dr n. med.

Piotr Gryglas

Kardiolog

Poproś o włączenie kalendarza

Dr n. med. Piotr Gryglas jest specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologiem i hipertensjologiem. Piotr Gryglas, doktor nauk medycznych. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie w 1995 roku. W lata... więcej

Dodaj opinię

Umów wizytę

Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
Potwierdzimy umówienie wizyty (SMS, Email)
Umówienie wizyty online jest całkowicie darmowe
10 000 osób umówiło się już online

Podobni lekarze

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Dr n. med. Piotr Gryglas jest specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologiem i hipertensjologiem.

Piotr Gryglas, doktor nauk medycznych. Ukończył Akademię Medyczną w Warszawie
w 1995 roku. W latach 1995-1996 odbył Staż Podyplomowy w SPCSK AM.

Od 1998 roku prowadzi Indywidualną Specjalistyczną Praktykę Lekarską w zakresie chorób wewnętrznych, później hipertensjologii i kardiologii.

W latach 2000-2003 był osobistym lekarzem premiera RP, a od 1996 roku do 2003 roku pełnił obowiązki
starszego asystenta przy Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych
i Nadciśnienia Tętniczego. W 2007 roku został również specjalistą w hipertensjologii,
a w 2008 roku – w kardiologii. Od 15 lat uczestniczy w licznych międzynarodowych
eksperymentalnych programach klinicznych.

Dr Piotr Gryglas był również konsultantem naukowym magazynów o tematyce zdrowotnej.

Od kilku lat współpracuje z telewizją TVN w charakterze eksperta ds. medycyny i zdrowia.

0d 1996 roku łączy obowiązki lekarza z obowiązkami nauczyciela akademickiego. Uczy studentów medycyny
w zakresie chorób wewnętrznych i kardiologii, lekarzy stażystów i lekarzy specjalizujących się w
medycynie rodzinnej, chorobach wewnętrznych, hipertensjologii i kardiologii. Prowadzi liczne wykłady,
szkolenia i warsztaty dla lekarzy i farmaceutów.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • słaby

  Kierując się wspaniałymi opiniami internautów oraz wszelkimi informacjami na temat doświadczenia, historią i miejsca pracy - umówiłam moją mamę na wizytę. Pierwsze wrażenie naprawdę bardzo pozytywne. Wysoka kultura osobista, dobrze przeprowadzony wywiad, analiza wszystkich badań, rozmowa oraz samo badanie - nic do zarzucenia. Dodatkowo pomoc przy uzyskaniu dostępu do holtera w Szpitalu na Banacha. Potem kolejna wizyta po uzyskaniu wyników z holtera. Druga wizyta również w porządku i zapewne wszystko byłoby jak nalezy gdyby nie fakt, że przepisane dawki leków, o mało nie doprowadziły mojej mamy do zapaści. Pan doktor zalecił, żeby pod żadnym pozorem nie zmieniać dawkowania leków (gdyż podobno ludzie sami sobie reguluja medykamenty i często z tego powodu biorą się kłopoty zarówno z ciśnieniem, jak i sercem). Podczas leczenia Przy ciśnieniu 70/42 i pulsie 48 - zadzwoniłam do pana doktora ogromnie zaniepokojona, widząc jak czuje się moja mama. Lekarz powiedział, że to minie, żeby nie przerywać leczenia, a puls mozna sobie podwyższyć niedużą ilością koniaku!!!! Niestety - za pierwszym razem dałam się przekonać i prawie zmusiłam moją mamę (która nie pije alkoholu) do zażycia 20-30 ml. Rzeczywiście serce zaczęło bić trochę szybciej. W ten sposób mama pomna słów p.doktora o niezmienianiu kuracji - brała leki, bardzo źle się czuła, niemal mdlała i tak było ok. 2 tygodnie. Kolejny raz kiedy parametry na ciśnieniomierzu okazały się jeszcze gorsze, a samopoczucie takie, że już właściwie pogodziła się z faktem, że umrze - wezwałyśmy innego doktora do domu i okazało się, że koniecznie nalezy zmienić dawkowanie, że przepisane leki mozna podawać do 60 roku zycia i to bardzo ostrożnie i w małych ilościach (zamiast 3 x 150mg - najwyżej 1 raz doraźnie!!!). Zmieniłysmy sposób przyjmownia leków, ten zalecany przez pana doktora - odstawiłysmy zupełnie. Od tego czasu minęły 2 lata - mama czuje się znakomicie. Nigdy nie ufajmy lekarzom do końca. Każdy organizm jest inny i po samopoczuciu nalezy stwierdzić czy kontynuować leczenie czy je zmienić. Intencje zapewne były dobre - tylko wynik móg być tragiczny.

