Piotr Olasiński, stomatolog Gniezno

Piotr Olasiński

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

16

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Gniezno, Czarnieckiego 1a

  (61) 42 ... (zobacz więcej)

 • 16 maja 2012

  Ocena: bardzo dobry

  Oile miałabym kiedykolwiek polecic komus stomatologa to wyłącznie dr.Piotra Olasinskiego: poszanowanie pacjenta, dokladność, bezbolesne leczenie,grzecznośc, dzieci nie boją sie dentysty, przemiła obsługa. Tak powinno byc wszedzie. Dodam że ceny na kieszeń przecietnego pacjenta. Życze aby wszyscy byli tacy!.

  zgłoś nadużycie
 • 14 listopada 2011

  Ocena: słaby

  Nie potrafi rozpoznać zgorzel zęba, cały czas sugerując , iż silny ból powstaje od dziąseł !? Pan doktor rozwiercił zdrowy ząb obok chorego cały czas twierdząc iż to dziąsła . Oczywiście za zaplombowanie musiałem zapłacić! Na ból dostawałem coraz silniejsze leki Wizyta w innym gabinecie dała natychmiastową ulgę .Nie wiem czym by się skończyło dalsze leczenie u pana doktora Olasińskiego . Nie polecam

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 26 czerwca 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Polecam Piotra Olasińskiego ,fachowiec w każdym calu - leczy się u niego moja cała rodzina a 7 letnia córka chodzi do niego bez żadnego problemu.

  zgłoś nadużycie
 • 17 maja 2010

  Ocena: bardzo dobry

  profesjonalista w każdym calu!cierpliwy, grzeczny, fachowy no i robi bezboleśnie!polecam w 100 %!!!

  zgłoś nadużycie
 • 9 kwietnia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Witam, jestem pacjentką doktora Olasińskiego od 6 lat kiedy to przyjmował pacjentów w gabinecie ma 3 Maja polecam tego lekarza , po wcześniejszych doswiadczeniach z dentystami -wizyta w tym gabinecie to przyjemność od momentu wejścia do poczekalni do opuszczenia gabinetu miła, sympatyczna obsługa, indywidualne podejście ,doktor dokładnie tłumaczy co bedzie robił i dlaczego- to ważne dla pacjenta ,sterylny gabinet , leczenie zębów oraz wyrywanie- bezbolesne ,bez powikłań ,mam założone wklejane plomby oraz wstawiony ząb (na żywicę )wszystko sprawnie i profesjonalnie .Gdy bolał mnie ząb byłam bez żadnych zastrzeżeń przyjęta. Ja bardzo polecam .!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 stycznia 2010

  Ocena: słaby

  Niestety nie polecam. Na zewnątrz wygląda wszystko profesjonalnie, ale niestety dwa zęby, które u niego leczyłam, musiały być robione od nowa. Raz w pośpiechu założył mi plombę zamiast lekarstwa, abym 'nie musiała fatygować się drugi raz', niestety doszło do zapalenia miazgi i leczenia kanałowego - u kogoś innego, gdyż do dr Olasińskiego nie można było się dodzwonić, ponoć wyjechał. Sporo się wycierpiałam, więc z czystym sumieniem nie polecam tego lekarza.

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 13 stycznia 2010

  Ocena: bardzo dobry

  Najsympatyczniejszy z gabinetów stomatologicznych z jakimi spotkałam sie e Gnieźnie. Zawsze i wszystkim polecę ten gabinet. Obsługa zasługuje na wyróżnienie.

  zgłoś nadużycie
 • 20 listopada 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Profesjonalna i miła obsługa. Trwałe plomby. Nie spotkałam się z przypadkiem by odmówił mi wizyty podczas bólu zęba-nigdy. Faktycznie- długo się czeka,ale jest to spowodowane dużą ilością osób- gabinet jest czynny w mniej więcej stałych porach, więc nie rozumiem jak można pisać,że dostosowuje się do swoich planów? a nawet jeśli-to chyba większość ludzi stara się też trochę pracę do siebie dostosować. bardzo polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 19 lipca 2009

  Ocena: słaby

  Pan doktor jest osobą bardzo miłą i owszem ale brak mu zdecydowanie profesjonalizmu.Robi wielką łaskę żeby przyjąć osobę z bólem zęba-stałego pacjenta. Ludzie!!!!! on matek z małymi dziećmi nie traktuje poważnie wręcz utrudnia umówienie się na wizytę. Ponadto ma strasznie odległe terminy przeszło miesiąc ale nie jest to spowodowane dużą ilościa pacjentów ale umawianiem wszystkich na terminy wygodne dla niego samego. ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  zgłoś nadużycie

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 4 marca 2009

  Ocena: bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona. Miły,kulturalny,konkretny. Wie co robi, i robi to dobrze. Mimo,że wizyty u stomatologa nie należą do najmilszych jakoś się bardzo nie stresuje przed i w czasie wizyty. Zęby zrobione b.dobrze, trwałe. Ceny nie wygórowane. Bardzo dobrze wyposażony gabinet (no i ten telewizor) ;) ;) ;) Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja