Piotr Koremba

37

Adresy

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Przed umówieniem konsultacji w kalendarzu wizyt, proszę o kontakt telefoniczny i potwierdzenie dostępności terminu.

  Jestem psychoterapeutą rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej. Korzystam z superwizji w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej. Jestem członkiem PTPI.

  Pracuję w nurcie integratywnej psychoterapii MetaSystemowej, która łączy w sobie elementy głównych nurtów psychoterapeutycznych takich jak psychoterapia systemowa, ericksonowska, psychodynamiczna, procesu, poznawczo-behawioralna, gestalt, hipnoza i praca z ciałem. Dzięki takiemu podejściu i szerokiemu wachlarzowi szkoleń w różnych podejściach terapeutycznych, możliwe jest indywidualne dopasowanie sposobu prowadzenia terapii i wybieranie metod najlepszych dla skutecznej psychoterapii pacjentów, oraz znacznej i trwałej poprawy w funkcjonowaniu w relacjach z innymi i w poczuciu zadowolenia z życia.

Usługi

Choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • 14 kwietnia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Spotkania z Panem Piotrem pomogły mi podjąć ważne życiowe decyzje, zdecydować jak chcę żyć. Ten proces cały czas trwa, ale teraz już przynajmniej ma solidne fundamenty :) Pan Piotr w sposób zawsze mnie zaskakujący i bardzo obrazowy zwracał mi uwagę na pewne problemy, mówił o nich w taki sposób, że i ja zaczęłam inaczej o nich myśleć, stały się takie malutkie ;) Bardzo uważny słuchacz, mega czujny i skoncentrowany. Czasami gdy się nagadałam, namarudziłam, Pan Piotr podsumowywał to krótką, konkretną wypowiedzią w taki sposób, że mnie zatykało i jednocześnie otwierało oczy.. Widzi więcej, inaczej. Teraz i ja staram się widzieć w podobny sposób. Żyje się tak łatwiej, spokojniej i o wiele przyjemniej :))) Dziękuję bardzo!!!

  zgłoś nadużycie
 • 21 marca 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo polecam psychoterapię u Pana Piotra! Nie jest łatwo zacząć nowe życie, gdy od dziecka było się depresyjnym. Wydawało mi się, że tak po prostu jest i już zawsze będzie. Na szczęście, trafiłam po pomoc do Pana Piotra i stopniowo okazywało się co się ze mną dzieje. Z czasem ku mojemu zdziwieniu zaczęła płynąć radość, o której istnieniu nie miałam pojęcia. Wzruszam się gdy myślę o drodze, którą przeszłam aby być teraz nieporównywalnie szczęśliwszą! Tylko z takim "przewodnikiem" mogłam tego dokonać. Dziękuję Panu z całego, NOWEGO serca. Agata K.

  zgłoś nadużycie
 • 24 lutego 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Spotykałem się z Panem Piotrem z przerwami od 1,5 roku. Sprowadziła mnie do jego gabinetu chęć znalezienia wsparcia podczas pierwszych objawów kryzysu wieku średniego, potrzeba przedefiniowania życiowych celów i priorytetów. W między czasie życie przyniosło mi potrzebę zmierzenia się z rozwodem, ciężkimi chorobami w rodzinie, problemami finansowymi i rozstaniem z dziewczyną. W ciągu tego okresu uświadomiłem sobie istnienie u siebie uczuć i obszarów które dotąd były niezauważone. Nastąpiła u mnie poprawa nie tylko samooceny, pewności siebie, ale też w sferze empatii, odczuwania i akceptacji. Znalazłem oparcie w trudnych chwilach w moim życiu, przez co łatwiej było mi zaakceptować zmiany jakie musiały nastąpić. Dyskusje z Panem Piotrem są zawsze twórcze i konstruktywne, dodatkowo stale wzbogacane o nowe elementy, przykłady czy ćwiczenia. Porównując moje samopoczucie z przed okresu spotkań z Panem Piotrem i obecny poziom mogę stwierdzić, że jest to wręcz postęp niewiarygodny. To co dla mnie najważniejsze odbyło się to bez jakichkolwiek sztucznych zabiegów czy farmakologicznego wspomagania. Pan Piotr jest profesjonalistą w pełym tego słowa znaczeniu, gruntownie przygotowanym do wykonywania tej profesji. Umiejętnie potrafi dobrać optymalne formy terapii i tempo do aktualnego poziomu na którym dana osoba znajduje się. Poprzez to czuję, że mam realną indywidualną ścieżkę a to realnie przekłada się ponadstandardowe efekty. Pan Piotr jest terapeutą skutecznie motywujacym do pracy nad sobą przy czym nie jest to w jakikolwiek sposób niekomfortowe. Choć miejsce spotkań nie jest dla mnie tak ważne jak charyzma i profesjonalizm terapeuty to moim zdaniem gabinet Pana Piotra jest miejscem przyjaznym i służącym osiąganiu wymiernych efektów. Uważam, że warto go słuchać w sprawach związanych z rozwojem osobistym oraz stosować ze zrozumieniem jego rady. Jego intencje są czytelne i szczere. Od poczatku wzbudzal moje zaufanie, jestem bardzo zadowolony i otwarcie polecam Jego usługi. Rafał, 39 lat, manager.

  zgłoś nadużycie
 • 30 stycznia 2014

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Piotr jest niewątpliwie świetnym specjalistą i ekspertem w dziedzinie psychoterapii. Jest osobą bardzo empatyczną, cierpliwą, konkretną, posiada ogromną intuicję jeżeli chodzi o możliwości terapii. Jest człowiekiem o wielkim sercu i ogromnej życzliwości dla pacjentów. Pan Piotr pomógł mi w bardzo trudnym dla mnie etapie życia, gdzie chorowałem na depresję, nie miałem chęci do życia, energii, motywacji, żeby rano wstać z łóżka. Wydawało mi się, że wszystko co było, jest i będzie jest złe i nie ma żadnego sensu. Zanim trafiłem do gabinetu Pana Piotra próbowałem sam sobie pomóc - niestety wszelkie podręczniki czy filmy samopomocowe okazały się być bezskuteczne. Dzięki jego i mojej ciężkiej pracy udało mi się wyjść na prostą i dzisiaj już zupełnie inaczej się czuję i podchodzę do wielu spraw. Czuję się dojrzalszym, lepszym dla siebie i innych, szczęśliwym człowiekiem. Bardzo gorąco polecam gabinet Pana Piotra wszystkim pacjentom poszukującym świetnego specjalisty, a Panu dziękuję za pomoc w trudnych momentach i rady, które z pewnością przydają mi się na resztę życia.

  zgłoś nadużycie
 • 8 października 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan Piotr Koremba to bardzo profesjonalny terapeuta. Z całą pewnością jest to właściwa osoba na właściwym miejscu. Pełen empatii, uważnie słuchający, a przy tym czujny i realnie oceniający sytuację. Nie jest łatwo zrobić pierwszy krok i szukać pomocy u terapeuty. Zapewniam, że Pan Piotr daje duże poczucie bezpieczeństwa, a jego otwartość na drugiego człowieka sprawia, że bez lęku można odsłonić zakamarki swojej duszy, swoje słabości. Istotne jest to, że praca z Panem Piotrem przynosi efekty i przede wszystkim inspiruje i motywuje do dalszego rozwoju oraz pracy nad sobą. Z całą pewnością jest to specjalista o wysokich kwalifikacjach, z dużym sercem i pasją.

  zgłoś nadużycie
 • 26 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zdecydowanie polecam Pana Piotra dla tych, którzy chcą z solidną dokładnością przeanalizować swoje problemy. Decyzja o podjęciu przeze mnie terapii nie była łatwa - na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć, że była to moja najlepsza decyzja. Na pierwsze spotkanie przyszłam z chaosem i rozpaczą w głowie oraz w sercu. Przestałam sobie radzić z moimi lękami, stresami, kompleksami. Moje życie rodzinne, prywatne oraz zawodowe zbliżało się do nieuchronnej katastrofy-tak wtedy myślałam. Terapia była dla mnie prawdziwym wyzwaniem, walka z własnymi demonami i słabościami. Pan Piotr był -jak ja to określam - moim Pasterzem ,wskazywał drogę ale nie dawał gotowych rozwiązań i odpowiedzi, dzięki czemu mogłam zrozumieć siebie oraz podłoże moich problemów. Rzeczowy, cierpliwy i szczery. Profesjonalista w swojej dziedzinie. Obecnie zakończyłam swoją roczną terapię. Teraz wstając rano naprawdę czuję, że to kolejny, piękny i ciekawy dzień... Dziękuję Panie Piotrze. I

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny i pomocny specjalista. Pomaga kiedy trzeba i motywuje do szukania odpowiedzi samemu, zamiast dawać gotowe rozwiązania. Na początku nie bardzo mi to pasowało ale z czasem widzę że to jedyny sposób żeby rzeczywiście coś u siebie zmienić. Gotowe rady nic nie dają. Psychoterapia dla mnie to głównie szukanie prawdy o sobie. W rezultacie możliwość zmiany tego jak się żyje.

  zgłoś nadużycie
 • 26 sierpnia 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  skończyłam terapię prawie rok temu. Dzięki panu Piotrowi przetrwałam ciężki okres i udało mi się wyjść na prostą po raz pierwszy od lat i teraz już mam pewność że na stałe A namęczyłam się wcześniej ze sobą sporo :) Potrafię cieszyć się życiem i mam więcej bliskich obok siebie, lepiej dogaduję się z rodziną. Nawet jeśli czasem coś mnie złości, czy jest mi smutno, to wracam pamięcią do rozmów z panem Piotrem i sięgam to sposobu patrzenia na siebie, na świat, albo do jakiś zasad którymi warto się kierować i dzięki temu jestem szczęśliwa i spokojna.

  zgłoś nadużycie
 • 21 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Po rozstaniu z chłopakiem postanowiłam coś w sobie zmienić, byłam zbyt słaba psychicznie i podatna na złe emocje. Tak trafiłam do Pana Piotra. Podziałało. Teraz jest lepiej, inaczej patrzę na wiele spraw i umiem lepiej panować nad swoimi emocjami. Polecam gorąco.

  zgłoś nadużycie
 • 1 lipca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Stresujące wydarzenia zwalały się na mnie jedno za drugim. Skończyło się to depresją i nasiliło zaburzenia odżywiania. Gdy zdałam sobie sprawę, że "nie ogarniam", rozpoczęłam poszukiwania terapeuty. Terapeuty z którym będę mogła się czuć swobodnie, dobrze, który będzie skuteczny. Tak trafiłam do Pana Piotrka. Już po kilku spotkaniach zauważyłam (i wszyscy wokół) zmiany na plus. Zaczęłam się spotykać ze znajomymi, cieszyć się życiem, odpuściłam sobie. Problemy stały się jakby mniejsze, takie do przeskoczenia. Po terapii miałam jeszcze upadki, moje ambicje królowały i było ciężko, jednak depresja i zaburzenia żywienia nie wróciły. Spotkania z Panem Piotrkiem pomogły. Myślę, że Pan Piotrek jest super. Polecam!!!

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Znasz już opinie o tym lekarzu?