lek.

Paweł Zając

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt

Ginekologia. Medycyna w obronie rodziny. więcej

Adresy

Usługi

Zwykła wizyta

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia.

Medycyna w obronie rodziny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Świetny Pan doktor!!!POLECAM Z CAŁEGO SERCA. Jestem w ciąży,mieszkam w Anglii i podczas urlopu w Polsce odwiedziłam gabinet Doktora w Leżajsku.Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni,podczas badania USG dr Zając dokładnie opisywał nam poszczególne partie ciałka naszego Maleństwa,opisywał zrozumiałym dla nas językiem co dzieję sie na monitorze,odpowiadał na nasze pytania i rozwiewał wątpliwości.Wizyta trwała około 30 min.Zdecydowałam się na poród w Polsce i na pewno kolejny raz wrócę do gabinetu tego lekarza.

 • bardzo dobry

  Miły kompetentny, rzeczowy, delikatny, taktowny, bezinteresowny - potrafi zająć się także nie swoją pacjetką.

 • bardzo dobry

  Dołączam się do pozytywnych opinii o Panu Doktorze. Pan Doktor to bardzo życzliwy, kulturalny człowiek, a przy tym wspaniały lekarz, który bada bardzo delikatnie. Zawsze miał czas dla mnie, szczegółowo odpowiadał na pytania, wyjaśniał wątpliwości. Pan doktor Paweł Zając prowadził moją ciąże i bardzo jestem mu wdzięczna za opiekę, miłe słowo, cierpliwość podczas tych wszystkich miesięcy!! Nigdy nie miałam do czynienia z tak uprzejmym lekarzem. Pana Doktora bardzo serdecznie pozdrawiam! Agnieszka

 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta, Pan doktor ma świetne podejscie, byłam załamana przed wizytą i strasznie sie bałam, bo niektórzy lekarze bywają chamscy i wrogo nastawieni do pacjentów... Pan doktor wszystko mi wytłumaczył, mogłabym teraz chodzić na badanie nawet codziennie. USG w ogóle nie boli, cytologia troszeczke. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetny lekarz bardzo pomógł mi przy porodzie i teraz jak będę planować dziecko to na pewno będzie prowadził moją ciążę. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wszystko tłumaczy także naprawdę polecam:-)

 • bardzo dobry

  Doktor Zając jest bardzo profesjonalnym lekarzem.Uczciwie podchodzi do swoich obowiązków, nie tylko w prywatnym gabinecie, ale także w szpitalu. Dba o komfort psychiczny i fizyczny pacjentki. Można go o wszystko zapytać i żadne pytanie nie jest dla niego śmieszne. Bardzo delikatnie bada i wszystko dokładnie tłumaczy. Prowadził moją ciążę i wykonywał cesarskie cięcie. Mimo różnych komplikacji (chorób, infekcji, które przechodziłam) moja córeczka urodziła się zdrowa. Myślę, że w dużej mierze dzięki niemu, bo zawsze szybko rozpoznawał objawy i trafnie dobierał leczenie. Jestem w 100% zadowolona z jego opieki. Jeśli będę w ciąży z drugim dzieckiem, z pewnością udam się do doktora Pawła Zająca!

 • bardzo dobry

  Dr Paweł Zając jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem! Badanie przeprowadza bardzo delikatnie z użyciem profesjonalnego sprzętu! Dba o przyjazną atmosferę w gabinecie! Udziela zrozumiałych odpowiedzi na nurtujące pytania! Wizyta odbywa się bez pośpiechu! Jak na pierwszą wizytę u ginekologa to oceniam bardzo pozytwnie!:)

 • bardzo dobry

  Doktor Zając jest bardzo przyjemny, delikatny, miły wie jak dotrzeć do pacjentki. Ja leczę się u doktora juz ponad rok i jestem zadowolona bardzo. nie zmieniłabym na żadnego innego lekarza. Pozdrowienia dla doktora.

 • bardzo dobry

  Mówiąc szczerze trafiłam do tego lekarza przypadkiem. Gdyż niedawno zamieszkałam w leżajsku i jak się okazało byłam w ciąży. Pan doktor jest bardzo miły, sympatyczny. Potrafi wszystko wytłumaczyć. Jestem niezwykle zadowolona z bycia jego pacjentką. A już za 2 miesiące bedę rodzić i nie mam żadnych obaw, a jest to już moja druga ciąża. Szkoda że inni lekarze nie są tacy. Serdecznie polecam doktora!!!

 • bardzo dobry

  Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Jestem po raz pierwszy w ciąży. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i postanowiłam, że to właśnie Pan doktor będzie prowadziła moją ciążę. Nie zostałam rozczarowana :) Pan doktor jest bardzo miły, bada bardzo delikatnie, wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Udziela mi wszelkich niezbędnych porad. Ma w gabinecie sprzęt do usg, wykonuje je dokładnie, dokonuje rzetelnego opisu i zdjęć. W gabinecie panuje miła atmosfera zarówno dla pacjentki jak i dla przyszłego taty, który zawsze może być przy badaniu i także o wszystko zapytać. Mam porównanie z innymi doktorami i uważam, że trafiłam na najlepszego dla mnie lekarza godnego polecenia!