Jan Pawlikowski, urolog Rybnik
Urolog lek.

Jan Pawlikowski

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

6

Adresy

 • 27 lipca 2009

  Ocena: Neutralny

  Dr Jan Pawlikowski jako człowiek, w mojej opinii to gbur nieprzyjemny, który zdawkowo odpowiada albo wcale, używa wulgarnych słów, jest ogólnie odpychający w swoim zachowaniu do pacjenta. W przychodni obojętny, wyczuwa się na odległość, że jak leczyć się, to tylko prywatnie. Jeśli chodzi o fach- dobry. Tylko co za lekarz, jak nie człowiek.

  zgłoś nadużycie
 • 27 maja 2009

  Ocena: Neutralny

  Bylam operowana przez pana dr Tomasza Pawlikowskiego.Jestem bardzo zodowolona.Lecze sie w panstwowej poradni nigdy nie wyczulam zeby czekal na lapowke.Jest lekarzem konkretnym.Nic nie owija w bawelne mowi konkretnie co jest,a nawet uprzedzil co moze wystapic zlego po zabiegu.Pacjentka

  zgłoś nadużycie
 • 22 lutego 2009

  Ocena: Dobry

  miałem kolkę nerkową, było pogotowie(sobota) , potem skierowanie do urologa, urolog przyjmuje w okreslone dni tygodnia. W poniedziałek P. Pawlikowski przyjął mnie po obchodzie na izbie przyjęć, zbadał, zrobił USG, arogancji nie doświadcyłem, informacji mi udzielił, piwo pić kazał, leki przepisał, ogólnie wyszedłem z tego z pozytywnym doświadczeniem. Gdybym niedaj Boże musiał jeszcze raz odwiedzić urologa chciałbym żeby to był własnie Pawlikowski

  zgłoś nadużycie
 • 7 stycznia 2009

  Ocena: Neutralny

  Dobry specjalista choć nie przeceniał bym jego wiedzy, najczęściej używa jej do naprawiania błędów po swoim wychowanku, o arogancji napisano tu wystarczająco dużo.

  zgłoś nadużycie
 • 1 stycznia 2009

  Ocena: Bardzo dobry

  Lecze sie u doktora Pawlikowskiego w publicznej przychodni i nigdy nie byl w stosunku do mnie niegrzeczny,rzetelnie wykonuje swoje obowiazki i dba o pacjenta.

  zgłoś nadużycie
 • 29 listopada 2008

  Ocena: Dobry

  Dr Pawlikowski dobry specjalist,natomiast jego syn tez urolog beznadziejny,gbur nie wychowany.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami
 • Wojciech Stołtny

  urolog,  ginekolog,  położna, położnik

 • Umów się na wizytę!

  Wybierz lekarza, który udostępnia zapisy przez Internet

Lekarz do którego umówisz się na wizytę online