Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Znakomity kardiolog, profesjonalista w 100%. Od pierwszej wizyty pacjent czuje że jest w dobrych rękach. Jest lekarzem na którego każdy pacjent może liczyć. W dziedzinie chorób serca jest najlepszy. Polecam każdemu kto ma kłopot z układem krążenia i sercem.

 • bardzo dobry

  Znakomity kardiolog z powołaniem. Miałem bardzo duży problem z sercem. Wielu specjalistów z Krakowa głowiło się i wymyślało naróżniejsze postępowanie. Jak trafiłem do dr Jankowskiego zdiagnozował mój problem w 100 % celnie. Zaproponował skuteczne leczenie. Teraz czuję się naprawdę dobrze. To fachowiec. Z całą pewnością mogę polecić Pana Doktora.

 • neutralny

  Pan docent Jankowski odmówił zrobienia mi angioplastyki w klinice przy ulicy Kopernika w Krakowie w czerwcu 2011r chociaż miał rozpisany mój zabieg. Po prostu nie przyszedł do pracowni hemodynamiki na umówioną godzinę. Zabieg wykonał mi młody lekarz. Po prostu nie byłem prywatnym pacjentem doc. Jankowskiego z kliniki na Kazimierza Wielkiego i nie byłem upchany przez niego do Kliniki przy Kopernika. No cóż biednemu zawsze wiatr w oczy.

 • bardzo dobry

  Pan Docent leczy mnie od kilku lat. Czuje sie jakbym urodzila sie na nowo. Jest najlepszym kardiologiem z wszystkich ktorych spotkalam. Mozna mu zaufac.

 • bardzo dobry

  W 1996 roku leżałam na oddziale kardiologii kliniki - Pan Doktor już wówczas wykazywał ogromne zainteresowanie pacjentem, choć wówczas był młodym - zapowiadającym się specjaalistą w dziedzinie kardiologii. Dziękuję za opiekę i zainteresowanie. Życzę dalszych sukcesów w pracy zawodowej Panie Doktorze. Agata

 • bardzo dobry

  To wspaniały lekarz! Najlepszy! Z ogromnym SERCEM! Konkretny, rzeczowy a przede wszystkim wielki profesjonalista. Ma niezachwianą pewność działania i wiarę w powodzenie nawet trudnego zabiegu co jest bardzo ważne dla każdego pacjenta. Docent Jankowski dwukrotnie wykonywał u mnie angioplastykę z implantacją stentów, i za każdym razem podziwiałem jego biegłość i mistrzostwo oraz życzliwy kontakt z pacjentem. Jestem mu bardzo wdzięczny. Jeśli ktoś szuka lekarza, któremu mógłby powierzyć swoje życie to doc. Piotr Jankowski jest jak najbardziej właściwą osobą. Bardzo dziękuję.

 • bardzo dobry

  bardzo dobre podejście do pacjenta, bez straszenia, najpierw wszelkie badania i dopiero konkretna diagnoza gorąco polecam

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz! Ogromna wiedza i doświadczenie, a przy tym skromność i służenie pacjentowi. To lekarz z powołania i zamiłowania. Oby tacy rodzili się na kamieniu!!!

 • bardzo dobry

  The best !!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz o dużym talencie, wspaniały człowiek i specjalista w swoim zawodzie. Nigdy nie pozostawia pytań bez odpowiedzi,zawsze daje nadzieję na powrót pacjenta do zdrowia.DziEkujE Panie DOKTORZE i życzę dużo sił w dalszej pracy dla ratowania życia następnych pacjentów.DOKTOR o bardzo dużej wiedzy, należytym podejściem do pacjenta oraz o dużym uroku osobistym.

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Znasz już opinie o tym lekarzu?

Umów wizytę