lek.

Piotr Barnaś

Neurochirurg

Oceń lekarza To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Centrum Medyczne Eskulap

  Marii Dąbrowskiej 24
  33-100 Tarnów, małopolskie

  Dane kontaktowe

  483
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Jestem kolejną osobą, która może dziękować dr Barnasiowi. Ja chciałbym podziękować Panu Doktorowi za uratowanie mi nóg . Trafiłem do szpitalu w lipcu po wypadku samochodowym z wielodłamowymi złamaniami kręgów L4 i L5. Nie mogłem podnieść nogi do góry, czułem mrowienie w nogach. Jedyne co mogłem to ruszać palcami i zgiąć nogę w kolanie. Jak się okazało odłamy uderzyły w rdzeń kręgowy, struktura kręgów również została naruszona, przez co konieczna była operacja. Pan Doktor mimo napiętego terminarzu, inni lekarze mieli urlopy, zoperował mnie praktycznie od razu, dwa dni po wypadku. Operacja się udała w 100%, do kręgosłupa została przymocowana metalowa szyna ze śrubami, oraz zostały zrekonstruowane kręgi. Dwa dni po operacji zacząłem już pomału chodzić. Dzisiaj jestem już 4 miesiące po wypadku, praktycznie odzyskałem już sprawność. To tyle od technicznego punktu widzenia. Muszę jeszcze napisać o podejściu Pana Doktora do pacjenta. Tutaj muszę się zgodzić ze wszystkimi pozostałymi opiniami, że dr Barnaś jest przemiłym człowiek, spokojnie wszystko potrafi wytłumaczyć, od razu po pierwszej rozmowie z Panem Doktorem wiedziałem, że mam do czynienia z profesjonalistą. Mimo tego, że informował mnie jakie mogą być skutki po operacji, , że mogę nie chodzić itp. to się nie bałem. Wiedziałem, że trafiłem w najlepsze możliwe ręcę. Poza tym jest człowiekiem o bardzo wysokiej empatii do pacjenta i potrafi z humorem podejść do swojej pracy :) Takich lekarzy można szukać ze świecą. Po kontakcie z Panem Doktorem uwierzyłem, że służba zdrowia w Polsce działa.

 • bardzo dobry

  20.10.2014 został mi usunięty dysk międzykręgowy odcinka L4/L5. Operację wykonał dr Barnaś. W dniu przyjęcia do szpitala mało co chodziłem. Tydzień po operacji wyszedłem ze szpitala o własnych siłach. Z każdym tygodniem jest coraz lepiej. Co można powiedzieć o DR. Opanowany, spokojny, miły, uśmiechnięty i rzeczowy. Podczas rozmowy odpowiedział na każde moje pytanie. Po operacji też zainteresowany tym jak się czuję, było można odczuć że zależy mu na pacjencie. Pełen profesjonalizm. B.dobry oddział neurochirurgii w Tarnowie. Czego nie można powiedzieć o służbie zdrowia i Królu NFZ-cie. Darek Zgłobice k/Tarnowa

 • bardzo dobry

  Byłam operowana przez doktora Barnasia i uważam że jest jednym z najlepszych neurochirurgów jakich znam a znam ich bardzo dużo.

 • bardzo dobry

  Dr. n. med. Piotr Barnaś, doskonały specjalista, wspaniały człowiek. Na oddział neurochirurgii Szpitala św. Łukasza, pod opiekę Pana doktora Piotra Barnasia trafiłem po ciężkim ataku padaczki. Badanie rezonansem magnetycznym pokazało jego przyczynę: bardzo duży, wielkości 4,9 na 4,6 cm. oponiak przytwierdzony do bogato ukrwionej kości czołowej czaszki nad lewym okiem i przerośnięty wieloma naczyniami krwionośnymi i nerwami. Widok guza z rezonansu jaki pokazał mi Pan doktor przestraszył mnie potężnie. Możliwe jest, że rósł we mnie od bardzo dawna, może i całe moje życie stąd tak bogate poprzerastanie i że prawdopodobnie nie jest złośliwy. Dodatkowo występują inne niebezpieczeństwa, które trzeba pokonać przy jego usuwaniu, związane z samym położeniem oponiaka. Zlokalizowany był w pobliżu nerwów odpowiedzialnych za moje widzenie co groziło utratą wzroku w trakcie operacji, dalej, aby się do niego dostać trzeba było podważyć na dłuższy czas część mózgu nad lewym uchem odpowiedzialną za moją mowę, (jeśli dobrze zrozumiałem) co groziło późniejszą utratą lub zakłóceniem mowy jako skutkiem ubocznym. Operacja rozpoczęła się w południe i trwała 7 godzin. Wymagała wielkiego skupienia, wielu godzin pracy w kilku milimetrowej wielkości polu działania, ekstremalnej precyzji ruchów, dokładnych nie do pojęcia. Tymczasem, 12 dni po operacji jestem dowodem na perfekcyjne umiejętności Pana doktora Piotra Barnasia, jego ogromną wiedzę i najpewniejszą rękę. Guza już nie ma, widzę równie dobrze jak widziałem, mówię jak mówiłem, nie odczuwam żadnych dolegliwości fizycznych ani psychicznych, a długa blizna znikła prawie zupełnie i wiele śladów na mej skórze nie pozostanie. Muszę jeszcze napisać parę słów o Panu doktorze jako o człowieku: sympatyczny, otwarty i przyjacielski. Darzę go wielkim szacunkiem ale nie onieśmielał mnie przez sekundę nawet, jakby bagatelizował swoją wartość, jakby on nic takiego nie robił na co dzień. A przecież on ratuje ludziom życie, tak jak uratował moje, bo nie oszukujmy się: mój oponiak wziął się za mnie na poważnie, najzwyczajniej "nie mieścił mi się w głowie" i nie potrzebował już wiele czasu by mnie zabić. Z mojej strony wielkie podziękowania dla Pana doktora Piotra Barnasia i 100% rekomendacja dla jego wiedzy i talentu. Jacek Piotrowski, Tarnów

