dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Usługi

Kolposkopia 200 zł
Wykrywanie i genotypowanie wirusa HPV 200 zł
Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) 150 zł
Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) 150 - 200 zł

Informacje o lekarzu

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Choroby

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz,specjalista,przeprowadza badania w sposób profesjonalny,kompetentny, polecam pana doktora.

 • bardzo słaby

  Witam Pan doktor w czasie mojej ciąży bardzo zaniedbał swoje obowiązki. Doprowadził mnie do stanu rzucawki i mało co a bym straciła dziecko. Mój syn ma 20 lat i doktor ma szczęście, że w tamtych czasach nie byłam taka mądra jak dzisiaj. Nie polecam!!!! Z poważaniem M. Słupikowska

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 30 maja 2015)

  No cóż... Po ponad 20 latach nie dysponuje niestety żadnymi dokumentami na swoja "obronę". Pamiętam natomiast z całą pewnością, że pani Słupikowska rodziła w innym szpitalu niż ja pracowałem i to w czasie mojego "wolnego", kiedy przebywałem poza Bydgoszczą i siłą rzeczy nie byłem przy jej porodzie

 • bardzo słaby

  nie polecam,Traktuje mnie jak by mnie za kare leczył. Zero wytłumaczenia wynikow i stanu zdrowia. Oby tylko szybko pozbyc sie pacjentki. Mam nadzieje ze doczekam wizyty gdzie przebiegnie ona w sposob mily a nie za kare.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 czerwca 2015)

  Nie wiem gdzie się podziała moja poprzednia odpowiedź, ale kiedyś musiało dojść do sytuacji, że przy takim nawale pracy i dużym obciążeniem administracyjnym (wiele danych do wprowadzenia do systemu informatycznego) któraś pacjentka odniosła mylne wrażenie, że komputerowi poświęcam więcej uwagi niż jej samej. Cóż mogę powiedzieć : przepraszam!

 • bardzo dobry

  Doktor Siwek podczas badania jest bardzo szczegółowy i dokładny, a przy tym niezwykle delikatny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę, lekarz z powołania.

 • bardzo słaby

  Byłam raz - w prywatnym gabinecie. Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. Proponuje usunięcie macicy jak wyrwanie zęba.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 kwietnia 2015)

  Zgadza się: stomatolog rozmawia o usunięciu chorego zęba, laryngolog o usunięciu chorego migdałka, a ginekolog o usunięciu chorej macicy jako proponowanym sposobie leczenia. Empatią nie jest zaniechanie propozycji koniecznego leczenia operacyjnego, lecz czytelne i rzeczowe jej przedstawienie.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam to w 100% profesjonalista. Jest specjalistą, uczciwym i mądrym człowiekiem. Doświadczony położnik.

 • bardzo dobry

  ogromna wiedza, biegłość zawodowa i wspaniała komunikatywność - i to wszystko w jednym człowieku - podziwiam i polecam !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Byłam u Pana Doktora dwa , może trzy razy i mogę stwierdzić że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie .Ma humorystyczne podejście co w moim przypadku jest bardzo ważne , gdyż całkowicie mnie to odstresowało...myślę że Pan Doktor oprócz swojej specjalizacji jest również dobrym "psychologiem" potrafi dostrzec stres u pacjentki.Wchodząc do gabinetu zawsze mam ze strachu łzy w oczach i chce mi się płakać , jednak po wymianie kilku zdań z Panem Doktorem czuję się jakbym była na miłym spotkaniu wśród dobrych znajomych.Zaciągnęłam do Pana Doktora również moją córkę , opisała wizytę i Pana doktora również w samych superlatywach.Nie stać mnie na prywatne wizyty więc proszę mi wierzyć że nie jest prawdą że lekarze są mili przyjmując tylko w prywatnych gabinetach, do innych specjalistów też nie chodzę prywatnie i nigdy nie zdarzyło mi się żebym miała jakieś nie miłe wspomnienia.Pana Doktora mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie.Jest to lekarz ,który jak zauważyłam pracuje z chęci pomocy pacjentkom a nie dla zysku jak się często słyszy że co niektórzy lekarze oferują wizyty w prywatnym gabinecie. Z wyrazami szacunku Justyna Pawłowska i Marta Dobrowolska.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i, wydaje mi się, dobry lekarz. Nie żałuje badań, jak trzeba to je zleci. Ma genialne poczucie humoru, nie spieszy się, nie ma się wrażenia, że chce się pacjentki jak najszybciej pozbyć jak to często u innych lekarzy bywa. Warto polecać ;)

 • bardzo dobry

  Prawdziwy profesjonalista ! Lekarz z powołania , podczas gdy inny lekarz wykrył u mnie nadżerkę ropną czyli na maksa ostrą pan dr. Siwek wyprowadził mnie z błędnej diagnozy. Okazało się że jestem zdrowa jak ryba a poprzedni lekarz okazał się naciągaczem i oszustem.Na monitorze pokazał mi jak wygląda u mnie obraz szyjki i profesjonalnie wytłumaczył :)) Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam w swoim życiu na dr Siwka. Z nim czuję się bezpieczna o swoje zdrowie. Dodam ze jestem pacjentką już kilkanaście lat i trafiałam nieraz do innych lekarzy lecz zawsze jak bumerang wracam do doktora Siwka dla mnie jest Najlepszy! Gorąco polecam

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją