Umów wizytę

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Wspaniały, kompetentny lekarz, super podejście do dziecka i rodziców, przebieg badania i wizyty wytłumaczony ze szczegółami i poczuciem humoru, co bardzo pomaga zdenerwowanym rodzicom. Polecam, naprawdę warto było czekać na wizytę, na szczęście z serduszkiem córci wszystko w porządku, więc teraz czekamy kilka miesięcy na kontrolę. Pozdrawiamy serdecznie pana Doktora!!!

 • bardzo dobry

  Jesteśmy po wizycie z 5 letnim synem, Pan doktor ma świetne podejście do dzieci. Bardzo miły i rzeczowy, co najważniejsze szczegółowo odpowiada na pytania, dokładnie tłumaczy źródło choroby, udziela szczegółowych informacji i wydaje się mieć bardzo duże doświadczenie. Od dawna nie bylismy na wizycie u lekarza, który wzbudziłby aż takie zaufanie i sympatię - widać, że to właściwy Człowiek na właściwym miejscu. Serdecznie polecam !!

 • bardzo dobry

  Jesteśmy po wizycie u dra Perdeusa w CM Damiana przy Wałbrzyskiej w Warszawie z naszą 5 miesięczną córką. Znakomity specjalista, ze świetnym podejściem do dzieci. Wszystko wyjaśnia na bieżąco i nie stracił "zimnej krwi" przy naszym małym krzykaczu, który przepłakał większość wizyty ;-)

 • dobry

  Swietny lekarz wykonujący swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Polecam!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz. Wspaniałe podejście do dzieci. Badania wykonuje naprawdę dokładnie, pokazuje i tłumaczy wszystko rodzicom. Byliśmy u niego z naszą dwumiesięczną córeczką na echo i wyszliśmy pod wielkim wrażeniem. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Doktor Perdeus ma niesamowite podejście do dzieci, a do tego Jego badania są bardzo dokładne. Odpowiedzialne wykonuje swoją pracę.Twoje dziecko chciałoby mieć takiego kardiologa!