dr n. med.

Piotr Ossowski

Ginekolog

Poproś o włączenie kalendarza

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie - asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegiu... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
- asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
- na co dzień pracuje w Oddziale Patologii Ciąży i Bloku Porodowym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Kopernika 23.
- współpracuje ze Szpitalem Na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 1.
- prowadzi również zajęcia w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia przy ul. Kopernika 23.
- jego zainteresowania skupiają się na zagadnieniach związanych z przebiegiem ciąży fizjologicznej, patologii ciąży jak również ze schorzeniami narządu rodnego kobiety.
- stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.
- kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty kursów USG płodu i w ginekologii.
- współautor kilkunastu publikacji badawczych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem dozgonnie wdzięczna Doktorowi Ossowskiemu za przeprowadzenie mnie przez całą ciąże, szczególnie te trudne momenty. Pan Doktor ma wielkie serce i wiele wyrozumiałości i empatii. Zawsze służył poradą, cierpliwie wysłuchał i rozwiewał wszelkie wątpliwości.

 • bardzo dobry

  Naprawdę ludzki lekarz. Ma cierpliwość i wiedzę pozwalającą przyszłej mamie wszystko wyjaśnić i rozwiać wątpliwości. Poród przez cesarskie cięcie odbył się bez najmniejszych komplikacji. Warto zaufać dr Ossowskiemu i oddać się w jego opiekę! Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz! Spotkałam się z wieloma ginekologami którzy się przelewali przez moją przychodnię,i dzięki Niemu uwierzyłam że istnieją lekarze z powołania! Jest prawdziwym fachowcem z bardzo dużą wiedzą z życzliwością do pacjenta i z wiecznym uśmiechem! Dzięki Niemu szczęśliwie urodziłam dziecko(przez cesarkę). Wszyscy chcieli czekać,jak się okazało gdybyśmy czekali dzień dłużej mogło się to źle skończyć! Po cesarce przychodził i pytał jak się czuje,jak maluszek itd. Nie znam lepszego lekarza jako człowieka i jako fachowca! Polecam każdej kobiecie która się zastanawia komu powierzyć swoje 9miesięcy życia + okres połogowy + resztę wizyt ginekologicznych. Bo gdy pójdzie się do do Pana Dr. Ossowskiego raz będzie już się chodzić zawsze. JEST PAN NAJLEPSZY PANIE DOKTORZE!!!! :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy lekarz. Obdarzony olbrzymią wiedzą. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwy poród który odbył się w Klinice pod jego nadzorem. Dzięki Doktorowi Ossowskiemu urodziłam szczęśliwie zdrowego dzidziusia. Polecam!

 • bardzo dobry

  Na prawdę świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Wszystko zrozumiale tłumaczy przy czym nie zapomina o empatii. Dokonał wszelkich starań aby zadbać o bezpieczeństwo moich dzieci oraz o mój komfort w szpitalu zlecając/przeprowadzając badania. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Dr P.Ossowski jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Pacjentka czuje się u Pana dr nieskrępowana. Jest dobrym fachowcem, kulturalny, miły, delikatny, spokojny i uczciwy. Badania wykonuje bez pośpiechu, dokładnie, rzeczowo wszystko tłumaczy, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na pytania. Polecam, bo takich fachówców jest mało - z pasją i zaangażowaniem, poświęceniem.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Stanisław Leszczyński - ginekolog, Marek Kodymowski - ginekolog, Hubert Huras - ginekolog, Barbara Ryczek-Mączka - ginekolog, Alicja Janaszek - ginekolog, Wojciech Kowalski - ginekolog, Magdalena Łoboda - ginekolog, Piotr Chałupczak - ginekolog, Anna Śliwińska - ginekolog, Maria Szczawińska - ginekolog, Paweł Romanek - ginekolog, Antoni Łysek - ginekolog, Katarzyna Moskała - ginekolog, Tomasz Łabiak - ginekolog, Michał Bogdanowicz - ginekolog, Zbigniew Kojs - ginekolog, Maciej Polewka - ginekolog, Małgorzata Woliczko-Gomulak - ginekolog, Małgorzata Kaczmarczyk - ginekolog, Piotr Dąbek - ginekolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online

Tomasz Łabiak

ginekolog,  położna, położnik

Umów się