Pacjentów umawiających się na pierwszą wizytę, oraz w sprawie dodatkowych wolnych terminów proszę o kontakt pod nr tel. 790400640. Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo P... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Pacjentów umawiających się na pierwszą wizytę, oraz w sprawie dodatkowych wolnych terminów proszę o kontakt pod nr tel. 790400640.

Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.

Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Ludziska jeśli potrzebujecie pomocy to się nie zastanawiajcie, tylko idźcie i porozmawiajcie z p. Piotrem. Czym jest taka terapia trwająca nawet rok w stosunku do naszego całego życia? Minęło pół roku odkąd skończyłam terapię, jestem szczęśliwa:) Każdego dnia pracuję nad sobą, stosuję techniki polecane przez p. Piotra, wiem w jakim kierunku zmierzam. Bardzo się cieszę, że spotkałam p. Piotra na swojej drodze :) Szczerze polecam.

 • bardzo dobry

  Długo wahałam się nad pójściem do psychoterapeuty, ale doszłam do takiego etapu w swoim życiu, że wiedziałam, że nie poradzę sobię sama i jest mi potrzebna pomoc. Wydawało mi się, że wszystko co najlepsze mam już za sobą, że ze swojej winy straciłam wszystko, co w życiu miałam i nigdy już nie będę szczęśliwa. Trochę ponad pół roku później wszystkie te obawy są mi obce i ciężko uwierzyć, że w ogóle byłam w takim położeniu. Umówienie się na pierwszą wizytę do Pana Piotra było najlepszą decyzją ubiegłego roku i wchodząc w 2015 rok byłam szczęśliwa, że udało mi się przetrwać te najgorsze chwile. Każda sesja wnosi coś nowego. Pan Piotr potrafi dużo rzeczy wytłumaczyć, zadaje mądre pytania, jest dobrym słuchaczem a z drugiej strony umie nazwać rzeczy po imieniu i, jak ktoś niżej to nazwał, "postawić człowieka do pionu". Atmosfera na spotkaniach jest bardzo miła, człowiek nie wstydzi się opowiadać o swoich problemach, czuje się komfortowo zarówno milcząc, jak i mówiąc. Jestem teraz spokojniejsza, zaakceptowałam pewne sprawy, na które nie mam wpływu, poprawiłam relacje z rodzicami i otoczeniem. Każdemu, kto zastanawia się nad taką wizytą albo z jakiegoś powodu wstydzi się konsultacji ze specjalistą (zupełnie niepotrzebnie), polecam Pana Piotra. Kilka spotkań nie zaszkodzi a może zupełnie odmienić życie i przywrócić je na właściwy tor.

 • bardzo dobry

  Zaczne od tego, ze Pan Piotr, nie jest pierwszym terapeuta, do ktorego sie zglosilem. Jest natomiast pierwszym, ktory juz na pierwszym spotkaniu wiedzial co trzeba robic by rozpoczac prace nad poprawa mojego stanu emocjonalnego. Pan Piotr pomogl mi odzyskac kontakt z tata, z ktorym nie rozmawialem od lat. Jestem teraz znacznie pogodniejszy, moja asertywnosc i pewnosc siebie z miesiaca na miesiac sa coraz silniejsze. Mam prace, ktorej wykonywanie daje mi satysfakcje kazdego dnia, poza tym pozbieralem sie po toksycznym zwiazku i zaczynam myslec o rozpoczeciu nowego. Moja terapia jest jeszcze daleka od zakonczonej, ale juz teraz moge stwierdzic, ze jej efekty sa imponujace. Ciesze sie, ze natknalem sie na portal znanylekarz.pl i rozpoczalem sesje z Panem Piotrem!

 • bardzo dobry

  Na wstępie powiem, że pan Piotr to nie jest osoba, do której przyjdziemy i zostaniemy magicznie odmienieni, a nasze problemy znikną z dnia na dzień, pan Piotr to osoba, która pomoże nam dotrzeć wgłąb samego siebie, zrozumieć nasze problemy i niedoskonałości a nie się ich wypierać czy je maskować. Pan piotr to nie "mr. fix it all" a raczej osoba, która odkrywa w nas ogromne pokłady samodzielności, niezależności i siły, które torują drogę do szczęścia i pozwalają spojżeć na wiele spraw z zupełnie innej perspektywy. Co sobie ceniłem podczas terapii? Ogromną szczerość i bezpośredniość terapeuty. Czy terapia mi pomogła? Zdecydowanie tak, ale należy pamiętać, że gwaranetem sukcesu jest wspólna praca terapeuty i pacjenta a nie bierne uczestnictwo w spotkaniach. Pozdrawiam serdecznie!

