Piotr Galantowicz, pediatra Gniezno

Piotr Galantowicz

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

8
 • 12 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wyjechał z Rawicza i sie pokichało z pediatrą. Mi udzielał konsultacji o każdej porze dnia i to przez telefon. Na terenie powiatu rawickiego miał ponoć zdeklarowanych 1500 dzieci do siebie. Obdarzony intuicją i rzetelnością. Każda wizyta i diagnoza to był strzał w dziesiątkę.

  zgłoś nadużycie
 • 11 kwietnia 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały człowiek i super specjalista. Ma niesamowite podejście do dzieci. Wiedza i doświadczenie oraz rzetelność to atrybuty tego lekarza. My zawdzięczamy Panu Doktorowi trafną diagnozę , której nie udało się postawić kilku pediatrom .

  zgłoś nadużycie
 • 18 października 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Doktor Galantowicz jest najlepszym lekarzem w Gnieżnie.Cudownym,rzeczowym,skromnym z ogromnym doświadczeniem.Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu,niespiesznie ,acz konkretnie wyjaśnia wszystkie zagadnienia rodzicom,zachowujac spokój.Jednak co najważniejsze stawia CELNE DIAGNOZY.Panie Doktorze leczył Pan moja córke dwa lata,syn pomimo tego,iż jest pod opieką alergologa,zawsze mógł na Pana liczyć,zawsze potrafił Pan zastąpić specjaliste innej specjalizacji i postawić celną diagnoze.Teraz Pan odchodzi....i co dalej!!! Kto będzie leczył moje dzieci i wiele innych do,których Pan Doktor jeżdził.Dziękuje Panie Doktorze za wszystko i Dziękuje za to,że sa jeszcze tacy lekarze jak Pan,że można z pełnym poświęceniem pomogać innym.Mam nadzieję,że jeszcze kiedyś spotkamy Pana. Mama Weroniki i Mateusza (Gniezno).

  zgłoś nadużycie
 • 27 września 2010

  Ocena: Dobry

  PRZEDE WSZYSTKIM BARDZO SYMPATYCZNY I MIŁY CZŁOWIEK. TRUDNO POWIEDZIEC ŻE TO SUPER SPECJALISTA, CHOC NA PEWNO POSIADA WIEDZĘ WIĘKSZĄ NIŻ NIEKTÓRZY PEDIATRZY W REJONOWYCH PRZYCHODNIACH. PLUSEM JEST TEŻ TO, ŻE PAN DOKTOR ODPOWIE ZAWSZE NA KAZDE PYTANIE, I ROBI TO Z UŚMIECHEM NA TWARZY.

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2010

  Ocena: Neutralny

  To jest dobry pediatra?!Nie wiem na co leczył Wasze dzieci że tak sie Wam podoba.Gdybym Go słuchała mogła bym dzisiaj nie mieć swojej córki!!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "neutralny".

  zgłoś nadużycie
 • 16 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Najlepszy pediatra,diagnosta,człowiek jakiego znam.Pierwszy raz trafiłam do niego z polecenia znajomego o 23godz.Leczył córke 4 lata,zanim sie przeprowadzil,zaznaczaja iz zna choroby i organizm corki wiec jesli bedzie potrzeba-mam dzwonic-zawsze cos doradzi i pomoze.Zazdroszcze tym,ktorzy Pana Piotra maja "pod reką".Polecam polecam i jeszcze raz polecam!!!!A dzieciaki?Uwielbiaja Go!

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2010

  Ocena: Dobry

  Szczerze polecam. Wspanialy pediatra. Ma wyjątkowy dar do leczenia dzieci, te z resztą go uwielbiają. ``` Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny. ```

  zgłoś nadużycie
 • 14 maja 2010

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Bardzo dobry kontakt z pacjentem, trafne diagnozy. Bardzo miły i uczynny człowiek.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami