Piotr Klementowski

Pediatra

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Specjalista o wysokiej kulturze osobistej! Ciepły, serdeczny, wrażliwy... Spokojny, zrównoważony. Nie używa zbędnych słów. Potrafi słuchać. Nie ocenia. Diagnozuje i leczy. Pasjonat swojego zawodu. Wspaniały lekarz i cudowny człowiek! Mój Syn Go uwielbia! Ja także...;-)

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jest bardzo kompetenty i naprawdę zna się na tym co robi. Zanim do niego trafiłam, byłam z synem u kilku alergologów, niestety nic nie pomogli, a syn ciągle był na antybiotykach bo alergia powodowała objawy jak przy infekcjach. Doktor przepisał takie leki, że jak ręką odjął. Oczywiście alergię syn nadal ma, ale doktor trzyma ją w ryzach i pozwala nam żyć normalnie. Nie chodzę z synem do żadnych innych lekarzy, w przychodni gdzie jest lekarz rodzinny nie był chyba w ogóle... Tylko dr Klementowski. Mam nadzieję, że jeszcze długo, długo będzie nam służył swoją wiedzą i doświadczeniem.

 • bardzo dobry

  Byliśmy u Pana doktora prywatnie po raz pierwszy i zostaliśmy potraktowani bardzo dobrze. Dziecko zostało zbadane, Pan doktor nam wszystko cierpliwie wyjaśnił i udzielał odpowiedzi na pytanie. Ma dobre podejście do dzieci. Był miły i konkretny. Myślę, że w razie potrzeby znowu się do niego udamy. Polecam.

 • bardzo dobry

  bardzo dokładny, spokojny, zawsze ordynuje badania wykluczające lub potwierdzające zapalenia, godny polecenia.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Leki które przepisał pomogły niemalże od razu. Jestem bardzo zadowolona bo moje dziecko przestało się drapać a w konsekwencji cierpieć. Naprawdę polecam

 • bardzo dobry

  Świetny. Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam. Oboje moich dzieci dźwignął z ciężkich i przewlekłych infekcji układu oddechowego. Gorąco polecam!

 • dobry

  Mieszkam w Piszu mój syn często choruje zdobyłam numer do doktora.Umówiłam się na wizytę.Doktoor zbadał mojego 15 miesięcznego syna od głów do stóp bardzo dokładnie i jestem mu naprawdę wdzięczna.Polecam każdemu tego lekarza :)

 • neutralny

  Wczoraj byłam z 5letnią córką u pani laryngolog.Znalazła chore zatoki,dała antybiotyk. Zapytałam co z kaszlem który utrzymuje się u córki od ponad miesiąca. Zasugerowała bym poszła do pediatry bo dolne drogi oddechowe to nie jej mańka. Osłuchała córkę i znalazła jakieś szmery dodając,że może to być związane z zatokami i wydzieliną która się pojawiła przy stanie zapalnym. Napisała karteczkę ze swoimi sugestiami,którą miałam pokazać pediatrze(specjaliście od dolnych dróg oddechowych) w celu ewentualnych dalszych badań. Poszłam dziś do pediatry (i alergologa w jednym)do którego chodze od lat. Jest wspaniałym starszym panem. Ciepłym,mądrym i cierpliwym. Tłumy walą do niego.Byłąm u niego 3 tyg,. temu,z tym kaszlem córki, nic nie znalazł wtedy u niej. Na poczatku gdy wspomniałam o wcześniejszej wczorajszej wizycie u laryngologa zauważyłam że był podenerwowany. Skomentował nieodpowiednie dawki i jakość antybiotyku przepisanego przez laryngologa.Gdy zaczęłąm dopytywać o badania które miałyby na celu znalezienie przyczyny kaszlu zaczał się bardzo denerwować. Moje pytania nazwał quizem i powiedział,że nie będzie brał w tym udziału,on nie widzi konieczności jakichkolwiek badań czy wykluczających pasożyty czy jakieś bakterie mogące być przyczyną tego przewlekłego jak sam kiedyś go nazwał kaszlu,powiedział,że badanie krwi pod kątem mycoplazmy nie zakończy tego kaszlu, zapytany o działanie syropu,który przepisał dziecku udawał że nie rozumie o co pytam, powiedział też że jest wielu dobrych innych lekarzy i mowiac że nie ma już czasu,przeprosił i podszedł do drzwi wołając następnego pacjenta. Wyszłam z gabinetu i poryczałam się bo kaszel córki trwający od dawna nie daje mi spać i wpędza w doły bo wolę znać przyczynę niż snuć domysły. Klementowskiemu naprawdę ufałam i nie spodziewałam się że tak zareaguje na wieść o wizycie i sugestiach innego specjalisty, Jestem w szoku. Jest mi bardzo, bardzo przykro. Plus,że nie wziął za to pieniędzy...

 • dobry

  wspanialy lekarz taki jak jego ojciec,oby bylo wiecej takich lekarzy,chyle czola


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Miły i potrafi zdiagnozować chorobę. Naprawdę polecam! ;)

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Anna Matuszewska - pediatra, Jacek Morski - pediatra, Mariusz Zbigniew Szczepaniak - pediatra, Norbert Stanisław Dera - pediatra, Grażyna Maria Poniatowska-Broniek - pediatra, Anna Zdanowska-Ruskań - pediatra, Grażyna Sorbaj- Sucharska - pediatra, Krzysztof Urban Urbański - pediatra, Daria Jóźwiak-Grabysa - pediatra, Leokadia Mieczysława Burakiewicz - pediatra, Aleksandra Melnyk - pediatra, Irena Janina Musiatowicz - pediatra, Halina Kozak - pediatra, Maria Alina Kuśmierska - pediatra, Maria Iwanowska - pediatra, Teresa Maria Niczyperowicz - pediatra, Maria Grażyna Dutka - pediatra, Danuta Balicka-Burcz - pediatra, Dariusz Piotr Robak - pediatra, Mieczysława Gryglicka - pediatra
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online