dr n. med.

Piotr Siwek

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Usługi

Kolposkopia 200 zł
Wykrywanie i genotypowanie wirusa HPV 200 zł
Wizyta (cytologia i usg bez dopłaty) 150 zł
Pobranie wycinków ( z badaniem histopatologicznym) 150 - 200 zł

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Witam Pan doktor w czasie mojej ciąży bardzo zaniedbał swoje obowiązki. Doprowadził mnie do stanu rzucawki i mało co a bym straciła dziecko. Mój syn ma 20 lat i doktor ma szczęście, że w tamtych czasach nie byłam taka mądra jak dzisiaj. Nie polecam!!!! Z poważaniem M. Słupikowska

 • bardzo dobry

  Doktor Siwek podczas badania jest bardzo szczegółowy i dokładny, a przy tym niezwykle delikatny. Na wszystkie pytania odpowiada wyczerpująco. Posiada ogromną wiedzę, lekarz z powołania.

 • bardzo słaby

  Byłam raz - w prywatnym gabinecie. Nigdy więcej. Nieprzyjemny, zero empatii. Proponuje usunięcie macicy jak wyrwanie zęba.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  dr n. med. Piotr Siwek ( 26 kwietnia 2015)

  Zgadza się: stomatolog rozmawia o usunięciu chorego zęba, laryngolog o usunięciu chorego migdałka, a ginekolog o usunięciu chorej macicy jako proponowanym sposobie leczenia. Empatią nie jest zaniechanie propozycji koniecznego leczenia operacyjnego, lecz czytelne i rzeczowe jej przedstawienie.

 • bardzo dobry

  Potwierdzam to w 100% profesjonalista. Jest specjalistą, uczciwym i mądrym człowiekiem. Doświadczony położnik.

 • bardzo dobry

  ogromna wiedza, biegłość zawodowa i wspaniała komunikatywność - i to wszystko w jednym człowieku - podziwiam i polecam !!!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny lekarz.Byłam u Pana Doktora dwa , może trzy razy i mogę stwierdzić że jest świetnym fachowcem w swojej dziedzinie .Ma humorystyczne podejście co w moim przypadku jest bardzo ważne , gdyż całkowicie mnie to odstresowało...myślę że Pan Doktor oprócz swojej specjalizacji jest również dobrym "psychologiem" potrafi dostrzec stres u pacjentki.Wchodząc do gabinetu zawsze mam ze strachu łzy w oczach i chce mi się płakać , jednak po wymianie kilku zdań z Panem Doktorem czuję się jakbym była na miłym spotkaniu wśród dobrych znajomych.Zaciągnęłam do Pana Doktora również moją córkę , opisała wizytę i Pana doktora również w samych superlatywach.Nie stać mnie na prywatne wizyty więc proszę mi wierzyć że nie jest prawdą że lekarze są mili przyjmując tylko w prywatnych gabinetach, do innych specjalistów też nie chodzę prywatnie i nigdy nie zdarzyło mi się żebym miała jakieś nie miłe wspomnienia.Pana Doktora mogę z czystym sumieniem polecić każdej kobiecie.Jest to lekarz ,który jak zauważyłam pracuje z chęci pomocy pacjentkom a nie dla zysku jak się często słyszy że co niektórzy lekarze oferują wizyty w prywatnym gabinecie. Z wyrazami szacunku Justyna Pawłowska i Marta Dobrowolska.

 • bardzo dobry

  Bardzo sympatyczny i, wydaje mi się, dobry lekarz. Nie żałuje badań, jak trzeba to je zleci. Ma genialne poczucie humoru, nie spieszy się, nie ma się wrażenia, że chce się pacjentki jak najszybciej pozbyć jak to często u innych lekarzy bywa. Warto polecać ;)

 • bardzo dobry

  Prawdziwy profesjonalista ! Lekarz z powołania , podczas gdy inny lekarz wykrył u mnie nadżerkę ropną czyli na maksa ostrą pan dr. Siwek wyprowadził mnie z błędnej diagnozy. Okazało się że jestem zdrowa jak ryba a poprzedni lekarz okazał się naciągaczem i oszustem.Na monitorze pokazał mi jak wygląda u mnie obraz szyjki i profesjonalnie wytłumaczył :)) Jestem bardzo szczęśliwa że trafiłam w swoim życiu na dr Siwka. Z nim czuję się bezpieczna o swoje zdrowie. Dodam ze jestem pacjentką już kilkanaście lat i trafiałam nieraz do innych lekarzy lecz zawsze jak bumerang wracam do doktora Siwka dla mnie jest Najlepszy! Gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Wykryto u mnie dziwne zmiany wewnątrz macicy. Postawiono pesymistyczną diagnozę i zostawiono mnie z problemem. Wówczas znajoma poleciła mi dr Siwka. Jego reakcja była natychmiastowa. Zajął się mną profesjonalnie. Wskazał szpital, który mi pomoże i zadbał, abym była tam jak najszybciej przyjęta. Wszystko skończyło się pomyślnie i będę mu za to wdzięczna do końca życia. Oceniam Pana Doktora jako lekarza z pasją wykonującego swój zawód i jednocześnie z błyskotliwym poczuciem humoru, który rozładowuje najtrudniejsze sytuacje i chwile. Polecam!

 • bardzo dobry

  DR Piotr Siwek prowadzi moją pierwszą ciążę. Z wyborem lekarza nie miałam problemu. Polecam wszystkim Paniom zwłaszcza ciężarnym, szukającym świetnego fachowca, jakim niewątpliwie jest . Ma wspaniałe poczucie humoru , dzięki któremu wizyta staję się przyjemnością.Odpowiada rzeczowo na wszystkie pytania. Jest bardzo delikatny. Jest na pewno lekarzem z powołania. Wizyta kosztuje wraz z USG 100zł.Jak na takiego fachowca to naprawdę niewiele , a zawsze kolejki do doktora są.W skali 1-10 z czystym sumieniem daję 11!!!

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją