lek.

Paweł Słodnik

Neurolog, Internista

Poproś o kalendarz wizyt

Członek Niemieckiego Towarzystwa Neurologii, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii klinicznej, Polskiej sekcji EEG, Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Ukończone studia medyczne w Niemczech. Wi... więcej

Adresy

 • Indywidualna Praktyka Lekarska

  Asnyka 6
  64-200 Wolsztyn, wielkopolskie

  101
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  5
  pacjentów prosiło o włączenie Kalendarza Wizyt przez ostatnie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego maila a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

Usługi

Informacje o lekarzu

O mnie

Członek Niemieckiego Towarzystwa Neurologii, Polskiego Towarzystwa Neurofizjologii klinicznej, Polskiej sekcji EEG, Polskiego Towarzystwa Genetyki Człowieka. Ukończone studia medyczne w Niemczech. Wieloletnia praca naukowa i dydaktyczna ze studentami medycyny w Bochum i Essen. Pełna diagnostyka neurologiczna i ogólnolekarska. Współpraca z dietetykiem i terapeutą integracji sensorycznej oraz EEG Biofeedback. Międzynarodowe konsylia lekarskie.

Opinie pacjentów

Dodaj opinię
 • bardzo dobry

  Lekarz z powołania. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli,było by super!! Świetne podejście do pacjenta. Ten spokój w nim, życzliwość, wszystko wytłumaczone z najmniejszymi szczegółami ze spokojem. Super wyposażony gabinet w którym wykonuje badania. Obszerna wiedza, nie tylko neurologiczna. Pomógł mojemu teściowi onkologicznie. Zlecił szereg konkretnych badań na które się czeka około 2 miesięcy, Doktor je zorganizował i dnia następnego już je wykonywaliśmy. Kontakt z najlepszymi specjalistami. Cały czas interesuje się stanem pacjenta, odpowiada na wszystkie telefony. Serdecznie POLECAM. Dziękuje Panie Doktorze..

 • bardzo dobry

  Pan Doktor bardzo profesjonalnie do mnie podszedł. Na początku bardzo długo opowiadałam o swoich problemach. Pan Doktor spokojnym głosem wyjaśnił wszystkie kroki jakie musimy podjąć. Wykonał pełen zakres badań w tym potencjały wywołane. Wogole sprzęt w gabinecie robi olbrzymie wrażenie, jest nowy i w pełni skomputeryzowany. Cieszę się, że w końcu trafiłam na doktora Słodnika. Mam daleko bo dojeżdżam na wizyty do Wolsztyn z Wrocławia ale nie żałuję bo wiem, że jestem diagnozowana na nowoczesnym sprzęcie. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi i moge go tylko serdecznie polecić.

 • bardzo dobry

  Super lekarz, świetne podejście do pacjenta. Był bardzo życzliwy. Chętnie i kulturalnie odpowiadał na wszystkie postawione przeze mnie pytania. Bardzo mi pomógł z moją migreną. Wykonał w gabinecie EEG i elektrookulografię. Ponadto zrobił mi EKG oraz USG jamy brzusznej. Super wyposażony gabinet. Zalecił rezonans oraz ustawił leki. Widać, że pracuje za granicą bo nie spotkałam jeszcze w wielkopolsce lekarza z tak wysoką kulturą osobistą. No i takie z niego ciasteczko.

 • bardzo dobry

  Pan doktor bardzo mi pomógł z moimi zaburzeniami koncentracji. Tyle miesięcy błąkałam się od lekarza do lekarza aż trafiłam na doktora Słodnika, od razu fachowa diagnostyka. Doktor ma to coś i można się przed nim w pełni otworzyć. Potrafi wysłuchać, mam do niego większe zaufanie niż do swojego ginekologa. Ale niestety tacy lekarze jak doktor , są na wymarciu. To z całą pewnością najlepszy lekarz w moim życiu.

 • bardzo dobry

  Fantastyczny lekarz, obszerna wiedza. W trakcie wizyty zadał mi więcej pytań dotyczących mojego zdrowia niż ostatnich 20 lekarzy łącznie. Pytał o najmniejsze szczegóły i przez te pytania postawił prawidłową diagnozę. Cały czas interesuje się stanem pacjenta. Na doktora Słodnika można liczyć o każdej porze. Zawsze życzliwie i zrozumiale odpowie na wszystkie pytania. Widać u niego olbrzymią kulturę osobistą i doświadczenie międzynarodowe. No i jest bardzo przystojny.

 • bardzo dobry

  Bardzo się cieszę, że trafiłam na pana Doktora. Zdiagnozował zespół padaczkowy u mojego syna a wcześniej błądziłam od jednego lekarza do drugiego. Bardzo szybko zlecił odpowiednie badania, zanalizował eeg i postawił diagnozę. Dzięki dobrze dobranym lekom uniknęliśmy komplikacji. Bardzo podobało mi się, że tak dokładnie wytłumaczył mi działanie leków. Chętnie odpowiedział na postawione przeze mnie pytania. Można sobie życzyć, aby wszyscy lekarze tak życzliwie traktowali pacjenta.

 • bardzo dobry

  Świetny lekarz z powołania, obszerna wiedza. Pomógł mojemu dziecku z autyzmem. Potafi słuchać , interesuje się stanem pacjenta. Zorganizował kompleksową terapię przy współpracy z niemieckimi ergoterapeutami. Dziękuję Panie Doktorze.

Zobacz podobnych specjalistów: Natalia Koczera - neurolog