Paweł Pałka, stomatolog Niepołomice

Paweł Pałka

Edytuj dane

To Twój profil? - przejmij nad nim kontrolę!

4

Adresy

 • Gabinet Lekarski

  Niepołomice, ul. Wojska Polskiego 14

  (12)281 ... (zobacz więcej)

 • 18 lutego 2013

  Ocena: Bardzo dobry

  Pan dr Pałka to po prostu profesjonalista. Leczę się się u niego od wielu lat i mogę się wypowiadać w samych superlatywach. Lecząc ząbki myśli perspektywistycznie: co się będzie albo może dziać z tym ząbkiem za jakiś czas i jak go leczyć żeby było dobrze. Polecam!

  zgłoś nadużycie
 • 7 listopada 2012

  Ocena: Bardzo dobry

  Super gość. Konkretny, profesjonalista, dokładny, kompetentny pod każdym względem i zdecydowanie nastawiony na leczenie a nie na usuwanie problemów (zębów) i wyciąganie kasy. Ponadto jest dr. nauk medycznych w zakresie chirurgi szczękowo-twarzowej i jest naprawdę cenionym fachowcem w tej dziedzinie. Jako człowiek z kolei jest dowcipny, miły i uczciwy. Zawsze pomoże, doradzi, podpowie i zajmie się pacjentem najlepiej jak tylko się da. Polecam każdemu kontakty z p. Pawłem. Oby więcej takich lekarzy i ludzi.

  zgłoś nadużycie
 • 15 marca 2012

  Ocena: Dobry

  bardzo dobry stomatolog, konkretny, cierpliwy, fachowiec w 100%, na zadawane pytania odpowiada bardzo precyzyjnie, dba o pacjenta i jego uzębienie, służy poradami pomocnymi utrzymać zdrowy uśmiech, gabinet bardzo przyjemny, w tle zawsze słychać muzykę która koi stres i ewentualny ból,

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia niższej oceny.

  zgłoś nadużycie
 • 1 kwietnia 2011

  Ocena: Bardzo dobry

  Jest to mój dentysta! Polecam go z pełna odpowiedzialnością. Pan doktor jest naprawdę dobry w tym co robi. Jestem bardzo zadowolona za każdym razem kiedy odwiedzam jego gabinet.

  zgłoś nadużycie

Wybierz ocenę dla tego lekarza i uzasadnij ją

Aby dodać opinię musisz wybrać ocenę
Komentarz nie powinien być pisany wielkimi literami

Lokalizacja