dr n. med.

Piotr Ossowski

Ginekolog

Oceń lekarza Poproś o kalendarz wizyt

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie - asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagi... więcej

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

- absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie
- asystent naukowo – dydaktyczny w Klinice Położnictwa i Perinatologii Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie.
- na co dzień pracuje w Oddziale Patologii Ciąży i Bloku Porodowym Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, ul. Kopernika 23.
- współpracuje ze Szpitalem Na Siemiradzkiego im. R. Czerwiakowskiego w Krakowie, ul. Siemiradzkiego 1.
- prowadzi również zajęcia w Uniwersyteckiej Szkole Rodzenia przy ul. Kopernika 23.
- jego zainteresowania skupiają się na zagadnieniach związanych z przebiegiem ciąży fizjologicznej, patologii ciąży jak również ze schorzeniami narządu rodnego kobiety.
- stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w Polsce i za granicą.
- kwalifikacje potwierdzają liczne certyfikaty kursów USG płodu i w ginekologii.
- współautor kilkunastu publikacji badawczych z dziedziny położnictwa i ginekologii.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Polecam z czystym sercem.! Trafilam do Pana dr w ciązy z poronieniem zagrażającym, miałam krwiaka. Ciąża została poprowadzona bardzo dobrze, córka urodziła się zdrowa siłami natury. Pan dr bardzo rzetelny, wizyta trwa tyle ile potrzebuje dana pacjentka przez co często są opóźnienia ale to nie przeszkadza bo wizyta jest tego warta. Pan dr odpowiada na kazde pytanie rzetelnie, pełna wypowiedź nigdy zdawkowo. Jest delikatny jeśli można to tak nazwać podczas badania, nie czuć skrępowania. Lekarz z powołania.

 • bardzo dobry

  Miałam przejścia z kilkoma ginekologami, ale TEN pozytywnie mnie zaskoczył. Dr. Ossowski to świetny lekarz, obdarzony dużą wiedzą. Bardzo miły, cierpliwie odpowiada na wszystkie zadawane pytania. Jestem wdzięczna za prowadzenie ciąży i szczęśliwy poród przez cesarskie cięcie. Szczerze polecam tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Naprawdę ludzki lekarz. Ma cierpliwość i wiedzę pozwalającą przyszłej mamie wszystko wyjaśnić i rozwiać wątpliwości. Poród przez cesarskie cięcie odbył się bez najmniejszych komplikacji. Warto zaufać dr Ossowskiemu i oddać się w jego opiekę! Polecam z całego serca.

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz! Spotkałam się z wieloma ginekologami którzy się przelewali przez moją przychodnię,i dzięki Niemu uwierzyłam że istnieją lekarze z powołania! Jest prawdziwym fachowcem z bardzo dużą wiedzą z życzliwością do pacjenta i z wiecznym uśmiechem! Dzięki Niemu szczęśliwie urodziłam dziecko(przez cesarkę). Wszyscy chcieli czekać,jak się okazało gdybyśmy czekali dzień dłużej mogło się to źle skończyć! Po cesarce przychodził i pytał jak się czuje,jak maluszek itd. Nie znam lepszego lekarza jako człowieka i jako fachowca! Polecam każdej kobiecie która się zastanawia komu powierzyć swoje 9miesięcy życia + okres połogowy + resztę wizyt ginekologicznych. Bo gdy pójdzie się do do Pana Dr. Ossowskiego raz będzie już się chodzić zawsze. JEST PAN NAJLEPSZY PANIE DOKTORZE!!!! :)

 • bardzo dobry

  Bardzo miły, kompetentny, rzeczowy lekarz. Obdarzony olbrzymią wiedzą. Szczerze jestem wdzięczna za szczęśliwy poród który odbył się w Klinice pod jego nadzorem. Dzięki Doktorowi Ossowskiemu urodziłam szczęśliwie zdrowego dzidziusia. Polecam!

 • bardzo dobry

  Na prawdę świetny lekarz z ludzkim podejściem do pacjenta. Wszystko zrozumiale tłumaczy przy czym nie zapomina o empatii. Dokonał wszelkich starań aby zadbać o bezpieczeństwo moich dzieci oraz o mój komfort w szpitalu zlecając/przeprowadzając badania. Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Dr P.Ossowski jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem. Pacjentka czuje się u Pana dr nieskrępowana. Jest dobrym fachowcem, kulturalny, miły, delikatny, spokojny i uczciwy. Badania wykonuje bez pośpiechu, dokładnie, rzeczowo wszystko tłumaczy, cierpliwie wyjaśnia wszelkie wątpliwości i odpowiada na pytania. Polecam, bo takich fachówców jest mało - z pasją i zaangażowaniem, poświęceniem.