Piotr Klementowski, pediatra Olsztyn

Piotr Klementowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

22
 • 21 czerwca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz z jakim miałam do czynienia. Jest bardzo kompetenty i naprawdę zna się na tym co robi. Zanim do niego trafiłam, byłam z synem u kilku alergologów, niestety nic nie pomogli, a syn ciągle był na antybiotykach bo alergia powodowała objawy jak przy infekcjach. Doktor przepisał takie leki, że jak ręką odjął. Oczywiście alergię syn nadal ma, ale doktor trzyma ją w ryzach i pozwala nam żyć normalnie. Nie chodzę z synem do żadnych innych lekarzy, w przychodni gdzie jest lekarz rodzinny nie był chyba w ogóle... Tylko dr Klementowski. Mam nadzieję, że jeszcze długo, długo będzie nam służył swoją wiedzą i doświadczeniem.

  zgłoś nadużycie
 • 7 marca 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Byliśmy u Pana doktora prywatnie po raz pierwszy i zostaliśmy potraktowani bardzo dobrze. Dziecko zostało zbadane, Pan doktor nam wszystko cierpliwie wyjaśnił i udzielał odpowiedzi na pytanie. Ma dobre podejście do dzieci. Był miły i konkretny. Myślę, że w razie potrzeby znowu się do niego udamy. Polecam.

  zgłoś nadużycie
 • 9 lipca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  bardzo dokładny, spokojny, zawsze ordynuje badania wykluczające lub potwierdzające zapalenia, godny polecenia.

  zgłoś nadużycie
 • 1 czerwca 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Leki które przepisał pomogły niemalże od razu. Jestem bardzo zadowolona bo moje dziecko przestało się drapać a w konsekwencji cierpieć. Naprawdę polecam

  zgłoś nadużycie
 • 17 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Świetny. Najwspanialszy lekarz, jakiego spotkałam. Oboje moich dzieci dźwignął z ciężkich i przewlekłych infekcji układu oddechowego. Gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 17 stycznia 2012

  Ocena: Dobry

  Mieszkam w Piszu mój syn często choruje zdobyłam numer do doktora.Umówiłam się na wizytę.Doktoor zbadał mojego 15 miesięcznego syna od głów do stóp bardzo dokładnie i jestem mu naprawdę wdzięczna.Polecam każdemu tego lekarza :)

  zgłoś nadużycie
 • 6 grudnia 2011

  Ocena: Neutralny

  Wczoraj byłam z 5letnią córką u pani laryngolog.Znalazła chore zatoki,dała antybiotyk. Zapytałam co z kaszlem który utrzymuje się u córki od ponad miesiąca. Zasugerowała bym poszła do pediatry bo dolne drogi oddechowe to nie jej mańka. Osłuchała córkę i znalazła jakieś szmery dodając,że może to być związane z zatokami i wydzieliną która się pojawiła przy stanie zapalnym. Napisała karteczkę ze swoimi sugestiami,którą miałam pokazać pediatrze(specjaliście od dolnych dróg oddechowych) w celu ewentualnych dalszych badań. Poszłam dziś do pediatry (i alergologa w jednym)do którego chodze od lat. Jest wspaniałym starszym panem. Ciepłym,mądrym i cierpliwym. Tłumy walą do niego.Byłąm u niego 3 tyg,. temu,z tym kaszlem córki, nic nie znalazł wtedy u niej. Na poczatku gdy wspomniałam o wcześniejszej wczorajszej wizycie u laryngologa zauważyłam że był podenerwowany. Skomentował nieodpowiednie dawki i jakość antybiotyku przepisanego przez laryngologa.Gdy zaczęłąm dopytywać o badania które miałyby na celu znalezienie przyczyny kaszlu zaczał się bardzo denerwować. Moje pytania nazwał quizem i powiedział,że nie będzie brał w tym udziału,on nie widzi konieczności jakichkolwiek badań czy wykluczających pasożyty czy jakieś bakterie mogące być przyczyną tego przewlekłego jak sam kiedyś go nazwał kaszlu,powiedział,że badanie krwi pod kątem mycoplazmy nie zakończy tego kaszlu, zapytany o działanie syropu,który przepisał dziecku udawał że nie rozumie o co pytam, powiedział też że jest wielu dobrych innych lekarzy i mowiac że nie ma już czasu,przeprosił i podszedł do drzwi wołając następnego pacjenta. Wyszłam z gabinetu i poryczałam się bo kaszel córki trwający od dawna nie daje mi spać i wpędza w doły bo wolę znać przyczynę niż snuć domysły. Klementowskiemu naprawdę ufałam i nie spodziewałam się że tak zareaguje na wieść o wizycie i sugestiach innego specjalisty, Jestem w szoku. Jest mi bardzo, bardzo przykro. Plus,że nie wziął za to pieniędzy...

  zgłoś nadużycie
 • 30 grudnia 2010

  Ocena: Dobry

  wspanialy lekarz taki jak jego ojciec,oby bylo wiecej takich lekarzy,chyle czola

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 19 sierpnia 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego znam. Miły i potrafi zdiagnozować chorobę. Naprawdę polecam! ;)

  zgłoś nadużycie
 • 30 lipca 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze słucha z uwagą i skupieniem. Bada dokładnie. Odpowiada na wszystkie pytania na ogół z duzym poczuciem humoru;) Cierpliwy. Moja corka na początku bała się go a mnie podobało sie to,że ma dystans do siebie i smiał się z tego;) Nie przepisuje niepotrzebnych lekow.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online