Piotr Kleinhardt

Położna, położnik, Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy

Informacje o lekarzu

Lekarze polecają tego specjalistę

1

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Pan Piotr prowadził moją ciążę. Wiedziałam,że mogę właśnie jemu powierzyć pod opiekę siebie i moje dziecko.Jestem bardzo wdzięczna i dziękuję za miłe indywidualne ...przede wszystkim profesjonalne podejście.

 • bardzo dobry

  Pan Dr jest bardzo dobrym lekarzem. Na wszelkie pytania udziela odpowiedzi, traktuje pacjenta poważnie. Zdarzają się sytuację że nie weźmie za wizytę. Jestem po kilku wizytach i za każdym razem robi mi usg ciąży. Uważam, że jest to ogromny plus, z uwagi na to, że usg nie jest konieczne. Polecam

 • bardzo dobry

  Pan Doktor jest bardzo dobrym fachowcem, kulturalny, rzeczowy. Podchodzi do Pacjentki indywidualnie. Kojarzy twarze. Jedynym minusem jest fakt, że często się spóźnia do pracy. Czasem nie bierze nic za wizytę.

 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania, zawsze otwarty na problemy pacjentek. Podczas wizyty kompetentny, rzeczowy, bardzo wysoka kultura osobista sprawia, że wizyta w gabinecie jest bezsterowa.

 • neutralny

  Doktor Kleinhard prowadził całą moją ciąże. Przebieg bez żadnych komplikacji, choć ja, od zawsze cierpiałam na częstoskurcz,który mimo, że się uspokoił dawał o sobie znać. Każdą informację o możliwych rozwiązaniach dotyczących porodu z częstoskurczem, trzeba było z niego wyciągać. Tak naprawdę pozostawił mi decyzje o tym czy chcę rodzić naturalnie czy mieć cc. Mimo tego, że jest to miły człowiek to brakuje mu kompetencji. Ponadto, nie pracuje on na oddziałe tylko w przychodni!!!! Tego dowiedziałam sie gdy byłam przyjmowana do szpitala (umawiałam się z nim na konkretny dzień porodu, fakt przyszedł ale tylko w odwiedziny).No i ogromne kolejki przed gabinetem (choć umawiasz się na godzinę). Doktor jest bardzo sympatyczny ale szkoda kasy (70zł). Pewnie wizyta w przychodzi wygląda tak samo.

 • bardzo dobry

  Skuszona opiniami tez wybrałam się na wizytę. Od progu czuje się Jego poczucie humoru i Tą atmosferę.To jest to czego od dawna szukałam. Poszłam negatywnie nastawiona (złe doświadczenia i unikałam lekarzy z Gorzowa) ale bardzo szybko zmieniłam zdanie. B.sympatyczny, uśmiechnięty i od razu wzbudza zaufanie a przy tym jest bardzo dokładny i profesjonalny, żadne pytanie nie zostanie bez odpowiedzi. Czujesz się tam wyjątkowo, żeby zrozumieć to trzeba to samemu przeżyć. To jest dla mnie drugi lekarz,który jest wyjątkiem od reguły. Cieszę się,że jeszcze tacy lekarze są.

 • bardzo dobry

  Dr Kleinhardt to profesjonalista. Jest bardzo miły, sympatyczny i można czuć się u niego swobodnie. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona . Jest nieomylny i konkretny. Traktuje pacjentkę z szacunkiem i powagą. Poświęca swoją całą uwagę i czas. Odpowiada nawet na telefony , udziela informacji i odpowiada na pytania. Gorąco polecam .

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz na jakiego w życiu trafiłam!!!! Nie zamienię go nigdy na żadnego innego! Zawsze uśmiechnięty, serdeczny i ciepły! Nie jest drogi, potrafił nawet nie wziąć pieniędzy za wizytę kiedy przyszłam do niego po raz pierwszy a ogółem jest nieporównywalnie tańszy od innych ginekologów. Prowadzi moją ciąże i zawsze robi USG i dokładnie bada, odpowiada na wszystkie pytania, nawet odbiera telefony kiedy ma się problem :) Potrafi przyjąć z uśmiechem po godzinach pracy! Najlepszy lekarz w Gorzowie!!!!!!! Polecam każdemu!!!!

 • bardzo dobry

  W pewnym okresie chodziłam po ginekologach,bo miałam poważny problem.Jeden potraktował mnie jak kolejne mięso do przebadania,drugi wciskał dziwne mądrości życiowe,trzeci stwierdził że wyolbrzymiam problem.Trafiłam do doktora Kleinhardta z polecenia koleżanki.Wparowałam do gabinetu z agresorem i tu mnie doktor zaskoczył.Moje przedmówczynie wiedzą napewno o co mi chodzi,a Wy które jeszcze tam nie trafiłyście,po prostu idżcie i sprawdżcie,napewno się nie zawiedziecie.Polecam,bo to przede wszystkim człowiek.

 • dobry

  Aniol i lekarz w jednym. Jestem zachwycona tym lekarzem...kiedy inni odmowili pomocy (terminy) dr Kleinhardt bez zastanowienia kazal mi przyjsc. Do tej pory leczylam sie u pani dr lecz teraz wiem, ze zostane pacjentka tego dr. Pelen profezjonalizm, kultura, super podejscie do pacjentki, dobry humor jednym slowem polecam wszystkim!


  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją