Ginekolog dr n. med.

Piotr Pierzyński

27

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • www.drpierzynski.pl
  Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Posiadam certyfikację British Fertility Society w zakresie medycyny rozrodu. Jestem członkiem Towarzystw Andrologicznych - Polskiego i Brytyjskiego. Pracuję w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz poradniach wymienionych powyżej, przyjmuję również w ramach NFZ. Jestem autorem książki "Zajść w Ciążę" - poradnika dla par "starających się" i leczonych z powodu niepłodności (www.zajscwciaze.pl).

Usługi

 • Pierwsza wizyta 250 zł
 • Kolejna wizyta 200 zł
 • Zapłodnienie in vitro
 • Badanie drożności jajowodów
 • Histeroskopia
 • Laparoskopia
 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • Zwykła wizyta
 • Konsultacje z zakresu med.. rozrodu,ginekologii i położnictwa
 • Diagnostyka niepłodności, ocena drożności jajowodów (HyCoSy)
 • Badania USG 3 D
 • Leczenie niepłodności - stymulacja jajeczkowania, stymulacja spe
 • Zabiegi ginekologiczne - cytologia, krioterapia, wkładki ant.
 • więcej

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 29 lipca 2014

  Ocena: Bardzo słaby

  Drogie Panie, wybierając lekarza do prowadzenia ciąży zasugerowałam się tym co piszecie na 'Znany Lekarz', Pewnie robi tak wiele z nas. Wobec tego czuję się zobowiązana do podzielenia się swoją opinią, ażeby wnieść tu trochę obiektywizmu. Miałam trudną ciążę. Chirurdzy dziecięcy określili problem synka jako bardzo rzadki i trudny. Doktor Pierzyński nie widział potwornego guza który zajmował większą część klatki piersiowej dziecka. Nie wiosło nic nawet USG połówkowe. Doktor nie widział wady, albo udawał, że nie widzi. To też miałoby sens w przypadku wyjątkowo ciężkiej choroby płodu przed 24tc. Nie odesłał do innego specjalisty. Nie zbadał serca z racji na położenie dziecka. Poprosił o powtórkę za dwa tygodnie. W tym czasie znalazłam się w szpitalu z bólami. Tam nawet ja gołym okiem widziałam zmiany na pokazywanym mi USG. Jakby poskręcane kości w klatce piersiowej. Broniłam swego prowadzącego. Jednak dało mi do myślenia, gdy kolejni lekarze ze zdziwieniem pytali jak to się stało, że lekarz prowadzący nie widział tego? A miałam do czynienia z wieloma specjalistami w USK w Białymstoku, w Szpitalu Orłowskiego Warszawie, w końcu w ICZMP w Łodzi. Przypadek nietypowy, interesował wielu lekarzy, poza moim prowadzącym, który ostatecznie jakby wycofując się zapytał: Co teraz? Czy mogę coś dla Państwa zrobić? Jeszcze mógł, kiedy na ostatniej wizycie w 26tc zapytałam czy oby nie mam wielowodzia? Brzuch był twardy jak skała, bóle pod piersią i łopatką. Odpowiedź: nie ma wielowodzia. Zalecenie: NoSpa i ew. masaże u fizjoterapeuty. Niepełna 6 dni później uznany ultrasonograf z W-wy zdiagnozował masywne wielowodzie. Następnego dnia byłam po raz kolejny na patologii ciąży w USK. Macica była rozciągnięta jak w donoszonej ciąży, wystąpiło ryzyko przedwczesnego porodu, a ból był od ucisku na płuca, prawidłowy indeks płynu owodniowego od 5 do 20 AFI, u mnie wyniósł 36. W takim stanie zawieziono mnie karetką do Matki Polki w Łodzi i tam już zostałam. Zanim jednak wyjechałam, odpowiedziałam w rozmowie tel. dr Pierzyńskiemu: Nie, dziękuję. Już nic nie musi Pan dla nas robić skoro do tej pory w niczym nam Pan nie pomógł. // Dziś jestem 5 tygodni po cc. Synek zmarł 9 godzin po urodzeniu. Zadaję sobie czasem pytanie czy nie znalazł by się ktoś kto by uratował Go gdyby lekarz prowadzący zauważył pierwsze niepokojące zmiany? Nawet jeśli nie, w Waszych przypadkach może być inaczej, lepiej. Pan doktor robi świetne pierwsze wrażanie. Może po moim przypadku jest bardziej ostrożny i dokładniejszy? Być może oczarowana doktorem, zechcesz w ciąży powierzyć mu opiekę nad swoim dzieciątkiem. Wtedy przynajmniej omijaj szerokim łukiem PRO-MED na ul. Słonimskiej, gdzie dr Pierzyński przyjmuje na NFZ. Tam sprzęt do USG jest przedpotopowy! // Doktorze, naraża Pan swój doskonały PR w internecie na szwank pracując na tym aparacie. A może to nie maszyna jest słaba?

  zgłoś nadużycie
 • 24 lipca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor prowadził moją ciążę. Fantastyczny specjalista, zrównoważony,konkretny, bardzo kulturalny, empatyczny, mądry człowiek. Odpowiadał szczegółowo na wszelkie pytania. Posiada ogromną wiedzę. Wizyty przeprowadzone szczegółowo. Byłam bardzo zadowolona i na pewno swoją drugą ciążę również będę chciała powierzyć doktorowi.

  zgłoś nadużycie
 • 8 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, doskonały fachowiec, a przede wszystkim: wspaniały, empatyczny, kulturalny człowiek. Wizyta wspominam bardzo dobrze, wszelkie dalsze działania poprzedzał obszerny i dokładny wywiad, a nie "zapisywanie w ciemno" hormonów, jak to miało miejsce u innych "specjalistów" i klepanie po ramieniu i mówienie na odczepnego "będzie dobrze", kiedy człowiek przeżył już kilka strat i wiele rozczarowań. Lekarz rzeczowy i konkretny. Tworzy szczegółowy plan działania i badań. Bardzo przypadł mi do gustu nie tylko jego profesjonalizm i kultura osobista, ale i empatyczne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Dr Pierzyński jest konkretny, przesympatyczny i super delikatny. Podczas 10-minutowego badania (które w jego wykonaniu nie było absolutnie tak bolesne, jak się nastawiałam i naczytałam), zdążył mnie ze 4 razy zapytać, czy wszystko ok. Prawdziwy lekarz z powołania, zamiast faszerować lekami i zapraszać na kolejne wizyty, zalecił wrzucenie na luz.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam byłam wczoraj u dr.Pierzyńskiego jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejście jest bardzo miły i sympatyczny polecam bardzo polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK widać że praca go pasjonuje że nie wykonuje jej z przymusu.Jest świetnym specjalistą jesteśmy w trakcie leczenia ale darzę go wielkim zaufaniem .Cieszę się że do niego trafiliśmy wierzę że wkrótce zostaniemy rodzicami.

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały specjalista...Do Pana Doktora trafiłam po poronieniu 2 ciąży - jako jedyny lekarz powiedział,że jest mu przykro,że spotkała mnie taka sytuacja i jak mam dalej postępować.Poczułam się przy nim bezpiecznie,dał mi nadzieję na kolejne dziecko. Niesamowity człowiek, specjalista,a przy tym fachowiec w swojej dziedzinie

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Piotr jest jednym z najlepszych profesjonalistów w swej dziedzinie w Białymstoku.Bardzo wiele mu zawdzięczam,potrafił dać nadzieję i pokazac że na torbiele nie tylko laparoskopia jest skutecznym leczeniem jak to się dzieje w naszych szpitalach.Polecam bardzo takiego doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem wdzięczna, ze los pokierował mnie do Pana Doktora. dzięki niemu już za niespełna 3 miesące moj dzidziuś przyjdzie na świat. Pan doktor nie pozwolił mi zwątpić i sie poddać. Kontakt z nim jest niemal non stop czy to osoboscie czy przez telefon czy za pomocą poczty elektronicznej. Takiego lekarza życzę każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Owszem lekarz na wysokim poziomie kultury, ciepły i bardzo miły. Wizyty były na prawdę fajne i nie stresowały tak jak u innych lekarzy, ale po jakimś czasie zaczęliśmy patrzeć na to trochę z dystansem i tak na prawdę to są bardzo ważne czynniki, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest doświadczenie i skuteczność. My mieliśmy wrażenie, że Pan Doktor jest trochę zbyt zabiegany i wiele rzeczy musimy pilnować sami.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Lokalizacja