Piotr Schneiberg, internista Gliwice
Internista dr n. med.

Piotr Schneiberg

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

20

Adresy

 • 5 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały, empatyczny - lekarz z powołania . Niezwykle kompetentny. Trafne diagnozy. Cudowny człowiek. Trudno nawet określić , jak bardzo wartościowym jest specjalistą. Najtrudniej znaleźć jest zawsze " człowieka w człowieku" ,a do tego specjalistę przynoszącego Zdrowie i Ukojenie - to Ideał! Gratuluję i życzę Mu, tylko samych dobrych rzeczy w życiu zawodowym i prywatnym. Wdzięczny Pacjent

  zgłoś nadużycie
 • 3 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr Piotr jest Świetny i Święty! Uratował mi życie trafną diagnozą. Chciałbym żeby wszyscy lekarze prezentowali taki poziom etyki zawodowej. Zbyszek z Sydney

  zgłoś nadużycie
 • 4 kwietnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły i sympatyczny doktor, świetny fachowiec. Każdego wysłucha i stara się pomóc . Prawdziwy lekarz z powołaniem. Szczerze polecam! Wdzięczna pacjentka z anemią.

  zgłoś nadużycie
 • 28 grudnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Lekarz z powołania, zawsze wysłucha pacjenta a podczas rozmowy człowiek jest wyluzowany . Nie jest pseudo fachowcem stawiającym diagnozy z kosmosu, tak jak to robi spora część lekarzy. Przez kilkanaście lat dwa szpitale i i 4 przychodnie nie potrafiły postawić trafnej diagnozy. Nie kryję zadowolenia, że trafiłem na pana Piotra Schneiberga. To najlepszy internista z jakim miałem do czynienia. Nie zostawi pacjenta bez postawienia trafnej diagnozy. Powinno być wiecej lekarzy takich jak pan Piotr. W szpitalu gdzie jest ordynatorem, człowiek czuje się i jest traktowany jak w serialowym szpitalu w Leśnej Górze.

  zgłoś nadużycie
 • 7 września 2010

  Ocena: Dobry

  Konkretny, rzeczowy, wyważony, trafne diagnozy, indywidualne podejscie do pacjenta.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia wyższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Fantastyczny fachowiec. Zawsze wysłucha pacjenta, nigdy nie lekceważy objawów - wreszcie znalazłam lekarza, któremu mogę w pełni zaufać i z całego serca polecić. Prawdziwy lekarz z powołania.

  zgłoś nadużycie
 • 19 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjątkowy specjalista, dociekliwy, bardzo rzeczowo i zrozumiale wytłumaczy pacjentowi każdy szczegół o który pyta. Bardzo ważna cecha: traktuje wszystkich pacjentów jednakowo niezależnie od wieku, czego niestety nie można powiedzieć o innych. Przed wizytą u Niego zaliczyłam liczne szpitale bez zdiagnozowania mojej choroby. Jemu zawdzięczam to, że żyję bez kroplówek i czuję się świetnie. Z serca dziękuję i polecam gorąco każdemu tego wspaniałego lekarza. Wdzięczna pacjentka Krystyna M.

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  Czy ktoś ma numer komórki do Pana doktora??

  zgłoś nadużycie
 • 2 lutego 2010

  Ocena: Neutralny

  mam pytanie : kiedy i w jakich godzinach przyjmuje, mozna prosic jeszcze o telefon do gabinetu, z gory dziekuje

  zgłoś nadużycie
 • 16 stycznia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo miły, kompetentny i zainteresowany pacjentem ! Zawsze ma odpowiednią ilość czasu, wszystko tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na pytania. To jedyny lekarz, któremu ufam w 100% :) Najlepszy! Polecam wszystkim !

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami