Piotr Koremba

Psycholog, Terapeuta

Umów wizytę 778 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI. Pracuję ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Gabinet Integratywnej Psychoterapii MetaSystemowej

  ul. Kwiska 5/7, pok. 223, Stare Miasto
  54-210 Wrocław, dolnośląskie

  Dane kontaktowe

  Sposoby płatności: Gotówka

Usługi

Konsultacja 130 zł
Psychoterapia indywidualna 120 zł

Informacje o lekarzu

O mnie

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Moja terapia trwała rok. Pomimo mojego początkowego braku współpracy pan Piotr zdołał do mnie dotrzeć. Jest on człowiek spokojnym, miłym i empatycznym czym zdobył moje zaufanie. Dzięki terapii zmieniło się moje podejście do życia i problemów z nim związanych. Nauczyłam się jak mam postrzegać siebie. Podejmując decyzje o terapii byłam do tego sceptycznie nastawiona, jednak z perspektywy czasu, uważam że wiele na tym zyskałam. Z czystym sumieniem mogę polecić terapię u pana Piotra.

 • bardzo dobry

  Moja terapia u tego terapeuty trwała 2 lata. Jest bardzo spokojnym i godnym zaufania człowiekiem, a dla mnie miało to bardzo istotne znaczenie. Potrafi uważnie słuchać, stara się zrozumieć drugiego człowieka oraz istotę jego problemów. Jest tolerancyjny. Każda sesja była owocna. Czułam, że bardzo zależy mu na mnie i na moich postępach w terapii, co było bardzo motywujące. Wniósł wiele pozytywnych rzeczy do mojego życia i znacznie poszerzył zakres mojego myślenia. Polecam. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  Pan Piotr jest doświadczonym psychoterapeutą. Mam wrażenie, że odkąd podjęłam się leczenia zmieniłam swoje postrzeganie świata. Życie jest teraz łatwiejsze i piękniejsze. Zyskałam dużo siły na terapii. Lepiej rozumiem otaczający mnie świat i już tak się nie męczę.

 • bardzo dobry

  Moja terapia u Pana Piotra trwała 3 miesiące i podczas tego czasu udało się zrozumieć wiele z tego co mnie dręczyło, mam inne podejście do świata wokoło i daje sobie więcej luzu. Polecam tego specjalistę, uważam, że mi bardzo mi pomógł, pomoże też innym :) Pozdrawiam serdecznie.

 • Opinia z dnia 29.07.2015 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie. Dowiedz się więcej

 • bardzo dobry

  Nie wiem, czy mogę napisać coś więcej niż w innych opiniach do których się przyłączam, ale spróbuję, bo w ten sposób mogę podziękować za pomoc, Dzięki Panu Piotrowi zupełnie inaczej zaczęłam patrzeć na siebie i otaczający mnie świat...dowiedziałam się wiele o sobie o tym jaką osobą jestem i jakie mam w sobie blokady które wystarczyło poznać i przepracować.Bardzo duży plus za szczerość i miłą atmosfere na spotkaniach.Obecnie pracuje sama nad sobą wcielam w życie to co przekazał mi Pan Piotr i wiem ,że to ja sama tworzyłam sobie bariery Każdą przeciwność traktuje jako lekcje, z której należy wyciągać wnioski a nie wiecznie rozważac i użalać sie nad nią....trzeba iść do przodu z tymi wnioskami w wyniku tego przestałam widzieć przeszkody zaczełam dostrzegać możliwości :)

 • bardzo dobry

  Moja terapia u pana Piotra trwała 3 miesiące. Efekty zauważyłam juz po pierwszych spotkaniach i mogę w 100 procentach stwierdzić, ze pójście na nią to była jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu:) Do pana Piotra trafiłam przez zupełny przypadek, a okazało sie, że dobrze się tam czułam, potrafiłam się otworzyć, opowiedzieć o wszystkim, co leżało mi na sercu, a czego się najbardziej obawiałam. Pan Piotr słuchał i co najważniejsze, nie oceniał. Polecam terapię u Pana Piotra wszystkim, którzy się nad tym zastsnawiają.

 • bardzo dobry

  Z miejsca chciałabym serdecznie podziękować Panu Piotrowi za udzieloną pomoc. Pomimo tego, iż jestem młodą osobą, od lat tkwiłam w dołku emocjonalnym. Dzięki podjętej terapii udało mi się wręcz z niego wyskoczyć. Oczywiście nie obyło się bez chwil zwątpienia we własne siły, ale Pan Piotr szybko pomógł stanąć mi na nogi. Uzmysłowił mi jak wiele w moim życiu zależy ode mnie, dzięki czemu pozbyłam się poczucia uwikłania w swoją historię. Zyskałam wiarę we własne możliwości i nie obawiam się ich użyć :) Zmian dokonuję zaczynając od siebie, natomiast to co mnie otacza jest tego efektem, nigdy odwrotnie. Mam szersze spojrzenie na rzeczywistość, złapałam ostrość obrazu. Z mojego słownika na stałe wykreśliłam słowa takie jak muszę czy powinnam i zastąpiłam dosadnym WYBIERAM! Z całego serca polecam podjęcie terapii u Pana Piotra, gdyż w mojej opinii jest mistrzem w swoim fachu. Pozdrawiam, Monika.

 • bardzo dobry

  Do Pana Piotra trafiłem kilka miesięcy temu z objawami lęku uogólnionego na tle nerwowym. Ze swoich problemów nie zdawałem sobie sprawy do momentu pojawienia się silnych objawów somatycznych, które spowodowały ze zacząłem szukać pomocy. Pełen obaw i sceptycyzmu pierwszy krok postawiłem w stronę gabinetu Pana Piotra. Postawa pełna empatii i zrozumienia sprawiła że byłem w stanie mówić szczerze o tym co mnie trapi, i okazało się że cześć moich problemów była związana z moim tatą czego kompletnie nie byłem świadomy. Teraz wiem ze terapia to nie recepta na ampułkę z dobrym nastrojem a nauka prawidłowego odbierania rzeczywistości i odpowiedniego myślenia, które z każdym dniem daje mi więcej pewności siebie.Dużo pracy przede mną ale wiem że idę w dobrym kierunku. Chylę czoła, i duży szacunek dla Pana.

 • bardzo dobry

  Ludziska jeśli potrzebujecie pomocy to się nie zastanawiajcie, tylko idźcie i porozmawiajcie z p. Piotrem. Czym jest taka terapia trwająca nawet rok w stosunku do naszego całego życia? Minęło pół roku odkąd skończyłam terapię, jestem szczęśliwa:) Każdego dnia pracuję nad sobą, stosuję techniki polecane przez p. Piotra, wiem w jakim kierunku zmierzam. Bardzo się cieszę, że spotkałam p. Piotra na swojej drodze :) Szczerze polecam.