Ginekolog dr n. med.

Paweł Szymanowski

Poproś o włączenie kalendarza
6

Adresy i cenniki

Informacje o lekarzu

O mnie

 • Ukończył studia na niemieckiej Akademii Medycznej w Hanowerze. Specjalizacja z zakresu ginekologii i położnictwa w szpitalu klinicznym Charité w Neuruppinie oraz w szpitalu klinicznym Uniwersytetu Drezdeńskiego w Görlitz. Były ordynator oddziału ginekologiczno-położniczego w Greiz. Aktualnie prowadzi własną praktykę i oddział ginekologiczno-położniczy w Würzburgu, w Niemczech oraz pracuje w Centrum Parens i Gyneka w Krakowie oraz La Linea w Bytomiu. Posiada szczególne doświadczenie w zakresie ginekologii operacyjnej, uroginekologii oraz diagnostyki i leczenia niepłodności. Członek Berufsverbandes der Frauenärzte e.V., Deutsche Kontinenzgesellschaft i ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology).

Badania

 • usg ginekologiczne, usg piersi, urodynamika, badania profilaktyczne, hysteroskopia i laparoskopia diagnostyczna

Zabiegi

 • cały zakres operacji ginekologicznych, szczególnie operacje nietrzmania moczu, obniżenia pęcherza i narządów rodnych, operacje laparoskopowe usunięcia macicy, operacje przezpochwowe, onkologiczne operacje piersi, powiększenie piersi, redukcja piersi, odbudowa piersi po mastektomii

Choroby

 • niepłodność, nietrzymanie moczu, obniżenie pęcherza i narządów rodnych oraz odbytu, endometrioza, antykoncepcja, hormonalna terapia zastępcza
 • 8 września 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Zwróciłam się do dr Szymanowskiego, bo operował moją koleżankę, która była bardzo zadowolona. Mi też bardzo pomógł. Walczyłam ze wstydliwym dla mnie problemem nietrzymania moczu, który pojawił się po porodach. Chodziłam przedtem do różnych lekarzy, którzy albo przepisywali mi tabletki, albo mówili, że po porodach to normalne i trzeba nauczyć się z tym żyć. Doktor bardzo dokładnie wypytał mnie o wszystko, potem zbadał i zaproponował operację, a właściwie mały zabieg. Wszył mi specjalną taśmę pod cewkę moczową i od tego czasu moje dolegliwości ustąpiły, a życie zupełnie się odmieniło.

  zgłoś nadużycie
 • 26 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Wspaniały lekarz, profesjonalista w każdym calu! Pogodny, cierpliwy, wzbudzający zaufanie. Wizyta w gabinecie u Pana Doktora Szymanowskiego to niesamowite przeżycie. Było komfortowo, nowocześnie, profesjonalnie, miło i fachowo. Pan doktor cierpliwie odpowiadał na wszystkie moje pytania. W sposób bardzo prosty i logiczny rozwiał wszystkie moje wątpliwości . Wszystkim Paniom szczerze polecam wizytę w gabinecie Pana Doktora Szymanowskiego.

  zgłoś nadużycie
 • 13 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Już na pierwszej wizycie zaskoczyła mnie duża kultura i bardzo indywidualne podejście do mojego przypadku. Przyzwyczajona do wizyt, które zazwyczaj trwały 15min. sama chciałam uciec jak najszybciej, tu zaskoczenie.. Pan Doktor poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, nie spieszy się, dokładnie analizuje historię, badania, co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Wykształcenie, doświadczenie zagraniczne w połączeniu z człowieczeństwem są tak rzadko spotykane.. Dziś jestem kilka tygodni po usunięciu mięśniaka, czuję się świetnie, a po wizycie kontrolnej pewna, że teraz to już będzie tylko lepiej:) Bardzo, bardzo gorąco polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 6 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Polecam. Lekarz bardzo dobry, potrafi pomóc w problemach gdzie inni lekarze nie mają pojęcia jak zadziałać. Podejście indywidualne i to mi się bardzo spodobało.

  zgłoś nadużycie
 • 5 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Zgadzam się. Dostałam się do doktora Szymanowskiego z polecenia innego ginekologa, bo miałam powiększoną macicę z mięśniakami. Wszyscy mówili mi, że trzeba będzie otworzć brzuch, a doktor usunął mi macice przez pępek, czyli laparoskopią. Na drugi dzień zostałam wypisana do domu i czuję się świetnie.

  zgłoś nadużycie
 • 2 września 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Bardzo dobry lekarz , pomógł mi w moim problemie z którym byłam u trzech innych i nie umieli pomóc. Duża kultura osobista ,co dla mnie jest ważne i pozwoliło mi to się dobrze poczuć podczas wizyt . Polecam.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Lekarz do którego umówisz się na wizytę online