Piotr Ossowski, ginekolog Kraków
Ginekolog dr n. med.

Piotr Ossowski

Poproś o włączenie kalendarza
6

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • - absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
  - asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
  - na co dzień pracuje w Oddziale Patologii Ciąży i Bloku Porodowym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Kopernika 23.
  - współpracuje ze Szpitalem Na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 1.
  - prowadzi również zajęcia w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia przy ul. Kopernika 23.
  - jego zainteresowania skupiają się na zagadnieniach związanych z przebiegiem ciąży fizjologicznej, patologii ciąży jak również ze schorzeniami narządu rodnego kobiety.
  - stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.
  - kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty kursów USG płodu i w ginekologii.
  - współautor kilkunastu publikacji badawczych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Usługi

Choroby

 • 3 listopada 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem dozgonnie wdzięczna Doktorowi Ossowskiemu za przeprowadzenie mnie przez całą ciąże, szczególnie te trudne momenty. Pan Doktor ma wielkie serce i wiele wyrozumiałości i empatii. Zawsze służył poradą, cierpliwie wysłuchał i rozwiewał wszelkie wątpliwości.

  zgłoś nadużycie
 • 11 sierpnia 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Naprawdę ludzki lekarz. Ma cierpliwość i wiedzę pozwalającą przyszłej mamie wszystko wyjaśnić i rozwiać wątpliwości. Poród przez cesarskie cięcie odbył się bez najmniejszych komplikacji. Warto zaufać dr Ossowskiemu i oddać się w jego opiekę! Polecam z całego serca.

  zgłoś nadużycie
 • 13 lipca 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Najlepszy lekarz! Spotkałam się z wieloma ginekologami którzy się przelewali przez moją przychodnię,i dzięki Niemu uwierzyłam że istnieją lekarze z powołania! Jest prawdziwym fachowcem z bardzo dużą wiedzą z życzliwością do pacjenta i z wiecznym uśmiechem! Dzięki Niemu szczęśliwie urodziłam dziecko(przez cesarkę). Wszyscy chcieli czekać,jak się okazało gdybyśmy czekali dzień dłużej mogło się to źle skończyć! Po cesarce przychodził i pytał jak się czuje,jak maluszek itd. Nie znam lepszego lekarza jako człowieka i jako fachowca! Polecam każdej kobiecie która się zastanawia komu powierzyć swoje 9miesięcy życia + okres połogowy + resztę wizyt ginekologicznych. Bo gdy pójdzie się do do Pana Dr. Ossowskiego raz będzie już się chodzić zawsze. JEST PAN NAJLEPSZY PANIE DOKTORZE!!!! :)

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy lekarz. Obdarzony olbrzymią wiedzą. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwy poród który odbył się w Klinice pod jego nadzorem. Dzięki Doktorowi Ossowskiemu urodziłam szczęśliwie zdrowego dzidziusia. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 10 lutego 2014

  Ocena: bardzo dobry

  Na prawdę świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Wszystko zrozumiale tłumaczy przy czym nie zapomina o empatii. Dokonał wszelkich starań aby zadbać o bezpieczeństwo moich dzieci oraz o mój komfort w szpitalu zlecając/przeprowadzając badania. Szczerze polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 3 września 2013

  Ocena: bardzo dobry

  Dr P.Ossowski jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Pacjentka czuje się u Pana dr nieskrępowana. Jest dobrym fachowcem, kulturalny, miły, delikatny, spokojny i uczciwy. Badania wykonuje bez pośpiechu, dokładnie, rzeczowo wszystko tłumaczy, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na pytania. Polecam, bo takich fachówców jest mało - z pasją i zaangażowaniem, poświęceniem.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online