Piotr Sankowski

15

Adresy

Informacje o lekarzu

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu
 • 3 października 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz, cechujący się rzeczowością oraz wysoka kulturą osobistą. Jestem osobą z wrodzonym wysokim zwichnięciem stawu biodrowego w takim stopniu że żaden lekarz nie chciał się podjąć operacji. Na szczęście trafiłem na pana Sankowskiego, który podjął się tego trudnego zadania i mnie zoperował, dzisiaj jestem normalnie funkcjonującym młodym człowiekiem. Tak więc reasumując Dr. Sankowski jest bardzo dobrym specjalistom, który potrafi podjąć się zadania którego inni lekarze się bali a do tego potrafi to wykonać profesjonalnie i postawić pacjenta na nogi. :)

  zgłoś nadużycie
 • 26 marca 2014

  Ocena: Słaby

  Cóż, wizyty przez kilka lat spełzły na niczym. Dr Sankowski wymyślał kolejne nietrafione diagnozy. Niestety nie wpadł na pomysł, że moje problemy mogą mieć podłoże reumatyczne. Nie zdiagnozował też hipermobilności stawów - jednej z przyczyn mojej fatalnej kondycji chrząstki. Inny lekarz potrafił stwierdzić to po zaledwie jednej wizycie. Generalnie - nie polecam. Dr jest miły, ale to akurat wg mnie najmniej istotne w procesie leczenia.

  zgłoś nadużycie
 • 29 stycznia 2014

  Ocena: Neutralny

  Cóż, u Pana Sankowskiego byłam w klinice ORTHOS, mimo mojej ograniczonej ruchomości prawej ręki powiązanej z bólem nie dowiedziałam się nic. Żadnych konkretów, wizyta trwała niecałe 10 min. coś na zasadzie "zapłać i spadaj" . Brak informacji o moim stanie, dopiero po naciskach z mojej strony i wyciąganiu informacji uzyskałam szczątkowe informacje w stylu, "może, zdaje mi się, chyba, ... itp." nie zostało zrobione żadne z podstawowych badań (USG, RTG) tylko na zasadzie oględzin zewnętrznych. Jedyne co dostałam to zalecenie wykonania rezonansu. Do tej pory nie wiem co mi jest. Nie chcę stawiać złej oceny bo Pan jest bardzo sympatyczny i miły, lecz w mojej opinii mało rzeczowy, może trafiłam na jeden ze złych dni doktora? Spróbuję jeszcze raz jak zrobię rezonans i wtedy zweryfikuję swoją ocenę.

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Naleze do grupy osob, ktore niechetnie wydaja opinie na forach internetowych, etc., jednakze po przypadkowym przeczytaniu oceny "energizera" ( ktorej nie podzielam) czuje, ze nadszedl czas, aby zabrac glos. Ponizej zamieszczam zatem ocene Pana Doktora P. Sankowskiego na podstawie moich doswiadczen jako pacjenta [Kilka lat temu Pan Dr "postawil mnie na nogi" po powaznej kontuzji a przy okazji zaproponowal pare prostych sposobow na moje inne chroniczne schorzenia. Od tamtej pory stosuje sie do podanych zalecen i ciagle uprawiam aktywny tryb zycia - bez bolu! ( i nie nadwyrezajac watroby) ] Dr Piotr Sankowski: 1.Rzeczowy (bardzo dobra analiza "stanu zastalego", realistyczne okreslenie tego co mozna osiagnac, + "plan naprawy" dostosowany do pacjenta) 2.Konkretny - Komunikatywny (doskonale, zwiezle wyjasnienie stanu chorobowego/problemu, oraz jego przyczyny) 3.Efektywny (stosujac sie do warunkow z pku nr1 trzeba oczekiwac poprawy). 4. Nie jest akwizytorem. Bardzo dobry lekarz, a w dodatku czlowiek o ogromnej kulturze osobistej. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 23 listopada 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  konkretny rzeczowy doktor.O wszystkim informuje potrafi zwrócić uwagę, gdy coś nie tak.Uśmiechnięty facet jednym słowem taki lekarz jak szukałam

  zgłoś nadużycie
 • 4 lutego 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Operacja kolana, która nie przyniosła wymarzonego powrotu do pełnej sprawności zmusiła mnie do kilkuletniego poszukiwania i "testowania" lekarzy ortopedów Ostatecznie 5 lat temu trafiłam na doktora Sankowskiego- jak dla mnie okazał się najlepszym lekarzem a przebieg leczenia jest satysfakcjonujący. Przede wszystkim jest to fachowiec.

  zgłoś nadużycie
 • 19 grudnia 2009

  Ocena: Dobry

  Chciałam polecić dr. Sankowskiego. Jest bardzo dobrym lekarzem. Pół roku temu zoperował mi kolano. Interesuje się pacjentem po zabiegu. Jest na tyle komunikatywny, na ile jest to konieczne no chyba, że ktoś oczekuje ekstra pogaduszek, to wtedy rzeczywiście może być niezadowolony, bo doktor nie ma w zwyczaju zabawiać pacjentów. Serdecznie pozdrawiam.

  zgłoś nadużycie
 • 14 grudnia 2009

  Ocena: Neutralny

  Trudno mi oceniać całkiem obiektywnie człowieka, który poza tym, że był moim lekarzem, był też moim znajomym. Ale z pewnością w Euromedicare jest to najlepszy lekarz. A mam porównanie, bo znam i pozostałych ortopedów [co do niektórych należałoby napisać - niestety znam] Pisząc - przyzwoity - mam na myśli nie tylko wykształcenie, kontakt z pacjentem itp. Ale również postawę moralną, zarówno w zawodzie, jak i prywatnie. A dziś o to ostatnie jest w tej profesji najtrudniej. Sposób bycia, w tym tzw. robienie wrażenia wg mnie jest kwestią marginalną. Stąd nie rozumiem argumentacji niektórych negatywnych opinii poniżej.

  zgłoś nadużycie
 • 2 marca 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Jezeli to jest ten sam ortopeda który był w Zdrowej Kobiecie to jest świetnym ortopeda. Przy zeraniu części ścięgna, mi pomógł i teraz go poszukuje. Polecam. Bardzo sympatyczny człowiek, który zna się na rzeczy

  zgłoś nadużycie
 • 15 lutego 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Dr. Sankowski to jeden z najlepszych lekarzy do których trafiłam miły i wyrozumiły z dobrym podejściem do pacjentów bardzo komunikatywny. Serdecznie polecam Dr. Sankowskiego naprawdę warto. Bardzo dobry specjalista.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja

Zdjęcia