Paweł Suchecki

Weterynarz

19 opinii +dodaj

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane

Adresy i cenniki

 • Klinika Weterynaryjna

  Kościuszki 41/47
  Toruń, kujawsko-pomorskie

  125
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Uratował nasza agamę brodatą, która nie jadła od 7 miesięcy. Nikt nam nie był w stanie pomóc, a po jednej wizycie zwierzak zaczął jeść i się wypróżnił. Dostał zastrzyk i syrop do domu do podawania. Nie ma lepszego fachowca ......bardzo polecam

 • bardzo dobry

  Polecam pana Sucheckiego wszystkim posiadaczom gryzoni. Świetny diagnosta, cierpliwy, tłumaczy problem bez wymądrzania się. Wg mnie najlepszy weterynarz.

 • bardzo dobry

  Chodzę do niego z moją agamom . Zawsze odpowie na moje pytania . Zawsze pod telefonem . Najlepszy weterynarz od gadów w kujawsko-pomorskim.

 • bardzo dobry

  Doktor Suchecki jest bardzo cierpliwy, dużo tłumaczy, wyjaśnia, można mu w 100% zaufać. Zawsze trafnie stawia diagnozy. Ja również chodzę do niego z moja psiną i jesteśmy zadowolone z jego opieki a bywamy w jego gabinecie dość często. Wychodząc zawsze jestem spokojna o swojego psiaka, bo doktor naprawdę dużo tłumaczy, przedstawia różne możliwości radzenia sobie z problemem u zwierzęcia. Jesteśmy bardzo wdzięczne za cierpliwość i fachową opiekę. Cieszymy się, że od początku do niego trafiłyśmy :) Fakt, że jest specjalistą od zwierząt nieudomowionych, ale równie świetnie radzi sobie z pieskami i kotkami :) Serdecznie polecam!!!

 • bardzo dobry

  Bardzo dobry i polecany lekarz od specyficznych zwierząd - gadów. Moją agame brodata leczylo kilku lekarzy i omalo do smierci nie doprowadzili. Dr. Suchecki wyleczyl ja i postawil na nogi co innym by sie nie udało a niby znaja sie na gadach. W dziedzinie tych zwierząt nie ma lepszego w Toruniu.

 • bardzo dobry

  Byliśmy z naszym kochanym synkiem :-) jamniczkiem (12 lat), wszystko go bolało. Diagonoza postawiona właściwie już przy pierwszej wizycie infekcja ogólnoustrojowa od chorych zębów. Pan doktor podał lekarstwa, przy następnej wizycie wyczyścił ząbki usunął co było trzeba i Jugo wyzdrowiał hurrraa !!! Świetny specjalista, miły i kulturalny człowiek, chociaż potrafi delikatnie wzrokowo ochrzanić za zaniedbanie zwierzaczka he he, ale miał rację. Pozdrawiamy serdecznie Pana doktora i życzymy sukcesów.

 • bardzo słaby

  Nie podchodzi zbyt poważnie do swoich pacjentów. Leczyłam u niego myszy. W czasie leczenia bez zdiagnozowania przekuł guza jednej z nich po czym cierpiała aż musiałam uśpić. Gdy powiedziałam mu o tym, że mysz musiała zostać uśpiona spytał mnie \"czy wydrapał sobie flaki?\" Za każdym razem testował na moich zwierzakach. Mówł, że może to być to, to spróbujemy tego, jak nie pomagało brał kolejny lek i tak przez blisko rok czasu. Skończyłam z chodzeniem do niego. Okazało się, że przez jego leczenie moje myszy miały chłoniaki i teraz umierają. Czego się póżniej dowiedziałam lek który stosował na moich myszach jest bardzo toksyczny i używa się go tylko kilka razy i to u zwierząt większych niż myszy. Może jest dobrym lekarzem i wie jak leczyć zwierzęta, ale o gryzoniach (myszach) nie ma zielonego pojęcia.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo słaby

  Doktor Suchecki zbyt lekko podchodzi do pacjentów. Przez jego lekceważenie mój chory pies za jego radą został sam w domu (bo nic mu miało nie być), niestety źle się to skończyło. Stan się pogorszył, potem już go nie wyleczył bo choroba była zbyt zaawansowana. Zmieniłam pospiesznie weterynarza ale było za późno i tak straciłam młodego psa. Do dzis nie mogę sobie darować że uległam zapewnieniom i zostawiałam moje ukochane zwierzę samo. Doktor kończył dyżur i nic go nie obchodziło mimo że psiak był już na leczniu w klinice, następnemu wterynarzowi musiałam od początku opowiadać bo dr Suchecki wychodząc nawet nie przekazał przypadku. Gdybym poszła do innego zaangażowanego lekarza.


  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • bardzo dobry

  Wspaniały lekarz i człowiek. Świetny specjalista. Najlepszy weterynarz w Toruniu. Polecam!

 • bardzo dobry

  Doktor Paweł Suchecki wyleczył mi kota, któremu dużej szansy na przeżycie nie dawał, ale jednak wyleczył go.Nawet otrzymał zdjęcie mojego kota.Poza tym podtrzymuje człowieka na duchu i jest godnym zaufania lekarzem.