 • bardzo dobry

  Pan Piotr to psychoterapeuta, którego polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy. Jego spokój i opanowanie łączą się z wiedzą doświadczeniem i niezwykłym podejściem do problemów jakie mnie spotykały. Już po paru spotkaniach mój stan znacznie się poprawił. Jestem wdzięczny za to, że pomógł mi uporać się z uczuciami, w których gąszczu gubiłem się. Jest człowiekiem godnym polecenia.

 • bardzo dobry

  Każde spotkanie z panem Piotrem uczy czegoś nowego. Szanuję go za szczerość, otwartość i cierpliwość. Dowiaduję się różnych rzeczy o sobie, uczę inaczej patrzeć na to co mnie otacza w życiu a w rezultacie jestem bardziej pokorny i mniej roszczeniowy. Na początku terapii miałem pomysł że pójdę do psychoterapeuty, poopowiadam co mnie kurza a on coś zrobi i będzie już tak jak chcę. A to wygląda zupełnie inaczej. W każdym razie efekty terapii są bardzo dobre i polecam pana Piotra osobom które szukają pomocy w szukaniu swojego miejsca i poukładaniu sprawy.

 • bardzo dobry

  Zanim spotkałam na swojej drodze Pana Piotra moje życie było ciągłym pędem przed siebie, dążenie do perfekcji we wszystkim, stawianie sobie zbyt wysokich poprzeczek często ponad moje możliwości, ciągłe udowadnianie sobie i innym, że ze wszystkim sobie poradzę. Brak asertywności i magicznych słów NIE, NIE WIEM spowodowały, że sprawy innych zdominowały moje życie. Przestałam mieć czas dla przyjaciół, rodziny a przede wszystkim dla samej siebie. Pewnego dnia życie samo postanowiło mnie zatrzymać. Utrata pracy, kłopoty finansowe, rozstanie, utrata niezależności spowodowały, że straciłam poczucie własnej wartości. Uświadomiłam sobie, że teraz ja potrzebuję pomocy, ale nie umiałam o nią poprosić lub było mi wstyd. Przecież zawsze dawałam sobie radę. Spotkania na terapii u Pana Piotra po jakimś czasie skłoniły mnie do refleksji i spojrzałam na życie inaczej. Pomimo, że długa droga przede mną w związku z pracą nad sobą, jednak już teraz dzięki terapii wiem, że nie muszę być idealna, potrafię się skupić na danej chwili dzięki ćwiczeniom oddechowym. Potrafię tez odmawiać lub zwyczajnie czegoś nie wiedzieć. Najważniejszym dla mnie krokiem było jednak zbliżenie się do rodziny, którą zaniedbałam i przestałam odwiedzać. Sporo rozmów z Panem Piotrem było własnie na ten temat.Teraz chętnie nie tylko dzwonię do mojego ojca, ale potrafię też znaleźć czas, aby pojechać do rodzinnego domu, pomimo, że dzieli nas ok 500 km. Raz na 1, 5 miesiąca jadę do domu nabrać sił i energii, byłam też nad morzem z tatą i wróciłam naprawdę szczęśliwa. Od jakiegoś czasu pracuję, ale nie biorę sobie już wszystkiego na bary, dostałam też propozycję awansu, ale rozważam odmowę, ponieważ wtedy przestałabym mieć czas na swoje pasje. Już nie muszę być idealna i dobrze mi z tym Panie Piotrze DZIĘKUJĘ!!! I oczywiście polecam !!!

 • bardzo dobry

  Terapia pomaga mi zrozumieć dlaczego podejmuję takie a nie inne decyzje, dlaczego jestem w takim a nie innym związku. Uczę się jak żyć lepiej ze sobą i z innymi. Zmieniam sporo w tym jak widzę różne rzeczy, częściej się śmieję i nie mam mnóstwa pretensji jak było na początku.. :) Pan Piotr jest uważny, wrażliwy i kompetentny. Jego wskazówki są cenne i sprawiają że na dużo rzeczy można popatrzeć z innej strony. Daje wspracie kiedy trzeba i pozwala samemu szukać rozwiązania zamiast osłabiać przez podawanie gotowych rozwiązań. Dziękuję :)

 • bardzo dobry

  Moja terapia u Pana Piotra trwała ok. 3 miesiące. Już po tak krótkim czasie zaszły u mnie ogromne, pozytywne zmiany. Pan Piotr potrafi przestawić myśli na zupełnie inne tory i tym samym sprawić, że człowiek zupełnie inaczej postrzega świat, a napotykane po drodze trudności stają się wyzwaniem, a nie problemem nie do rozwiązania. Nie skupia się na konkretnych sprawach, kłopotach, ale zajmuje się pacjentem w sposób całościowy. Dlatego terapia u Niego nie polega na pogawędkach i skarżeniu się na innych ludzi/los, nie daje też gotowych porad, ale nadaje pacjentowi fantastyczną samodzielność, której zyskanie uważam za jeden z najważniejszych skutków konsultacji. Poza tym, Pan Piotr zwraca dużą uwagę na pracę z ciałem, co jest kolejnym ogromnym plusem terapii. Przedstawia podstawy prawidłowego oddychania i różnych technik medytacyjnych, po wyćwiczeniu których można temat ten zgłębiać już samodzielnie, co daje zaskakujące i niesamowite rezultaty w postaci kontrolowania swoich myśli, lęków, stresów, niepokoi, i wszystko zaczyna się układać na swoim miejscu :))) Polecam terapię u Pana Piotra serdecznie i dziękuję Mu jeszcze raz za ogromną pomoc i rozmowy.

 • bardzo dobry

  Pan Piotr pomógł mi stanąć na nogi w najtrudniejszym momencie w moim życiu, kiedy myślałam że nic się już nie da zrobić, byłam zmęczona życiem, problemami i myślałam że to dosłowny "koniec". Przez 5 lat walczyłam z bulimią i cierpiałam na depresję... Nie potrafiłam normalnie funkcjonować, nie widziałam zupełnie swojej przyszłości, odcięłam się od świata, rodziny, znajomych, a zwykła codzienność była dla mnie męczarnią... Początki terapii były bardzo ciężkie, ponieważ otwarcie opowiadanie o swoich problemach przychodziło mi z ogromnym trudem. Tak naprawę to Pan Piotr mówił, a ja słuchałam - jednak to co słyszałam było dla mnie bardzo cenne bo w głębi serca podnosiło mnie na duchu... W końcu jednak nastąpił ten cudowny moment kiedy zaczęłam wszystko z siebie wyrzucać i z pomocą Pana Piotra wyciągać odpowiednie wnioski. Pan Piotr jest pierwsza i jedyną osobą, której w całym swoim życiu aż tyle wyjawiłam o sobie - jest niewątpliwie osoba godną zaufania... Bardzo zmotywował mnie do pracy nad sobą i uświadomił mi jak wiele w życiu zależy tylko ode mnie... Poza tym, że jest bardzo kompetentnym specjalistą jest również niesamowicie ciepłą osobą, potrafiącą i chcącą pomóc, wysłuchać oraz naprowadzić na właściwą drogę. Nasze spotkania zapoczątkowały w moim życiu wiele zmian, dzięki czemu w końcu zaczynam "normalnie" żyć, a pewne sprawy postrzegać zupełnie inaczej. Dzięki 1,5- rocznej terapii przekonałam się, że warto zacząć myśleć pozytywnie oraz otworzyć się na szczęście, którego należy szukać "tu" i "teraz", a słowo "żyć" zaczyna nabierać coraz to większego kolorytu... Oczywiście pozostało mi jeszcze sporo pracy nad sobą, ale to jak czuję się dziś, a jak czułam się przed terapią jest różnica wręcz nie do opisania. Skorzystanie z pomocy Pana Piotra było jedną z najlepszych i najmądrzejszych decyzji jakie w życiu podjęłam. Z całego serducha dziękuję Panie Piotrze za pomoc i poświęcony czas :)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Najbliższe terminy:

kolejne dni
Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę