lek.

Paweł Zajkowski

Urolog

6 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Prywatny gabinet

  Warszawska 79, Piasta II
  Białystok, podlaskie

  114
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo słaby

  Mam 35 lat a ten "lekarz" przepisał mi antybiotyk, który jak dowiedziałem się od lekarza rodzinnego jest niezwykle silny i może spowodować częściową utratę słuchu lub mogę zupełnie ogłuchnąć, również mogą pojawić się poważne problemy z nerkami. Lek daje się dla osób bez innego wyjścia w poważnych zagrożeniach. Dlaczego szanowny pan doktor nie powiedział mi o takich konsekwencjach nie wiem. Byłem przekonany że to normalny antybiotyk. Potwierdziło to dwóch innych lekarzy że w takim wypadku powinienem dowiedzieć się o zagrożeniu. Jest to absolutny brak kompetencji, zrezygnowałem z kuracji i szukam alternatywy tego leku i choć rzeczywiście wygląda że nie mam zbyt wielu opcji, powiadomienie mnie o niebezpieczeństwie w tym wypadku jest jego obowiązkiem. Samego doktora nie polecam w żadnym wypadku!!!!!!!!!!!!!!!


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Polecam w 100% dr Zajkowskiego- interesuje się pacjentem, odpowiada na wszystkie pytania, ma ogromną wiedzę i jest niespotykanym profesjonalistą ( mam porównanie z urologami pracującymi w różnych miastach ). Pacjentowi poświęca tyle czasu ile wymaga tego problem, jest pomocny i jednocześnie "normalny".

 • bardzo dobry

  Bardzo profesjonalny lekarz z indywidualnym podejściem do pacjenta. Gabinet ma nowoczesny sprzęt z USG.

 • bardzo dobry

  Jako jedyny z 4 innych urologów u których byłem naprawdę zainteresował się moim problemem. Dokładnie mnie przebadał (gdzie niektórzy tylko rzucali okiem), nie wysnuwał dziwnych teorii, a skierował na badania. (też jedyny). Bardzo dokładnie i długo robił USG. Jest trochę autorytarny, ale słucha i widać, że jak najbardziej chce pomóc dla pacjenta. W pewnym momencie straciłem wiarę, że uda rozwiązać mi się mój problem, ale ją odzyskałem u Pana Pawła. Polecam.

 • bardzo słaby

  Nikomu nie życzę, aby trafił na wizytę do tego lekarza. Opryskliwy w stosunku do pacjenta, obrażający go. Brak profesjonalizmu przy badaniach lekarskich.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • neutralny

  fatalny lekarz,zero profesjonalizmu,etyki lekarskiej.Nerwowy,olewający pacjenta.Stwierdził coś w rodzaju,że skoro mąż nie leczy się prywatnie tylko przyszedł do szpitala to mamy nie oczekiwac ludzkiego traktowania!!!ODRADZAM!!!!