...tego nie da się opisać.Badania były strasznie nie przyjemne..nawet jeśli same w sobie są nie przyjemne to inaczej by było,gdyby lekarz był uśmiechnięty...Wychodząc z gabinetu nie mogłam się uspokoić cały dzień.Nie rozumiem jak można pracować w Centrum Onkologii i przyjmować osoby bardzo chore i w dodatku tak je traktować.Dużo empatii i samo krytyki życzę Panie doktorze i uśmiechu ponieważ nie uważam żeby Pan chciałby pójść do lekarza i zostać nie miło potraktowany...proszę postawić się na miejscu zestresowanego pacjenta.Nie do mnie należy ocenianie fachowości Pana ponieważ uważam,że z pewnością zna się Pan na tym co robi..w końcu nie po to wybrał Pan taki zawód..Uważam,że miłe podejście do pacjenta nie zależnie od kolejki i od tego czy jest to wizyta prywatna powinno być perfekcyjne i z powołania,a zapewne Pan Doktor wie,że na tym by nic nie stracił,a może zyskał by nowych zadowolonych pacjentów,którzy szukają lekarza miłego itp.Osobiście mam nadzieję,że już nie będę miała przyjemności być u Pana na wizycie w Centrum Onkologii.Zachęcam mianowicie wszystkie Panie,aby wyrażały szczerze swoje opinie,bo to może w przyszłości zaowocować ominięciem takich lekarzy.

  zgłoś nadużycie
 • 25 kwietnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Potwierdzam to w 100% profesjonalista. Jest specjalistą, uczciwym i mądrym człowiekiem. Doświadczony położnik.

  zgłoś nadużycie
 • 10 listopada 2013

  Ocena: bardzo dobry

  ogromna wiedza, biegłość zawodowa i wspaniała komunikatywność - i to wszystko w jednym człowieku - podziwiam i polecam !!!

  zgłoś nadużycie
 • 14 października 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Byłam u Pana Doktora dwa , może trzy razy i mogę stwierdzić że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie .Ma humorystyczne podejście co w moim przypadku jest bardzo ważne , gdyż całkowicie mnie to odstresowało...myślę że Pan Doktor oprócz swojej specjalizacji jest również dobrym "psychologiem" potrafi dostrzec stres u pacjentki.Wchodząc do gabinetu zawsze mam ze strachu łzy w oczach i chce mi się płakać , jednak po wymianie kilku zdań z Panem Doktorem czuję się jakbym była na miłym spotkaniu wśród dobrych znajomych.Zaciągnęłam do Pana Doktora również moją córkę , opisała wizytę i Pana doktora również w samych superlatywach.Nie stać mnie na prywatne wizyty więc proszę mi wierzyć że nie jest prawdą że lekarze są mili przyjmując tylko w prywatnych gabinetach, do innych specjalistów też nie chodzę prywatnie i nigdy nie zdarzyło mi się żebym miała jakieś nie miłe wspomnienia.Pana Doktora mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie.Jest to lekarz ,który jak zauważyłam pracuje z chęci pomocy pacjentkom a nie dla zysku jak się często słyszy że co niektórzy lekarze oferują wizyty w prywatnym gabinecie. Z wyrazami szacunku Justyna Pawłowska i Marta Dobrowolska.

  zgłoś nadużycie
 • 4 lipca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i, wydaje mi się, dobry lekarz. Nie żałuje badań, jak trzeba to je zleci. Ma genialne poczucie humoru, nie spieszy się, nie ma się wrażenia, że chce się pacjentki jak najszybciej pozbyć jak to często u innych lekarzy bywa. Warto polecać ;)

  zgłoś nadużycie
 • 26 czerwca 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Prawdziwy profesjonalista ! Lekarz z powołania , podczas gdy inny lekarz wykrył u mnie nadżerkę ropną czyli na maksa ostrą pan dr. Siwek wyprowadził mnie z błędnej diagnozy. Okazało się że jestem zdrowa jak ryba a poprzedni lekarz okazał się naciągaczem i oszustem.Na monitorze pokazał mi jak wygląda u mnie obraz szyjki i profesjonalnie wytłumaczył :)) Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam w swoim życiu na dr Siwka. Z nim czuję się bezpieczna o swoje zdrowie. Dodam ze jestem pacjentką już kilkanaście lat i trafiałam nieraz do innych lekarzy lecz zawsze jak bumerang wracam do doktora Siwka dla mnie jest Najlepszy! Gorąco polecam

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Wykryto u mnie dziwne zmiany wewnątrz macicy. Postawiono pesymistyczną diagnozę i zostawiono mnie z problemem. Wówczas znajoma poleciła mi dr Siwka. Jego reakcja była natychmiastowa. Zajął się mną profesjonalnie. Wskazał szpital, który mi pomoże i zadbał, abym była tam jak najszybciej przyjęta. Wszystko skończyło się pomyślnie i będę mu za to wdzięczna do końca życia. Oceniam Pana Doktora jako lekarza z pasją wykonującego swój zawód i jednocześnie z błyskotliwym poczuciem humoru, który rozładowuje najtrudniejsze sytuacje i chwile. Polecam!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja