lek. dent.

Piotr Parzonka

Stomatolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • dobry

  Jako fachowiec dobry, choć jedzie juz troche na opinii, którą wyrobił sobie przed laty! Cenowo drogi. A co do pacjentów, to mam wrażenie ilekroć u niego jestem, że wyświadcza mi wielką przysługę przyjmując mnie. Przydałby mu się trening z traktowania pacjenta nie jak rzecz, a jak kogoś, kto, jak by nie było, pozwala mu zarabiać, nie małe z resztą pieniądze!

 • bardzo dobry

  Doktor Piotr Parzonka jest wspanialym dentysta z ponad 30letnim stazem. Co do podejscia do pacjenta, o ktorym wspomnial wyzej Krzysztof, to osobiscie mam zupelnie odwrotne doswiadczenie. Zawsze mily i profesjonalny, moze faktycznie nie jest to typ ekstrawertyka, ale przychodze tam reperowac gębałę, na plotki chadzam do fryzjera ;) Faktycznie nie jest tanio, ale ceny w stosunku do skonczonej roboty, bardzo na miejscu. Polecam serdecznie.

 • słaby

  Jako ortodonta kiepski, szybko starał się ściągnąć mi aparat ortodątyczny ,ponieważ zaczeły pojawiać sie ósemki.Jedynki źle wyprofilowane prawa jedynka przy ściąganiu była lekko cofnieta miało się poprawić ale niestety sie nie poprawiło.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • słaby

  bardzo drogi dentysta!!!!!!!!!! minus za to ze orze...materiał moze dobry ale nie szczelnie nakładany i kolorystycznie brzydki


  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  świetny lekarz i fachowiec, zna się na rzeczy, zawsze miły jedna wada trochę drogi. ale cóż za umiejętności się płaci. Pozd..

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Agnieszka Mysłek - stomatolog, Monika Martynowska-Gwóźdź - stomatolog, Renata Gigiel-Mnich - stomatolog, Katarzyna Wartecka - stomatolog, Ireneusz Chrapek - stomatolog, Teresa Marta Szczepaniak-Jagodzińska - stomatolog, Edward Tomalik - stomatolog, Wiesława Kazimiera Karbowiak-Hącia - stomatolog, Paweł Wartecki - stomatolog, Michał Parzonka - stomatolog, Magdalena Burkacka - stomatolog, Justyna Garbarczyk - stomatolog, Dorota Kucharska-Ciesielska - stomatolog