lek.

Paweł Zając

Ginekolog

Poproś o kalendarz wizyt

Ginekologia. Medycyna w obronie rodziny. więcej

Adresy

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Ginekologia.

Medycyna w obronie rodziny.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Była to moja pierwsza wizyta, Pan doktor ma świetne podejscie, byłam załamana przed wizytą i strasznie sie bałam, bo niektórzy lekarze bywają chamscy i wrogo nastawieni do pacjentów... Pan doktor wszystko mi wytłumaczył, mogłabym teraz chodzić na badanie nawet codziennie. USG w ogóle nie boli, cytologia troszeczke. Polecam!!!

 • bardzo dobry

  Naprawdę świetny lekarz bardzo pomógł mi przy porodzie i teraz jak będę planować dziecko to na pewno będzie prowadził moją ciążę. Nie bagatelizuje żadnych objawów, wszystko tłumaczy także naprawdę polecam:-)

 • bardzo dobry

  Doktor Zając jest bardzo profesjonalnym lekarzem.Uczciwie podchodzi do swoich obowiązków, nie tylko w prywatnym gabinecie, ale także w szpitalu. Dba o komfort psychiczny i fizyczny pacjentki. Można go o wszystko zapytać i żadne pytanie nie jest dla niego śmieszne. Bardzo delikatnie bada i wszystko dokładnie tłumaczy. Prowadził moją ciążę i wykonywał cesarskie cięcie. Mimo różnych komplikacji (chorób, infekcji, które przechodziłam) moja córeczka urodziła się zdrowa. Myślę, że w dużej mierze dzięki niemu, bo zawsze szybko rozpoznawał objawy i trafnie dobierał leczenie. Jestem w 100% zadowolona z jego opieki. Jeśli będę w ciąży z drugim dzieckiem, z pewnością udam się do doktora Pawła Zająca!

 • bardzo dobry

  Dr Paweł Zając jest bardzo miłym, uprzejmym lekarzem! Badanie przeprowadza bardzo delikatnie z użyciem profesjonalnego sprzętu! Dba o przyjazną atmosferę w gabinecie! Udziela zrozumiałych odpowiedzi na nurtujące pytania! Wizyta odbywa się bez pośpiechu! Jak na pierwszą wizytę u ginekologa to oceniam bardzo pozytwnie!:)

 • bardzo dobry

  Doktor Zając jest bardzo przyjemny, delikatny, miły wie jak dotrzeć do pacjentki. Ja leczę się u doktora juz ponad rok i jestem zadowolona bardzo. nie zmieniłabym na żadnego innego lekarza. Pozdrowienia dla doktora.

 • bardzo dobry

  Mówiąc szczerze trafiłam do tego lekarza przypadkiem. Gdyż niedawno zamieszkałam w leżajsku i jak się okazało byłam w ciąży. Pan doktor jest bardzo miły, sympatyczny. Potrafi wszystko wytłumaczyć. Jestem niezwykle zadowolona z bycia jego pacjentką. A już za 2 miesiące bedę rodzić i nie mam żadnych obaw, a jest to już moja druga ciąża. Szkoda że inni lekarze nie są tacy. Serdecznie polecam doktora!!!

 • bardzo dobry

  Nie zgadzam się z poprzednią opinią. Jestem po raz pierwszy w ciąży. Zasugerowałam się pozytywnymi opiniami i postanowiłam, że to właśnie Pan doktor będzie prowadziła moją ciążę. Nie zostałam rozczarowana :) Pan doktor jest bardzo miły, bada bardzo delikatnie, wszystko wyjaśnia, odpowiada na każde pytanie. Udziela mi wszelkich niezbędnych porad. Ma w gabinecie sprzęt do usg, wykonuje je dokładnie, dokonuje rzetelnego opisu i zdjęć. W gabinecie panuje miła atmosfera zarówno dla pacjentki jak i dla przyszłego taty, który zawsze może być przy badaniu i także o wszystko zapytać. Mam porównanie z innymi doktorami i uważam, że trafiłam na najlepszego dla mnie lekarza godnego polecenia!

 • bardzo dobry

  Bardzo polecam doktora Zająca, leczę się u niego i jestem bardzo zadowolona. Zna się na wszystkim!!! Jest bardzo sympatyczny, odpowiedzialny, inteligentny, mądry, miły, kompetentny o każdej porze dnia i nocy jest na wyciągnięcie ręki. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bardzo dobry

  Dr. Zając to świetny specjalista. Dzięki Niemu mamy z mężem ślicznego, zdrowego dzidziusia. Do doktora trafiłam zaraz w pierwszych tygodniach mojej ciąży.Pan Doktor całą ciążę prowadził bardzo rzetelnie i pilnował wszystkich badań.Będąc Jego pacjentką nie musiałam się martwić więcej niż potrzeba. Wielokrotnie miał czas dla mnie mimo skończonego dyżuru w przychodni.Dostępny również o każdej porze dnia i nocy na komórkę. Jako lekarz jest bardzo opanowany, taktowny i skrupulatny a przy tym bardzo delikatny. Doktor Zając wykazuje też duże zrozumienie psychiki pacjenta. Nie rodziłam niestety z doktorem, gdyż musiałam być w innym szpitalu, ale kto wie, może następnym razem :)

 • bardzo dobry

  Najlepszy lekarz jakiego mogłam spotkać.Wspaniała atmosfera podczas wizyty,dyskretny,taktowny, delikatny -można mu zaufać w 100%. Na każdą wizyte przychodzi sie z przyjemnoscią i bezstresowo. Posiada fachową wiedzę, którą umie dobrze wykorzystać w stosunku do pacjentki.Rodziłam przy Doktorze synka i wspomnienia jak najbardziej pozytywne. Doktor zają sie moja osobą i ma sie wrażenie że jest sie wyjątkowym pacjentem a nie kolejnym przypadkiem w medycynie.Super specjalista ,wyśmienity lekarz z sercem, podejściem do pacjentek i ugruntowaną wiedzą. Niezwykle miły , ludzki, sympatyczny, tworzy pozytywną, luźną atmosferę,

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją