Ginekolog dr n. med.

Piotr Pierzyński

25

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • www.drpierzynski.pl
  Specjalizuję się w leczeniu niepłodności. Posiadam certyfikację British Fertility Society w zakresie medycyny rozrodu. Jestem członkiem Towarzystw Andrologicznych - Polskiego i Brytyjskiego. Pracuję w Klinice Rozrodczości i Endokrynologii Ginekologicznej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Białymstoku oraz poradniach wymienionych powyżej, przyjmuję również w ramach NFZ. Jestem autorem książki "Zajść w Ciążę" - poradnika dla par "starających się" i leczonych z powodu niepłodności (www.zajscwciaze.pl).

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • 8 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny specjalista, doskonały fachowiec, a przede wszystkim: wspaniały, empatyczny, kulturalny człowiek. Wizyta wspominam bardzo dobrze, wszelkie dalsze działania poprzedzał obszerny i dokładny wywiad, a nie "zapisywanie w ciemno" hormonów, jak to miało miejsce u innych "specjalistów" i klepanie po ramieniu i mówienie na odczepnego "będzie dobrze", kiedy człowiek przeżył już kilka strat i wiele rozczarowań. Lekarz rzeczowy i konkretny. Tworzy szczegółowy plan działania i badań. Bardzo przypadł mi do gustu nie tylko jego profesjonalizm i kultura osobista, ale i empatyczne podejście do pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 7 maja 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam. Dr Pierzyński jest konkretny, przesympatyczny i super delikatny. Podczas 10-minutowego badania (które w jego wykonaniu nie było absolutnie tak bolesne, jak się nastawiałam i naczytałam), zdążył mnie ze 4 razy zapytać, czy wszystko ok. Prawdziwy lekarz z powołania, zamiast faszerować lekami i zapraszać na kolejne wizyty, zalecił wrzucenie na luz.

  zgłoś nadużycie
 • 27 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Witam byłam wczoraj u dr.Pierzyńskiego jestem bardzo zadowolona profesjonalne podejście jest bardzo miły i sympatyczny polecam bardzo polecam

  zgłoś nadużycie
 • 27 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  TO WSPANIAŁY CZŁOWIEK widać że praca go pasjonuje że nie wykonuje jej z przymusu.Jest świetnym specjalistą jesteśmy w trakcie leczenia ale darzę go wielkim zaufaniem .Cieszę się że do niego trafiliśmy wierzę że wkrótce zostaniemy rodzicami.

  zgłoś nadużycie
 • 9 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały specjalista...Do Pana Doktora trafiłam po poronieniu 2 ciąży - jako jedyny lekarz powiedział,że jest mu przykro,że spotkała mnie taka sytuacja i jak mam dalej postępować.Poczułam się przy nim bezpiecznie,dał mi nadzieję na kolejne dziecko. Niesamowity człowiek, specjalista,a przy tym fachowiec w swojej dziedzinie

  zgłoś nadużycie
 • 3 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan doktor Piotr jest jednym z najlepszych profesjonalistów w swej dziedzinie w Białymstoku.Bardzo wiele mu zawdzięczam,potrafił dać nadzieję i pokazac że na torbiele nie tylko laparoskopia jest skutecznym leczeniem jak to się dzieje w naszych szpitalach.Polecam bardzo takiego doktora.

  zgłoś nadużycie
 • 6 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Jestem wdzięczna, ze los pokierował mnie do Pana Doktora. dzięki niemu już za niespełna 3 miesące moj dzidziuś przyjdzie na świat. Pan doktor nie pozwolił mi zwątpić i sie poddać. Kontakt z nim jest niemal non stop czy to osoboscie czy przez telefon czy za pomocą poczty elektronicznej. Takiego lekarza życzę każdej kobiecie.

  zgłoś nadużycie
 • 18 czerwca 2014

  Ocena: Dobry

  Owszem lekarz na wysokim poziomie kultury, ciepły i bardzo miły. Wizyty były na prawdę fajne i nie stresowały tak jak u innych lekarzy, ale po jakimś czasie zaczęliśmy patrzeć na to trochę z dystansem i tak na prawdę to są bardzo ważne czynniki, ale nie najważniejsze. Najważniejsze jest doświadczenie i skuteczność. My mieliśmy wrażenie, że Pan Doktor jest trochę zbyt zabiegany i wiele rzeczy musimy pilnować sami.

  zgłoś nadużycie
 • 14 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cieszę się ogromnie, że trafiliśmy do Pana doktora. To wspaniały człowiek, który dał nam nadzieję, że będziemy rodzicami. Do tego jest profesjonalny w tym, co robi i w 100% mu zaufaliśmy. Z całego serca polecam Pana Piotra :)

  zgłoś nadużycie
 • 21 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Cieszę się ogromnie,że trafiłam do tego lekarza. Profesjonalne podejście, życzliwy, a przede wszystkim posiada ogromną wiedzę i wie dokładnie co robi. Tułałam się przez 4 lata po lekarzach i w warszawie i w białymstoku, i nikt przez ten czas nie potrafił mi pomóc. A dr. Pierzyński po poprowadzeniu 3 cykli doprowadził do tego, że po 4 latach starań jestem w ciąży. Jestem mu ogromnie wdzięczna.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?