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz i fachowiec. Do tego bardzo miły. Bez problemu rozpoznał co mi dolega i wystawił perfekcyjną diagnozę. Musiałam mieć niestety operację, ale wszelkie bóle od razu po niej ustąpiły. Polecam każdemu Pana doktora i serdecznie Mu dziękuję.

 • bardzo dobry

  Do ELAMa z Gorlic. Doktor Barnaś jest wspaniałym, cudownym Lekarzem (przez duże L). Musiał pan niestarannie wykonywać ćwiczenia.Pisze pan, że:"pomógł mi "znany" specjalista w Gorlicach". Tylko jak? Za pana ćwiczył?! Jestem po 2-ch operacjach kręgosłupa wykonanych przez Doktora Barnasia i jestem zachwycona!!! Też chodziłam na ćwiczenia i rehabilitację i w razie błędu w moich ćwiczeniach zaraz byłam pouczana przez specjalistkę rehabilitacji, specjalność: rehabilitacja kręgosłupa. Nie miał pan odwagi podpisać się z imienia i nazwiska? Helena Chęcińska Tarnów

 • bardzo dobry

  Piotr Barnaś to wzór polskiego lekarza jakiego wyobraża sobie pacjent. Jego podejście do chorego: uśmiech, żart, miłe słowo powoduje, że zestresowany, cierpiący pacjent zmienia nastawienie do swojego zdrowia. Indywidualne zainteresowanie przed i po zabiegu powoduje uczucie dowartościowania u chorego. Jestem trzeci miesiąc po operacji kręgosłupa, wracam szybko do zdrowia i mam odczucie, że myśl o spotkaniu tak wspaniałego lekarza mi w tym dodatkowo pomaga. Cóż dodać- Dziękuję PANIE DOKTORZE. Elżbieta z Sanoka.

 • bardzo dobry

  Lekarz profesjonalny, komunikatywny, przyjazny dla pacjenta, Miałem wykonany przez doktora zabieg odbarczenia nerwu łokciowego, był to mój pierwszy bezpośredni kontakt ze szpitalem, życzę wszystkim takiego DOKTORA z poważaniem Jerzy Lisowski.

 • bardzo dobry

  Cała służba zdrowia powinna choć w połowie być taka jak dr Piotr Barnaś. Wtedy pacjentom byłoby lżej i łatwiej znosili by swoje cierpienie. W swoim ok. 60 letnim życiu nie spotkałam jeszcze TAKIEGO DOBREGO lekarza, a leczę się od 16-go roku życia, więc w swoim życiu spotkałam bardzo wielu lekarzy z prawie każdej dziedziny medycyny. To dla mnie lekarz z prawdziwego powołania, o wielkim SERCU, przykład profesjonalisty w swojej dziedzinie, bezinteresowny, czuły, ciepły, bardzo indywidualnie podchodzący do każdego pacjenta. Przejmujący się zdrowiem pacjenta. Po operacji był kilka razy przy moim łóżku, nie wiem jak mam mu podziękować. Brakuje mi słów aby wyrazić moją wdzięczność. Teraz jestem szczęśliwa, ulżył mi w długim cierpieniu, nigdy o nim nie zapomnę, Jeszcze raz bardzo dziękuje i pozdrawiam Panie Doktorze. Będę się modlić o Pana długie i dobre zdrowie, aby mógł Pan jak najdłużej pomagać swoim pacjentom. Pozdrawiam również cały zespół oraz personel neurochirurgii w Tarnowie. wdzięczna pacjentka Maria Góra - Szczygieł z Zawady k/ Dębicy

 • bardzo dobry

  Bylem operowany na nowotwór przez Pana dr Barnasia - profesjonalny, wspaniały, bezinteresowny to kilka z cech doktora jakie pomogły mi wytrwać okres pobytu w szpitalu....... pozdrawiam całą neurochirurgię w Tarnowie :)