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz. Zna się na wszystkich chorobach, bezbłędnie stawia diagnozy i idealnie dobiera metody leczenia. Oprócz ustawienia mi prawidłowego ciśnienia krwi, pomógł mi w walce z depresją, dobierając świetne leki, po których mogę idealnie funkcjonować i znowu cieszyć się życiem. Z czystym sumieniem polecam tego lekarza wszystkim chorym.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz! Bez problemu potrafił postawić trafną diagnozę, mimo że wielu jego kolegów po fachu nie potrafiło uporać się z tak trudnym przypadkiem. Szczerze polecam!!!

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek o wielkim uroku osobistym, bardzo dobry lekarz. Podczas wiztyty czułam się wspaniale. Nareszcie ktoś mi wytłumaczył kwestię mojej choroby i możliwości zapobiegania jej nawrotom. Szkoda, że nie trafiłam do Pana Dr wcześniej. Zgłosiłam się na wizytę prawie w depresji, a wyszłam jak na skrzydłach. Gorąco polecam. D. Socha

 • bardzo dobry

  Sympatyczny,konkretny, pozytywnie nastawiony do życia, o ogromnym poczuciu humoru.. polecam dla każdego pacjenta z poczuciem depresji..! profesjonalista to za mało powiedziane ! :)

 • bardzo dobry

  Znam Pana Doktora jeszcze z czasów kiedy był studentem AM w Warszawie. Już wtedy przerastał wiedzą 99% swoich kolegów i wielu już praktykujących lekarzy. Już wówczas, podobnie jak dziś, patrzy na pacjenta jak na jedność , a nie zbiór organów, ma holistyczne podejście do leczenia i samych chorób. Poza tym posiada wiedzę nie tylko na temat swojej specjalizacji, ale obeznany jest w chorobami w każdej dziedzinie medycyny. Ujmujący sposób bycia i urok osobisty. Gorąco polecam.

 • bardzo dobry

  Pan Doktor Gryglas prowadził moje nadciśnienie w ciąży. Niewielu lekarzy zna się na tym temacie, jak i niewielu jest gotowych podjąć wyzwanie opieki nad ciężarną pacjentką wysokiego ryzyka. To w dużej mierze dzięki fachowości i pozytywnemu podejściu do życia Doktora Gryglasa przeszłam przez ciążę bez większych problemów i urodziłam zdrowego synka.

 • bardzo dobry

  Leczę się od ponad 8 lat u różnych specjalistów ale takiego CZŁOWIEKA jak dr PIOTR GRYGLAS jeszcze nie spotkałam. Wizyta u doktora to przyjemność- serdeczność i fachowość. Wysłuchał mnie niczym najlepszy psycholog. Odniosłam wrażenie, że zna tajniki całego naszego organizmu i potrafi pomóc dosłownie we wszystkim. Ma ogromną wiedzę, którą się czuje zaraz po wejściu do gabinetu. POLECAM!!!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo wysoko oceniam dr Gryglasa dającego poczucie pacjentowi że jest w dobrych rękach. I nie tylko poczucie bo dr Gryglas prowadzi niezwykle skuteczną terapię w moim przypadku terapię nadciśnienia tętniczego


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

 • bardzo dobry

  Jesteśmy z mamą po wizycie u dr. Piotra Gryglasa i jesteśmy pod wrażeniem. Pan doktor niesamowicie sympatyczny,kompetetny, nie liczy czasu, wizyta przebiegła miło piszę o tym ponieważ moja mama boi się chodzić do lekarzy. Mama już czuje sie lepiej a to zasługa nie tylko leków ale podejścia do pacjenta.Cieszymy się że w końcu udało nam się trafić do tak mądrego lekarza. POLECAMY z czystym sumieniem:)


  Ocena zmieniona przez moderatora na "bardzo dobry".

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Zobacz podobnych specjalistów: Bolesław Dul - kardiolog, Maciej Kostrubiec - kardiolog, Lech Bogdan - kardiolog, Małgorzata Tomyn-Drabik - kardiolog, Wojciech Marciniak - kardiolog, Aleksandra Michałek - kardiolog, Katarzyna Tymińska-Sędek - kardiolog, Grażyna Święcicka- Ludwiczak - kardiolog, Beata Kucińska - kardiolog, Marek Kowalewski - kardiolog, Wojciech Braksator - kardiolog, Urszula Mielecka - kardiolog, Anna Radowicka - kardiolog, Adam Torbicki - kardiolog, Anna Bochowicz - kardiolog, Mirosław Dłużniewski - kardiolog, Barbara Kapitan-Malinowska - kardiolog, Violetta Stępień-Adamczewska - kardiolog, Tomasz Rywik - kardiolog, Marek Rewicki - kardiolog
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online