Piotr Kamiński

18 opinii

alergolog, pulmonolog

Lublin, Grenadierów 3

Kontakt

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie

Grenadierów 3 , 20-331 Lublin

Centrum Medicover - Lublin

Konrada Wallenroda 4c , 20-607 Lublin

Poliklinika MSWiA

Spokojna 3 , Lublin

Rodzinne Centrum Medyczne Lubimed.pl

ul. Jacka Woronieckiego 11 , Lublin

Centrum Medyczne Sanitas

Hempla 5 , 20-008 Lublin

Opinie pacjentów

18
 • 14
 • 0
 • 4
 • Bardzo kompetentny i skrupulatny lekarz, pełen profesjonalizm, rzeczowy , a przy tym sympatyczny i zawsze uprzejmy, z podejściem do dzieci, bez pośpiechu spokojnie wytłumaczy. Pan dr. Kamiński jest lekarzem z powołania, jestem zadowolona i polecam bardzo serdecznie, bo warto !.

  cinka150

  Ocena bardzo dobry

  14 cze 2014 20:18:42

 • Lekarz ten to kompletne nieporozumienie w zawodzie medycznym. Nie potrafi jednoznacznie wskazać przyczyny choroby, tylko zleca kolejne badania, które nic nie wnoszą do diagnozy. Brakuje mu indywidualnego podejścia do pacjenta i myśli, że wszyscy Jego pacjenci są tacy sami. Odpowiada wymijająco na pytania dotyczące „co mi konkretnie jest, skąd to się wzięło i jak leczyć”. A Jego stwierdzenie, że „mam dla Pani lek, ale go Pani nie przepisze, bo muszę zlecić kolejne badania mnie rozwalił” To skoro ma lek, to wiadomo co mi jest....a skoro wiadomo, to proszę o diagnozę, a nie kolejne badania, chyba że chce więcej „kasy”. Dlatego stanowczo odradzam tego Pana, chyba, że ktoś idzie do niego z czymś „oczywistym” typu katar, bądź wysypka, to może znajdzie przyczynę. Pozdrawiam.

  przestrzen123

  Ocena bardzo słaby

  3 cze 2014 12:43:20

 • Bardzo dobry alergolog i pulmonolog. Trafiliśmy do P Doktora z zupełnego przypadku. wizyta na fundusz, po której wszyscy wiemy czego oczekiwać, niestety sprawa była b. pilna, więc nie było wyjścia. Zaskoczenie było tym większe, że diagoza została trafnie postawiona, P Doktor przepisał tanie i skuteczne leki, będąc przy tym niezwykle miłym, ...niesamowite, że jednak się da? Teraz polecamy P. D. wszystkim szukającym dobrego alergologa/pulmonologa.

  Polalola

  Ocena bardzo dobry

  23 sty 2013 10:35:23

 • Bardzo skuteczny lekarz, od kilku miesięcy inni lekarze podejrzewali u mnie różne dziwne choroby a on jako jedyny od razu na początku stwierdził zapalenie płuc i leczył mnie na nie dzięki jego lekom powiększone węzły chłonne powróciły do normy a widząc wyniki 2 tomografii skierował mnie na testy alergiczne i okazało się że przyczyną wszystkiego jest alergia o której nigdy nie wiedziałam.

  Marzena

  Ocena bardzo dobry

  27 lis 2012 12:10:32

 • Profesjonalny, rzeczowy, z indywidualnym podejściem do pacjenta, przy tym zawsze uśmiechnięty, troskliwy miły. Lekarz z powołania, po wielu próbach (nieprzyjemnych dla zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego) miałam szczęście trafić do Dr-a Kamińskiego.

  alergik z L.

  Ocena bardzo dobry

  26 maj 2012 13:17:07

 • Bardzo dobry alergolog,gdy by nie pan doktor ,dalej borykali byśmy się z problemami naszej córki.A zapewne jak wszyscy wiedzą alergia prowadzi do astmy. Dojeżdżamy aż 400 km.

  gość

  Ocena bardzo dobry

  5 kwi 2012 12:40:28

 • Zawsze uprzejmy, rzeczowy i skrupulatny. Jestem pacjentem dokora Kamińskiego od wielu lat i moim zdaniem jest on najlepszym specjalistą na Lubelszczyźnie.

  Kris B.

  Ocena bardzo dobry

  4 kwi 2012 15:13:23

 • Doświadczenie i profesjonalizm! Można zawsze uzyskać pomoc, pomimo braku limitów przyjęć...

  Gosc

  Ocena bardzo dobry

  3 kwi 2012 20:14:50

 • ja jestem zadowlona bardzo dobrze poprowadził doktor odczulanie u syna wystarczyło jedno wątpiące pytanie z mojej strony a odpowieć była szybka pełna profesjonalizmu a ostatecznie uspokajająca zatroskną matkę wiem że chorobę mojego synka ten doktor poprodzi do konca i napewno będzie dobrze

  maria 7luty2012

  Ocena bardzo dobry

  7 lut 2012 19:28:44

 • Bardzo konkretny i rzeczowy. Naprawdę bardzo solidne podejście do programu leczenia i odczulania. Przypisał mi dobre nowoczesne leki. Wiem że poza tym to muszę stosować leki i wtedy będzie znaczna poprawa zdrowia. A w nawiązaniu do innych niezadowolonych to : nikt nie jest Panem Jezusem i nikogo nie uzdrowi po jednej wizycie. Ja to wiem i stosuję się do zaleceń lekarza oraz nie wymagam od niego uzdrowienia natychmiast.

  Alergik J45

  Ocena bardzo dobry

  24 sty 2012 16:48:16


Pobieranie danych

Monika Cendrowska-Pinkosz

33 opinii

alergolog, pediatra

Lublin, Konrada Wallenroda 13

Umów wizytę

Błąd

Wystąpiły problemy z połączeniem.<br/>Sprawdź czy masz dostęp do Sieci<br/>i spróbuj ponownie.

OK OK