dr n. med.

Piotr Dydowicz

Ginekolog, Położna, położnik

Poproś o włączenie kalendarza

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  hm..nie miałam nawet okazji zostać pacjentka Pana doktora ponieważ jak tylko dostałam numer telefonu do niego to był wieczny problem z dodzwonieniem. Po 2 godzinach oddzwonił, prosił następnym razem o smsa bo ma dużo pracy. Wysłałam i efekt jaki - brak odpowiedzi, telefonów nie odbiera, na smsy nie odpisuje.... szczerze...z takim lekarzem - jeśli na starcie ma takie podejście to nie mam ochoty współpracować dalej.

 • bardzo dobry

  Szczerze polecam pana doktora. Fachowo, konkretnie i ze spokojem odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. We mnie wzbudza zaufanie, dlatego prowadził moją ciążę. Poza tym ma dużo czasu dla pacjentki, nie traktuje nas "taśmowo". Jestem bardzo zadowolona.

 • bardzo dobry

  Dobry lekarz do prowadzenia ciąży. Dobrze wyposażony gabinet w Puszczykowie. Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Żałuję, że nie trafiłam do niego wcześniej.

 • dobry

  Chodziłam do Pana dr.w zeszłym roku-Powiem tak...szcerze moge polecic Pana doktora Dydowicza,jest bardzo kompetentny i miły jadnak mam małe zastrzeżenie-nie podobało mi sie to iż np.według niego przybranie 3 kg. na wadze do 13 tyg ciąży to dużo lub np.u Pani nie uzyskamy dobrego obrazu USG p[oniewaz ma Pani zbyt obtłuszczony brzuch! My kobiety w ciązy napewno nie cieszymy sie z przybierania na wadze ale w ciąży jest to chyba normalne Panie doktorze!!!!

 • bardzo dobry

  Rewelacyjny lekarz. Zdecydowanie polecam. Prowadził moje dwie ciąże. Drugą ciążę prowadził od połowy, pierwszy lekarz okazał się arogancki i mocno mnie nastraszył (stwierdził, że jest wysoce prawdopodobne, że dziecko urodzi się z wadą genetyczną = szok i przerażenie). Dr Dydowicz niestety nie mógł ani potwierdzić ani zanegować diagnozy poprzednika, ponieważ poza suchymi danymi nie dostaliśmy żadnego zdjęcia usg. Spokojnie podszedł do sprawy, nie wyrokował, zanim zbadał dziecko (poprzednik niestety zanim zbadał już straszył), co i mnie uspokoiło. Okazało się, że wszystko jest w porządku (tzn. usg nie wykazało żadnych przesłanek wady gen.). Niestety podczas kolejnej wizyty doktor dostrzegł wadliwe ułożenie stópek. Ale nie straszył, zachował spokój, wyjaśnił mi, co to może być i nie mówił więcej, niż było trzeba. Dzięki temu i ja byłam spokojniejsza. Kolejne badanie potwierdziło wadliwe ułożenie stóp. Dzięki tej wiedzy byliśmy przygotowani na to, co zobaczymy u naszego synka po porodzie. Mogliśmy poczytać o wadzie i sposobie leczenia. Synek faktycznie urodził się z wadą stópek, ale byliśmy na to przygotowani i od razu podjęliśmy leczenie (w tej chwili stópki są zdrowe). Dr Dydowicz ma bardzo dobre podejście do pacjentki, nie straszy, a spokojnie i rzeczowo tłumaczy. Dzięki niemu zaczęłam cieszyć się znowu ciążą i z radością oczekiwałam narodzin synka. Jestem mu za to bardzo wdzięczna. W skrócie: podejście do pacjenta: super, kompetencja: 6+

 • bardzo dobry

  Pan doktor P.Dydowicz jest rewelacyjnym lekarzem wiem co mówię bo zanim trafiłam do Niego byłam u wielu lekarzy i żaden z nich i umiał tak prosto a zarazem delikatnie przedstawić spawy.Długo starałam się o dziecko miałam problemy,poszłam na wizyte do pana doktora wyjaśnił mi wszystko,porozmawiał ze mną przedstawił jak się sprawy mają. Na początku byłam załamana, ale nie straciłam wiary i mam teraz dwójkę wspaniałych bąbelków. Dr. Piotr Dydowicz przede wszystkim ujął mnie szczerością i za to go bardzo cenię.A jeśli chodzi o koszt wizyty to naprawdę, za Jego uprzejmość pomoc w każdej sytuacji i rzetelność a przede wszystkich super podejście do pacjentki, jest bardzo niski. Polecam tego lekarza bardzo gorąco.pozdrawiam

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry specjalista. Pan doktor ma świetny kontakt z pacjentem, potrafi wszystko przystępnie wytłumaczyć, odpowie na każde pytanie. Do tego nie zdziera z pacjentek - 100 zł. za wizytę z USG i cytologią. Z czystym sumieniem polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz.Śmieszą mnie opinie na temat nie miły albo bardzo drogi widzę że niektóre osoby nie trafiły na drogiego lekarza.Leczę się u Pana doktora i jedyne co mogę napisać to złoty człowiek przy tej ilości pacjentek to jest ,aż nie realne jaki jest zawsze miły tłumaczy wszystko z ogromną dokładnością nawet rzeczy które mnie nie interesują pt jeżeli będzie pani chciała zajść w ciąże itd bardzo czysty gabinet.Raz miałam bardzo poważny problem dodzwoniłam się za 1 razem Pan doktor przeprosił mnie że nie ma go na miejscu, ale mam jechać do szpitala on już tam dzwoni i jak tylko dojechałam już wszystko wiedzieli Polecam

 • bardzo dobry

  Jestem pacjętką Pana Doktora od stycznia i dzięki niemu teraz dochodzę do zdrowia. Wierzę, że moje kłopoty się skończyły, dużą zasługę ma Pan Doktor, bo w porę zajął się mną. Jestem mu bardzo wdzięczna. Jest dobrym, delikatnym, świetnym lekarzem, który wszystko wyjaśni i odpowie na każde pytanie, a to jest bardzo ważne.

 • bardzo dobry

  Ja chodze do Pana dr.P.Dydowicza od kilku miesiecy i jest na prawde swietny jako jedyny lekarz mi bardzo pomogl jestem bardzo wdzieczna i nigdy nie zapomne co dla mnie zrobil bardzo Dziekuje

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją