Piotr Pawłowski, lekarz rodzinny Koszalin

Piotr Pawłowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 3 stycznia 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Od lat ja i moja rodzina leczymy się u doktora - nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń :) nigdy nie odmówi , a wręcz gdy widzi że jest potrzeba skierowania na badania czyni to od razu. Zawsze trafia z diagnozą i z czystym sumieniem twierdzę, że jest to lekarz godny polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 5 lutego 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Gorąco polecam. Bardzo dobry fachowiec , wrażliwy i ciepły człowiek. Świetny diagnosta. Od lat leczy się u Niego cała moja rodzina i ludzie , którzy u mnie przebywają na wypoczynku. Nigdy nie odmówił pomocy. Szczególnie wzruszająca jest wrażliwość Pana Doktora w stosunku do dzieci i ludzi starszych, co w dobie powszechnego pośpiechu i gonitwy za wszystkim jest niezwykle rzadkie. Czuję się komfortowo, mając świadomość ,że nad zdrowiem moim i mojej rodziny czuwa dr Piotr Pawłowski. Mieszkanka Ustronia Morskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 10 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Pan Doktor jest najlepszym lekarzem z jakim miałam doczynienia. z czystym sumieniem mogę polecić Go jako osobę w 100% godną zaufania i polecenia. za każdym razem dokłada wszelkich starań do tego co robi a co za tym idzie Jego diagnozy są trafne a leczenie skuteczne. oby wszyscy lekarze mieli takie podejście do pracy i pacjęta jak Pan Doktor.

  zgłoś nadużycie
 • 18 stycznia 2009

  Ocena: bardzo dobry

  ~Ustronianka: skoro dałaś ocenę "najgorszy", to dlaczego równocześnie "ała moja rodzina leczy się od lat u niego". Ja wielokrotnie prosiłam dr. Pawłowskiego o przepisanie tańszych leków, i nigdy nie robił z tego problemu. Zawsze robił dobry, głęboki wywiad, zawsze dokładnie mnie obadał i przedstawił wszystkie możliwe powody moich objawów chorobowych. A skoro przepisuje te same antybiotyki, to znaczy chyba tyle, że są dobre i działają..

  zgłoś nadużycie
 • 3 grudnia 2008

  Ocena: dobry

  Bardzo dobry lekarz ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 1 grudnia 2008

  Ocena: bardzo słaby

  Cała moja rodzina leczy się od lat u niego. Często jestem przeiębiona, zawsze daje te same antybiotyki, czy dla mnie czy dla innych członków rodzin... Zawsze tylko drogie leki. Nigdy nie zrobił mi badania, dlaczego mam częste anginy. Jak nie poprosisz, to nie dostaniesz, oczywiście nie zawsze się udaje dostać.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami